Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai į Gruziją

Kelionės į Gruziją – tai neaprasto įkvėpimo teiksiančios atostogos turizmo pramonės nepaveiktoje šalyje. Gruzija stulbina ne tik savo nuostabiu gamtovaizdžiu – sniegu dengtomis viršukalnėmis, puošiančiomis Kaukazo kalnus, Juodosios jūros pakrantėje įsikūrusiais paplūdimiais. Gruzija taip pat turtinga architektūriniais paminklais, kurie siekia net šumerų ar hetitų laikus, seniai įsišaknijusiomis vyndarystės tradicijomis, visame pasaulyje žinomo mineralinio vandens Borjomi šaltiniais bei pačiais gyventojais, kurie stebina savo svetingumu. Visame pasaulyje pripažįstama gruzinų literatūra ir kinas, neatmenamus laikus turinčios Gruzijos liaudies dainų melodijos, kurios pasižymi daugiabalsiškumu bei tikrų gyvenimo istorijų liudijimais. Pigių kelionių pasiūlymai – tai ne tik pigūs bilietai, tai kur kas daugiau, tai galimybė pažinti unikalią, tarp kalnų plytinčią gamtą, per amžius išlikusius bažnyčias ir katedras, o taip pat ir pačius gruzinus, su kuriais vos pasisveikinus susidraugausi, kuris ne tik maloniai išklausys kodėl atvykai į jų šalį, tačiau ir patars ką vertėtų aplankyti, kokias kavines rinktis. Įsigytas lėktuvo bilietas dovanos jums neįkainojamą patirtį, vėsų kalnų orą, pirštus apsilaižyti verčiantį maistą ir vyną bei svarbiausia – geraširdžius, šventai besilaikančius savo tradicijų žmones. Nepraleiskite kelionės į Gruziją, juk tai puiki galimybė atitrūkti nuo susikaupusių darbų ir pažinti kitokį pasaulį.

Reikalingi dokumentai Gruzijoje

Asmenims, keliaujantiems į Gruziją su savimi reikia turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą. Nepamirškite pasitikrinti, ar jūsų pasas galioja dar bent 6 mėnesius skaičiuojant laiką nuo kelionės pabaigos. Tiesioginis skrydis į Gruziją – tai patogus būdas pradėti savo atostogas.

Ko paragauti Gruzijoje?

Gruzija jus nustebins ne tik savo kraštovaizdžiu, bet ir puikiu maistu. Šios šalies virtuvėje atrasite patiekalų įvairovę. Tradicinių patiekalų ragauti pradėkite nuo chačiapurio. Tai duona, kurios viduryje įmuštas kiaušinis, įdėta sūrio ir lydyto sviesto. Kitas tradicinis patiekalas – lobio. Tai įvairių rūšių keptų ir troškintų pupelių troškinys su riešutais, prieskoninėmis žolelėmis, svogūnais ir česnakais.  Galima pasirinkti šaltą ar karštą šio patiekalo versiją.

Populiarūs viešbučiai Gruzijoje

Gruzijoje, lyginant su kitais populiariais pajūrio kurortais, kainos yra daug mažesnės. Nakvynę visai šalia jūros esančiame kambaryje dviems asmenims su pusryčiais galite gauti vos už 35 Eur. Tai jums pasiūlys „Eliya Pansiyon Restoran“ viešbutis su patogia automobilių aikštele šalia viešbučio. Priklausomai nuo miesto ir vietovės, Gruzijoje rasite puikių viešbučių pasiūlymų savo viešnagei.

Etiketas ir bendravimo kultūra Gruzijoje

Pradžioje gruzinai sveikinasi paspausdami ranką, tačiau pajutę su jumis ryšį ir tapę artimesniais, vietiniai sveikinasi bučiuodami į skruostą. Manieros prie stalo yra labai laisvos ir neįpareigojančios, tačiau yra keletas niuansų. Pavyzdžiui, nemandagiu elgesiu laikomas gestas kuomet iki galo nesuvalgomas visas lėkštėje esantis maistas.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Gruziją

Tiesioginiai skrydžiai į Gruziją yra vykdomi iš Vilniaus, bei aplinkinių Varšuvos ir Rygos oro uostų. Pigūs skrydžiai į Gruziją – tai ne naujiena. Gruzija – itin populiari atostogaujančiųjų kelionės kryptis. Ši šalis vilioja savo kultūra, kraštovaizdžiu ir, žinoma, nedidelėmis kainomis. Tik nepamirškite prieš keliaudami eurus išsikeisti į Gruzijos larius. Galite susidurti su nemažai vietų, kuriose banko kortelėmis atsiskaityti negalėsite.

Viešasis transportas Gruzijoje

Kiekvienas atvykęs į Gruziją gali rasti sau patogiausią ir priimtiniausią kelionės būdą. O pasirinkimas tikrai didelis. Galėsite naudotis miesto autobusais, metro, traukiniais, nuomotis automobilius ir dviračius, naudotis taksi paslaugomis. Viešojo transporto kainos šioje šalyje labai žemos, todėl norimas vietas galėsite pasiekti pigiai ir greitai.Gruzijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai