Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Kopenhagą

Pigūs skrydžiai į Kopenhagą

Pigūs skrydžiai į Kopenhagą – seniausios pasaulyje karalystės sostinę. Suskubsime pabrėžti, jog čia gimė Hanso Kristiano Andersono pasakos, kurios iki šiol išlikusios mūsų atmintyje, čia kino kalbą įsisavino vienas įžymiausių pasaulio režisierių Lars von Trier, čia Jorgen Buhl Rasmussen pradėjo alaus Calsberg gamybą. To užtenka, jog Kopenhagą galėtume pavadinti talentų lobynu.

Kodėl keliauti? Be jau išvardytų įdomybių, būtina paminėti, jog mieste esti daugiau dviračių, nei žmonių. Tai yra populiariausia transporto priemonė, kuri puoselėja miesto ekologiją. Dviračiu lengvai pasieksite siauras Nahavn gatveles, kurios anuomet buvo mėgstamos rašytojų bei jūreivių.

Kada keliauti? Danija šiltais orais džiugina birželio, liepos bei rugsėjo mėnesį. Būtent šiuo metu keliauti nėra pigu, todėl, norintys sutaupyti į Kopenhagą skrenda pasavarį arba rudenį: pigių oro linijų bendrovės siūlo akcijas, pigiausius skrydžius.

Ką pamatyti? Įžymiausios lankytinos vietos, patikėkite, neeilinės. Nepamirškite, jog įdomus maršrutas – kelionės pagrindas. Patikimas žemėlapis išspręs visas problemas. Jūsų patogumui – keletas lankomiausių objektų: Tycho Brahe planetariumas, Geologijos muziejus, botanikos sodai, Calsberg alaus darykla, Frederiksborg rūmai, Kronborg pilis.

 Kopenhaga

 

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Kopenhagą:

Šeimos atostogos: vykti patyrinėti Danijos sostinės su šeima – tikras malonumas! Pigūs skrydžiai siūlo pasinaudoti proga ir patirti nepamirštamų nuotykių šiame spalvingame mieste. Pradėkite savo kelionę nuo, Kopenhagos vizitine kortele tapusio, Nyhavn rajono. Čia išvysite spalvingus, pakrantėje išsidėsčiusius namukus. Apsilankykite H. K. Anderseno pasakų motyvais įkūnytame Tivoli parke – jis domina ne tik mažiausiuosius šeimos narius, bet ir jų tėvelius!

Draugų kelionė:išvyka su draugais į Kopenhagą – smagiai praleistas laikas garantuotas! Iš Radhuset pastato varpinės bokšto atsiveria nuostabi šio miesto panorama – nepraleiskite progos apsižvalgyti! Nepamirškite užsukti į Laisvės miestu vadinamą Kristianiją. Čia savaip pažinkite intriguojantį ir kūrybingą Kopenhagos rajoną. Pigūs skrydžiai į Kopenhagą – nedelskite ir pasinaudokite proga!

Romantikams: žvalgykitės Kopenhagoje naudodamiesi dviračiais – čia išvystytos pavydėtinos sąlygos mėgstantiems šią transporto priemonę. Nuvykite apžiūrėti ir Kopenhagos miesto simboliu tapusios Undinėlės skulptūros. Nepamirškite pasivaikščioti Kongens Have parke, kuris žavės savo išskirtine augmenija, skulptūrų gausa ir fontanų grožiu. Susikurkite nuostabią išvyką pasinaudojant pigiomis lėktuvų bilietų akcijomis!

Senjorams: patirkite nepamirštamų įspūdžių nuotaikingoje Kopenhagoje! Rosenborg Slot – tai kažkada buvusi karališkosios šeimos rezidencija, šiuo metu tapusi muziejumi. Apsilankykite ir pamatykite jos grožį. Pasivaikščioję Botanical Garden pajusite gamtos dvelksmą ir ramybės pliūpsnį. Pigūs skrydžiai į Kopenhagą – suteikite savo atostogoms skandinaviško žavesio!

Etiketas ir bendravimo kultūra Danijoje

Tiesioginiai skrydžiai į Kopenhagą yra pigūs, todėl tapo pamėgta keliautojų kryptimi Europoje. Jei jau turite bilietus ir norite maloniai praleisti laiką šioje sostinėje, turėtumėte laikytis kelių paprastų taisyklių. Danai yra malonūs ir draugiški, atvirų pažiūrų žmonės, kurie laikosi taisyklių. Todėl patariame prisitaikyti prie miesto ritmo ir nelaužyti taisyklių bei vengti ginčytis socialinėmis temomis.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Kopenhagą

Savo kelionę pradėkite planuoti nuo lėktuvo bilietų. Tiesioginis skrydis Vilnius Kopenhaga yra dažnas. Dėl to skrydžio bilietai pigūs, o kelionė trunka vos dvi valandas. Jums užteks asmens tapatybės kortelės. Iš anksto išsikeiskite šiek tiek Danijos kronų, kuriomis bus patogu atsiskaityti už viešojo transporto bilietus. Tai galite padaryti kiekviename banke. Ir, žinoma, grįžtant nepamirškite lauktuvių! Smaližiams tikrai patiks Lakrids saldėsiai. Tai yra vieno kąsnio pyragėliai, kurie metams bėgant buvo pamėgti visoje Danijoje, bei puiki dovana tiems, kuriuos norite pavaišinti tikru danišku saldumynu.

Viešasis transportas Kopenhagoje

Kopenhagoje yra labai patogus viešasis transportas. Kelionė traukiniu arba metro iki miesto centro jums užtruks apie 15 minučių. Rekomenduojama įsigyti Citypass. Su juo galėsite naudotis visu viešuoju transportu mieste pigiau. 24 valandų kaina suaugusiam asmeniui yra 80 DKK (apie 10 eurų), o 72 valandų 200 DKK (26 eurus). Taip tikrai sutaupysite ir neturėsite rūpintis dėl savo kelionės bilietų.

Kiti Danijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai