Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Niujorką

Pigūs skrydžiai į Niujorką

Pigūs skrydžiai į Niujorką – kino filmų garsinamą miestą! Didžiausiame Jungtinių Amerikos Valstijų mieste gyvenimas bėgte bėga neįtikėtinu tempu. Tai pagrindinis JAV politikos, ekonomikos ir kultūros centras, kuriame veiksmo niekada netrūks! Nepatikėsite, bet greitas gyvenimo tempas Niujorke gali būti malonus – šis miestas jus priims lyg savą ir privers džiaugtis kiekviena diena. Pigių skrydžių bendrovės savo siūlomomis paskutinės minutės bilietų akcijomis jums suteikia galimybę pasijauti tikra kino žvaigžde nemiegančiame Niujorke.

Kodėl keliauti? Niujorkas skirstomas į 5 rajonus ir kiekviename iš jų atrasite kažką žavingo. Manhatanas – tai populiariausias rajonas, pasižymintys įspūdingo aukščio pastatais. Bruklinas – bohema, parkai ir istorijos. Tai vietos, kurios ne kartą tapo filmavimo aikštelėmis ir yra begalės Holivudo filmų liudininkėmis. Leiskitės į nuotykius pasiklysdami Niujorko gatvėse – miesto išplanavimas jums neleis pasimesti, o įspūdžiai – garantuoti! Pigūs skrydžiai norintiems išpildyti savo svajonę žavingame mieste.

Kada keliauti? Klimatas Niujorke labai dinamiškas. Vasarą džiugina švelnus brizas, žiemą – kepurės ir šaliko draugija tikrai nepamaišys. Norintiems keliauti pigiau patariame pavasarį ar rudenį – tokiu metu oras ypač gaivus.

Ką pamatyti? Viską! The Big Apple vadinamame mieste lankytinos ir įžymios vietos stebina savo gausumu – pradėkite žygį įsiamžinę prie Laisvės statulos ir Empire State Building, pasivaikščiokite Central Park ir Brodvėjuje ir įprasminkite akimirką Times Square gatvių sankirtoje. Pigūs lėktuvų bilietai perkels jus į pulsuojantį Niujorką...

 skrydziai i Niujorka

 

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Niujorką:

Šeimos atostogos: laikas, tolimajame Niujorke, neprailgs! Kokia lankytinų vietų galybė... Leiskitės į nuotykius su visa šeima – Laisvės Statula, Manhatano pačiame centre esantis Rockefeller Center lauks jūsų siūlydami savo teikiamas paslaugas. Niujorkas – didingas miestas, tad nepamirškite pakelti akių į dangų, kurį ramsto daugybę dangoraižių. Pigūs skrydžiai į Niujorką jūsų šeimai – būkite kartu žavingame krašte!

Draugų kelionė: dažnas keliautojas bent kartą yra svarstęs galimybę išvykti į Jungtines Amerikos Valstijas ir aplankyti ypatingąjį Niujorką. Čia laikas, nejausdamas jokios sąžinės graužaties, bėgs labai greitu tempu, todėl skubėkite aplankyti kiek įmanoma daugiau! Tyrinėkite Niujorką ir jo gatveles – jose slypi nemažai nuotykių. Apsilankę garsiajame Central Park ir Central Perk kavinukėje įsikūnysite į serialo „Draugai“ personažus. Argi neviliojanti patirtis?

Romantikams: Niujorkas žavus savo didmiesčio dvasia, bet tuo pačiu jame slypi ir daugybė romantiškų vietų. Brooklyn Botanicgarden pasakiškas pavasarį savo sakurų gležnu grožiu, o stulbinantis vaizdas vakare atsiveria nuo Empire State Building pastato viršaus. Pasinaudojant pigių lėktuvų bilietais, neįtikėtina kelionė į Niujorką gali pavirsti realybe!

Senjorams: Niujorkas nustebins kiekvieną užkietėjusį keliautoją, todėl pigių skrydžių bendrovės siūlo nepaprastą galimybę nukeliauti ir pamatyti šį miestą savo akimis. Pasivaikščiokite miesto parkuose, aplankykite muziejus ir būtinai įsiamžinkite prie įžymių objektų. Keliaukite į Niujorką ir parsivežkite begalę neįtikėtinų pasakojimų!

Etiketas ir bendravimo kultūra Niujorke

Jums užkliuvo tiesioginiai skrydžiai į Niujorką? Tada verta pasidomėti, kokie tie niujorkiečiai! Niujorko gyventojai vertina paslaugumą, mandagumą bei efektyvumą. Stoviniuoti ant šaligatvių prastas sumanymas: zujančiose Niujorko gatvėse tai laikoma itin nemandagiu elgesiu.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Niujorką

Oro uostai Niujorke. Ar tai būtų tiesioginis skrydis Vilnius Niujorkas, ar tiesioginis skrydis Ryga Niujorkas, greičiausiai nusileisite Dž. F. Kenedžio oro uoste.
Laikas Niujorke: laiko juosta UTC-5, todėl reikės pasukti laikrodį atgal 7 valandomis.

Valiuta Jungtinėse Amerikos Valstijose: doleris (USD).

Gyventojų skaičius Niujorke: daugiau negu 8 milijonai.

Niujorko plotas: metropoliteno teritorija 34 490 km2.

Niujorko įkūrimo data. Pirma gyvenvietė įkurta 1624 m., oficialiai miesto statusas įgytas 1898 metais.

Viešasis transportas Niujorke

Pirmą kartą lankantis tokiame didžiuliame mieste, kaip Niujorkas, lengva pasiklysti ir susipainioti. Tačiau nereikia jaudintis: Niujorko viešojo transporto sistema yra itin efektyvi ir patogi. Todėl tereikia susirasti šiek tiek informacijos ir po miestą galėsite keliauti beveik kaip vietiniai! Labiausiai mėgstama transporto priemonė Niujorke metro. Didžiulis metro tinklas padeda greitai nuvažiuoti į bet kurią miesto vietą, o bilieto kaina vos siekia 5 $. Autobusai bei vandens transportas taip pat dažnos kelionės priemonės.

Kiti JAV miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai