Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Helsinkį

Pigūs skrydžiai į Helsinkį

Skrydžiai į Helsinkį  - žavios istorijos ir modernaus meno derinį pavers jūsų atostogas neįkainojamais prisiminimais. Mieste vyraujanti neoklasikinė architektūra stulbina nuostabiais vaizdais, o bažnyčių bokštai verčia sustoti ir kelti akis į padanges. Neoficialiu Helsinkio simboliu tapusi Tuomiokirkko katedra stebina savo didybe bei nuo stogo žvelgiančiais dvylika apaštalų. Temppeliaukio bažnyčia išsiskiria tuo, kad ji visa iškalta iš uolienų bei akmenų, dėl savo formos ji laikoma inžineriniu stebuklu, nors ir sukelia daug diskusijų, nes iš paukščio skrydžio matoma kaip kosminis laisvas. Čia itin gera akustika, tad rengiami nuostabius potyrius dovanojantys koncertai į kuriuos nepraleiskite progos užsukti. Atostogaudami Helsinkyje neaplenkite Kiasma muziejaus, kuris kviečia pasigrožėti ne tik jo pastato išore, kuri sukonstruota iš įvairiausių medžiagų, tačiau ir vidumi, kur eksponuojamos šiuolaikinio meno parodos dažnai kvepia ekscentriškumu ir gali dažnai suteikti peno ilgiems pamąstymams. Skrydžiai į Helsinkį poilsiautojus vilioja ir nuostabiais spa centrais su gilią istoriją turinčiomis saunomis, kuriose galėsite atsipalaiduoti po intensyvios pažinties su miestu. Pigių kelionių pasiūlymai suteikia galimybę įprasminti savo atostogas įsigijus lėktuvo bilietą į miestą, kuris garsėja savo draugiškumu bei puikia gyvenimo kokybe.

Reikalingi dokumentai Suomijoje

Europos Sąjungos piliečiams, keliaujantiems į Suomiją, su savimi reikia turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Užteks turėti asmens tapatybės kortelę, tačiau esant galimybei, visada rekomenduojama pasiimti ir pasą, kad vagystės ar pametimo atveju neatsirastų papildomų nesklandumų.

Ko paragauti Helsinkyje?

Suomiška virtuvė turi įvairiausių patiekalų. Vienas iš tradicinių ir labai mėgstamų patiekalų yra žirnių sriuba. Nuo tradicinio, visiems įprasto, recepto ji skiriasi tuo, kad į patiekalo sudėtį įeina kiauliena ir garstyčios. Vienas populiariausių saldžių užkandžių yra pulla. Tai cinamoninės bandelės, kurios yra populiarios ne tik šiame mieste, bet ir visoje šalyje. Jų galite rasti su įvairiausiais įdarais.

Populiarūs viešbučiai Helsinkyje

Suomija, kaip ir kitos Skandinavijos šalys, tarp keliautojų garsėja savo aukštomis kainomis. Tačiau norintiems sutaupyti, variantų tikrai atsiras. Viešbučių kainos dviems asmenims, priklausomai nuo vietovės ir viešbučio siūlomų paslaugų, gali svyruoti nuo 50 Eur iki kelių šimtų eurų už naktį. Norintiems išleisti mažiau, rekomenduojama pasidaryti po aplinkinius rajonus, nesirinkti viešbučių pačiame centre.

Etiketas ir bendravimo kultūra Suomijoje

Suomiai yra neįpareigojantys ir paprasti žmonės. Todėl dauguma keliaujančiųjų nenori patekti į nemalonias socialines situacijas. Visada sveikinkitės paspausdami ranką ne tik vyrams, bet ir moterims, vaikams. Suomiai labai mėgsta bendrauti, taigi, ilgi pokalbiai čia dažnesni nei trumpi pašnekesiai.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Helsinkį

Tiesioginiai skrydžiai Vilnius – Helsinkis yra greičiausias ir patogiausias būdas keliauti į Suomiją. Tiesioginiai skrydžiai į Helsinkį taip pat yra vykdomi iš aplinkinių Rygos ir Varšuvos oro uostų. Taigi keliauti į Helsinkį yra greita ir patogu. Pigūs skrydžiai į Helsinkį taip pat nėra retenybė, todėl lėktuvo bilietus galite įsigyti už mažą kainą. Kelionę palengvins tai, kad vietos laikas yra toks pat kaip Lietuvoje, valiuta – euras.

Viešasis transportas Helsinkyje

Keliaujantiems Helsinkyje geriausias pasirinkimas yra pirkti paros, dviejų ar trijų parų bilietus. Paros viešojo transporto bilietas kainuoja atitinkamai 9, 13, 15 ir 18 Eur. Už šią kainą galėsite naudotis metro, autobusų, tramvajų ir traukinių paslaugomis.

Kiti Suomijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai