Pigūs skrydžiai į Bulgariją

Pigūs skrydžiai į Bulgariją –poilsio oazę balkanuose! Pigių skrydžių bendrovės siūlo akcijas ir pribloškiančias nuolaidas bilietams internetu. Paskutinės minutės skrydžiai – puiki proga išvysti šalį, kurioje susitinka Rytai ir Vakarai. Nedvejokite, leiskitės į nepamirštamą kelionę!

Kodėl keliauti? Čia teberusena senosios tradicijos, o kultūra yra nepaprastai gyvybinga. Bažnyčių ir muziejų, vienuolynų ir architektūrinių paminklų gausa privers išpūsti akis. Rytų motyvais išpuošti pastatai pasakos senas bulgarų tradicijas ir papročius. Šalies krantus skalaujanti Juodoji jūra atgaivins keliautojus karštą vasaros dieną.

Kada keliauti? Populiariausias laikas – vasara. Oro temperatūra sušyla iki +35°C, keliautojai mėgaujasi vandens malonumais. Žiemą klimatas atšiauresnis, tačiau nenukrenta žemiau 0°C.

Ką pamatyti? Lankytinos vietos – neatsiejama kelionės dalis. Nesebaras, Varna, Albena, Burgasas ar Auksinės kopos kurortai puikiai tiks poilsiui prie jūros ir rebilitacijai mineraliniuose vandenyse. Saulėtasis paplūdimys – jaunimo pamėgta vieta: kavinės, klubai ir visad draugiški vietiniai. Desertui - Sofija – ne tik Bulgarijos sostinė, bet ir kultūros centras, kuriame gausu muziejų bei architektūrinių paminklų.

Bulgarijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai