Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai į Kroatiją

Kelionės į Kroatiją vilioja saulėtomis vasaromis, spalvinga gamtos įvairove bei kultūriniu paveldu. Krištoliniai Adrijos jūros bangų atodūsiai pakeri matyt visus besilankančius pajūryje tiek savo šiltu bei gaivinančiu vandeniu, tiek savo povandeniu pasauliu, kuriame nardytojai vos išnėrę ir vėl sugrįžtą į dugną, nes čia gausu nuskendusių laivų nuolaužų, pasakojančių savo likimo istorijas bei įvairiausių gamtos suformuotų rifų bei urvų, kurie žavi savo paslaptingumu. Kelionės į Kroatiją metu būtinai aplankykite  Plitvicos ežerų nacionalinį parką, kuriame 17 skaidrių ežerų, esančių skirtingame aukštyje, jungia daugybė nuostabių krioklių ir kaskadų. Bevaikštant specialiai įrengtais taikais galėsite grožėtis neįtikėtinu gamtos stebuklu, kuris pakeri čiurlenančiu skaidriu vandeniu bei būriais įvairiaspalvių žuvų. Dabartinėje Kroatijos teritorijoje daugiau nei prieš 2000m. karaliavę romėnai paliko žymų atspaudą kultūriniame gyvenime – išlikę didingi Diokletiano rūmai, pastatyti IV a., karinis romėnų miestelis Porečas, Solonos griuvėsiai bei begalės kitų paminklų. Pigių kelionių pasiūlymai į Kroatiją – tai ne tik paskutinės minutės kelionės bei pigūs bilietai, tai kur kas daugiau. Tai atostogos ilgose pakrantėse su ramiais paplūdimiais, maudynės neįtikėtino švarumo Adrijos jūroje, puikus poilsis stebint kalnų didybę bei patiriant įkvepiančią ramybę. Po kelionės į Kroatiją kažin ar pasakytumėt, kad likot nusivylę, juk būsite pamatę nuostabų šalies grožį, kurį sukuria net tik jus supanti gamta, tačiau ir be galo atviri ir nuoširdūs žmonės. Pirkite lėktuvo bilietus už patraukliausią kainą bei jau artimiausiu metu mėgaukitės atostogomis.

Reikalingi dokumentai Kroatijoje

Pigūs skrydžiai į Kroatiją sudomins visus, kurie ne tik svajoja apie malonų poilsį prie Adrijos  jūros, bet ir nekantrauja susipažinti su šios šalies kultūra, istorija ir kerinčiu kraštovaizdžiu. Ruošdamiesi kelionei į Kroatiją pasiimkite pasą arba asmens tapatybės kortelę – vizos keliaujant į šią Balkanų valstybę įsigyti nereikia.

Ko paragauti Kroatijoje?

Crni rizot – juodųjų ryžių rizotas su kalmarais, kurio galėsite paragauti kone kiekviename jūros gėrybių restorane.

Brudet – žuvies troškinys, gaminamas su svogūnais, pomidorais ir prieskoniais, patiekiamas su polenta (tiršta kukurūzų miltų koše).

Paprenjaci – tradiciniai kroatų sausainiai, ypatingi tuo, kad viena iš jų sudedamųjų  dalių, be sviesto, riešutų ir medaus yra juodieji pipirai.

Populiarūs viešbučiai Kroatijoje

Tiesioginiai skrydžiai į Kroatiją – puikus pasirinkimas, jei norite pro viešbučio langus gėrėtis nuostabiu vaizdu į jūrą. Tokią galimybę siūlo daugelis Adrijos jūros pakrantės viešbučių, pavyzdžiui, „Hotel Dubrovnik Palace“, „Hotel More“, „Valamar Collection Dubrovnik President Hotel“ ir daugelis kitų. Kroatijos viešbučiuose jūsų lauks įvairios SPA procedūros ir galimybė paskanauti tradicinių kroatų patiekalų.

Etiketas ir bendravimo kultūra Kroatijoje

Kroatijoje itin įsigalėjusi kavos kultūra, čia įprasta bendrauti gurkšnojant būtent šį gėrimą. Jei Kroatijoje jums pasiūlys kavos ar ko nors užkąsti – neatsisakykite, kitaip  galite įžeisti šeimininką. Kroatija palyginti neseniai išgyveno karą, tad pokalbių su vietiniais gyventojais metu šios temos geriau neliesti. Kroatai yra darbštūs, svetingi, bendrauti linkę žmonės, taip pat šioje šalyje labai didžiuojamasi sava istorija ir folkloru, o šeima kroatams – didžiausia vertybė.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Kroatiją

Geriausia į Kroatiją vykti birželio ir rugsėjo mėnesiais  – šiuo laikotarpiu galima mėgautis malonia šiluma nejaučiant turistų antplūdžio. Tiesioginis skrydis į šią šalį vykdomas iš Varšuvos ir kitų Europos sostinių, populiariausios lauktuvės – tradicinis gėrimas rakija, kroatiškas medus, kava ir šokoladas.

Viešasis transportas Kroatijoje

Kroatijoje populiariausia keliauti autobusu, tokiu būdu galite aplankyti bet kurį šalies miestą. Norėdami iš sostinės pasiekti kitus didžiuosius Kroatijos miestus – Rijeką ar Splitą, galite rinktis traukinį – kelionė bus pigi ir patogi, tiesa, truks šiek tiek ilgiau nei kelionė autobusu.  Kroatijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai