Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Stambulą

Pigūs skrydžiai į Stambulą

Pigūs skrydžiai į Stambulą – miestą, kuris niekada nemiega. Stambulas yra didžiausias Turkijos miestas ir uostas, išsidėstęs abipus Bosforo sąsiaurio ir Marmuro jūros Auksinio Rago. Tai miestas, dėmesį prikaustantis savo istorija, religija ir kultūra. Stambulas kasmet sutraukia įspūdingas minias turistų iš viso pasaulio, pigių skrydžių bendrovės siūlo žemas kainas, tiekia nuolaidas internetu.

Kodėl keliauti? Muziejai, bažnyčios, bazilikos, musulmoniškos mečetės, prabangūs sultonų rūmai, bokštai ir tvirtovės, jūra bei kirbėte kirbantis turgus... Visa tai priverčia susimąstyti apie Stambulo margumą, tarpkultūriškumą bei praeities ir dabarties samplaiką.

Kada keliauti? Puikiausias metas Jūsų kelionei į Turkiją – pavasaris. Tokiu metu oro temperatūra tiesiog ideali. Sostinė nustebins išskirtine atmosfera, mėgausitės ekskursijomis po visas gražiausias lankytinas vietas.

Ką pamatyti? Puikiausi įspūdžiai laukia kiekvieno keliautojo. Nuodugniai ištirti miestą Jums padės patyręs gidas arba patikimas žemėlapis. Pasiruoškite, įspūdžiai virs tikrų tikriausiu desertu: aplankykite Cistern baziliką, išvyskite įspūdingą Topkapi Palace haremą, pasiklausykite minaretų prie Blue Mosque, įamžinkite Chora Church grožį.

 Stambulas. Skrendu.lt

 

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Stambulą:

Šeimos atostogos: keliaukite su šeima į Stambulą pasinaudoję pigių lėktuvų bilietų akcijomis ir nuolaidomis! Stambulas – lyg Europos ir Azijos vartai žavi savo lankytinomis vietomis. Šis miestas bus įdomus įvairaus amžiaus žmonėms – ypatingai besidominčiais gyva kultūra ir senovės civilizacija. Įsiamžinkite prie populiariausių įžymių objektų – kruopščiai puoštos Mėlynosios mečetės, Topkapi sultonų rūmų, kuriuose valdovai gyveno apie 4 šimtmečius.

Draugų kelionė: vykite į Grand Bazaar turgų ir pajauskite Turkijos kasdienybę bei kultūrą – draugiški vietiniai padės išsirinkti lauktuvių namiškiams. Šis turgus toks didžiulis, kad galima paklysti, bet nebijokite – vaizdai tikrai stebins. Čia veikia dvi mečetės ir keturi fontanai, tad šiai pramogai skirti galite ir visą dieną. Pigios kelionės į Stambulą su draugų kompanija skamba nuostabiai – nepraleiskite progos!

Romantikams: pailsėkite dviese didžiausiame Turkijos mieste ir dar ilgai nepamirškite savo kelionės! Stambulas jus vilios pasakiškais vaizdais – pasinaudokite proga pavaikščioti Akinti Burnu ir čia pasidžiaugti miesto gražiausiais vaizdais. Nuvykite ir pajauskite mistišką dvasią Yerebatan Sarnici – tai įspūdingas vandens rezervuaras po žeme, Bizantijos aukso amžiaus palikimas. Pigių skrydžių bendrovės siūlomos akcijos ir nuolaidos kelionei į Stambulą prilygs tobuloms atostogoms!

Senjorams: ar esate aplankę Turkijos miestą Stambulą? Jei dar ne, siūlome nepraleisti šanso aplankyti ir patirti nepamirštamų nuotykių. Čia daugybė įžymių, istorinių vietų, kurios privers sugrįžti kelis šimtmečius atgal. Netoliese Mėlynosios mečetės esantis Šv. Sofijos soboras ilgą laiką buvo tituluojamas Stambulo simboliu, todėl šį objektą privalu apžiūrėti iš visų pusių! Domėkitės Turkijos istorija ir kultūra lankydamiesi Stambulo muziejuose, kurių pasirinkimas yra platus.

Etiketas ir bendravimo kultūra Turkijoje

Turkai yra mandagūs žmonės, tad nepamirškite sveikinantis paspausti ranką tiek moterims, tiek vyrams. Žinoma, lankydamiesi šventose vietose elkitės pagarbiai ir ramiai. Bendraudami su turkais, venkite politinių temų ir jokiu būdu nekritikuokite jų politinės sistemos, nes galite susilaukti didelių nemalonų dėl tokio savo elgesio.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Stambulą

Keliaujantiems turistiniais tikslais ir trumpam laikotarpiui vizos į Turkiją nėra reikalingos. Tačiau turite turėti galiojantį pasą, kurio galiojimas baigiasi ne anksčiau negu 150 dienų nuo atvykimo į Turkiją dienos. Turkijos oro linijos iš Vilniaus oro uosto vykdo tiesioginius skrydžius į Stambulą, todėl kelionė jums truks nepilnas 3 valandas. Prieš keliaujant rekomenduojama išsikeisti smulkių pinigų, kadangi šios šalies valiuta yra Turkijos lira. Daugumoje vietų yra priimamos banko kortelės, tačiau mažose parduotuvėse ar vietiniuose turguose galimybės atsiskaityti gali ir nebūti.

Viešasis transportas Stambule

Viešojo transporto situacija šiame mieste metams bėgant gerėja. Galėsite naudotis autobusais, metro, tramvajais, valtimis ir funikulieriais. Norėdami sutaupyti ir sumažinti savo kelionės išlaidas, rekomenduojame įsigyti Istanbulkart. Tai yra pildoma kortelė su transporto bilietais. Viešojo transporto pasirinkimas šiame mieste tikrai didelis. Tai yra greitas ir saugus susisiekimo būdas.

Kiti Turkijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai