Skrydžiai į Maskvą

Pigūs skrydžiai į Maskvą

 

Pigūs skrydžiai į Maskvą – paslaptingąją Rusijos sostinę. Neklysite manydami, jog tai yra vienas prabangiausių miestų pasaulyje. Kur pažvelgsite - nuostabios, auksu padabintos cerkvių viršūnės, kviečiančios užsukti ir pasigrožėti jų didybe bei spinduliuojančiu sakralumu. Per keletą dešimtmečių kardinaliai pasikeitęs miestas sužavės išties ekstravagantiška kultūra bei atmosfera.

Kodėl keliauti? Nes tai labai savita, įdomu ir netikėta. Kontrastai tarp prabangos ir sovietmetį vis dar menančios kasdienybės verčia įsistebeilyti į kiekvieną detalę, prisiminti praeitį. Viena įstabiausių galios apraiškų – Raudonoji aikštė. Čia įsprasminta visa Rusijos širdis, joje puikuojasi mauzoliejus, kuriame saugomi Lenino palaikai. Visai nenuostabu, jog Maskva kiekvienais metais sulaukia milžiniško populiarumo: paskutinės minutės bilietai, pigių skrydžių bendrovių siūlomos akcijos, nuolaidos internetu kuria palankias sąlygas kiekvienam keliautojui.

Kada keliauti? Tinkamiausias periodas nemėgstantiems šalčio bei norintiems sutaupyti – gegužė ir rugsėjis. Tokiu metu klimatas palankus, mažesni turistų srautai.

Ką pamatyti? Tikimės, jog pasiruošėte turiningam maršrutui, nes lankytinos vietos išties stulbinančios: būtinai aplankykite Kremlių – tvirtovę, apjuostą sienomis, kurioje įsikūrusi Rusijos vyriausybė, nepamirškite jau minėtosios Raudonosios aikštės. Jei mėgstate parduotuves, GYM centras tikrai patrauks akį. Taip pat patarsime išbandyti vietinių virtuvę. Čia populiariausi: barščiai, pyragėliai su kopūstais, blynai, koldūnai, kisielius bei gira.

 Maskva

 

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Maskvą:

Šeimos atostogos: kelionės su šeima į Maskvą – argi ne puiki idėja? Čia lankytinos vietos stebins kiekvieną šeimos narį ir dėl to ši kelionė taps jūsų nuostabiomis atostogomis. Keliaukite apžiūrėti vieno iš svarbiausių miesto lankytino objekto – Maskvos Kremliaus. Gorkio parke atsipalaiduosite ir atrasite daugybę pramogų visai šeimai. Pigūs skrydžiai į Maskvą – belieka tik panorėti!

Draugų kelionė: nuotykiai su draugais Maskvoje taps svajonės išsipildymu pigių lėktuvų bilietų pagalba. Vykite apsidairyti Raudonojoje aikštėje – garsiausioje Maskvos vietoje, turinčioje miesto simbolio vardą. Pokrovskio cerkvė čia pat jus pasitiks savo margumu, o naktinio gyvenimo malonumams rinkitės populiarius miesto barus, klubus ir kavinės. Na, keliaujam atostogoms į Maskvą?

Romantikams: nuvykite į Maskvą pasimėgauti nepaprastais vaizdais ir patirti galybę nuotykių. Pasivaikščiokite Arbato gatve, kuri skirstoma į dvi dalis: Senasis ir Naujasis Arbatas. Senajame vaikščiosite akmenimis grįstu grindiniu, atrasite sendaikčių turgelius ir jaukias gatveles, o Naujasis Arbatas stebins savo prabangių parduotuvių gausa, viešbučiais ir restoranais.

Senjorams: muziejai, kultūriniai renginiai ir lankytinos vietos žavės savo įdomumu. Nuvykite į Lenino mauzoliejų, kuriame yra Vladimiro Iljičiaus Lenino palaikai – tai istorinė vieta. Nuvykite įsiamžinti prie Kristaus Išganytojo soboro – jo auksu blizgantis kupolas yra matomas iš įvairių miesto vietų. Pasinaudoję pigių bilietų nuolaidomis skirkite laiko sau ir keliaukite į Maskvą!

Kiti Rusijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai