Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Tenerifę

Pigūs skrydžiai į Tenerifę

Pigūs skrydžiai į Tenerifės kurortą! Tenerifė, kaip ir visa Ispanija, visus metus džiaugiasi šiltais orais, žydra jūra bei gardžiais patiekalais. Miesto oro uostai nėra toli nuo sostinės Santa Cruz de Tenerife, todėl nereikės ilgai keliauti iki viešbučio. Akcijos metu pigios skrydžių bendrovės siūlo įsigyti bilietus internetu už itin mažą kainą ir džiaugtis poilsiu.

Kodėl keliauti? Tenerifės sala - didžiausia iš septynių Kanarų salyne. Unikalus gamtos grožis, šiltas klimatas, prabangūs viešbučiai, kazino, ispaniška virtuvė, salos istorija, nardymas jūroje, ekskursijos po UNESCO draustinius… Ko daugiau reikia, kad atostogos būtų nepamirštamos?

Kada keliauti? Vasarą temperatūra sieka 25-30°C, tačiau ir žiemą orai lepina šiluma, pasitaiko net 20-22°C, todėl kelionę į Tenerifę galite planuoti ir šaltuoju sezono metu, kada lėktuvų bilietai tampa itin pigūs.

Ką pamatyti? Užkopkite į aukščiausią Ispanijos tašką - žymusis Teidės ugnikalnis garsėja kvapą gniaužiančia panorama. Nepamirškite, jog čia puikuojasi Drakono medis – vieta, kurią aplanko visi turistai, norėdami išvysti net 1000 metų medžių senolį. Mėgaukites egzotiškais juodojo smėlio paplūdimiais, flamenko pasirodymais ir aromatinga sangria vietiniuose restoranėliuose. Lagamine žemėlapis ir bilietai, bet nepamirškite fotoaparato, nes nuotraukos leis prisiminti šiltas kelionės akimirkas!

Reikalingi dokumentai Tenerifėje

Tenerifė – Ispanijai priklausanti sala Kanarų salyne, todėl keliaujant į ją, kaip ir į Ispaniją, jums su savimi užteks turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą. Pasitikrinkite dokumentų galiojimo laiką. Tiesioginiai skrydžiai į Tenerifę yra vykdomi iš aplinkinių šalių oro uostų.

Ko paragauti Tenerifėje?

Tenerifėje galėsite rasti daug tapas stiliaus maisto, kuris yra labai populiarus Kanarų salyne. Rekomenduojama paragauti visame pasaulyje vertinamo vietinio sūrio. Ožkos sūrio galima rasti rūkyto, su įvairiomis žolelėmis ir prieskoniais. Žinoma, vienas populiariausių desertinių patiekalų yra churros. Tai keptos tešlos lazdelės, patiekiamos su įvairiais priedais, tokiais kaip karamelė, šokoladas, džemas ir kiti. Jei norite sūriau, churros de pescado jums tikrai patiks. Tai apkepta žuvis su prieskoniais, patiekiama su česnakiniu majonezu.

Populiarūs viešbučiai Tenerifėje

Dėl savo populiarumo, Tenerifė visus metus yra pilna turistų. Dėl to viešbučių pasirinkimas labai didelis, o kainos palyginti mažos. Nakvynę dviems vos už keleto minučių nuo paplūdimio esančiame viešbutyje galite gauti už keliasdešimt eurų dviems. Į kainą yra įskaičiuoti pusryčiai ir netgi viešbučio baseinas. Tokias paslaugas jums pasiūlys Hotel Monopol Tenerife ir daugelis kitų.

Etiketas ir bendravimo kultūra Tenerifėje

Ispanijoje ir jai priklausančiose salose priimta sveikintis sutiktąjį bučiuojant į žandą. Vyrai taip sveikina tik artimus savo draugus. Vykstant mišioms ar kitoms religinėms apeigoms bažnyčiose turistai nepageidaujami.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Tenerifę

Labai gaila, tačiau tiesioginiai skrydžiai iš Lietuvos į Tenerifę nėra vykdomi. Dauguma laukia, kol prasidės tiesioginiai skrydžiai Vilnius – Tenerifė, tačiau šiuo metu tiesioginis skrydis į Tenerifę yra vykdomas tik iš Varšuvos oro uosto. Puiki žinia, kad savo atostogų salą galite greitai pasiekti su trumpu persėdimu.

Viešasis transportas Tenerifėje

Transportas šioje saloje yra puikus. Iš oro uosto galėsite keliauti specialiais autobusais, naudotis traukiniais, tramvajais, autobusais, skirtais susisiekimui saloje, dėl patogumo taip pat galėsite naudotis taksi paslaugomis. Viešojo transporto kainos yra nedidelės ir dažniausiai nesiekia 1 Eur.

Kiti Ispanijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai