Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai į Maltą

Pigūs skrydžiai į Maltą – tai Viduržemio jūros žydrynė, švelnios, medaus spalvos kalkakmenio architektūra bei neįtikėtino sodrumo dangus. Nesvarbu kur eisite, prieš jūsų akis visuomet iškils vis nauji, unikalūs istorinių vaizdų paveikslai.

Kodėl keliauti? Malta – tipiška Viduržemio jūros valstybė, kurios gyvenimas pasižymi ypatingu šventiniu skambesiu. Naktinis gyvenimas čia visada gyvas – net jei įvykių kalendorius pasirodys pustuštis, greitai įsitikinsite, jog Maltoje veikia daugybė klubų, vyninių bei restoranų. Vasarą čia vyksta Maltos menų, Valetos baroko, operos, chorų, džiazo festivaliai, tad atvykę turėsite galimybę pailsinti ne tik kūnus, tačiau praturtinti ir dvasią.

Kada keliauti? Viduržemio jūros salos itin šurmuliuoja vasarą: intensyvus naktinis gyvenimas, šventės, paplūdimio vakarėliai ir vyno festivaliai. Rudenėjant kiek padidėja lietaus tikimybė, tačiau kainos nuo rugsėjo ir ištisą žiemą gali būti mažesnės kone perpus. Išsirinkite atostogų datą ir rezervuokitės lėktuvo bilietus jau dabar! Pigių skrydžių bendrovės internetu nuolat skelbia apie įvairias akcijas, nuolaidas bei informuoja apie geriausius paskutinės minutės pasiūlymus.

Ką pamatyti? Šventyklos, rūmai, katedros ir fortai pasakoja istorijas, kurias, rodos, ranka gali paliesti. Maltoje atsiveria įspūdingas kraštovaizdis – stulbinančios uolos, pasineriančios į jūros bangas, slėniai, kuriuose – ypatingo grožio augmenija. Pakeliui gal net aptiksite paslaptingus, priešistorinius paminklus, kadaise urvuose įrengtas koplyčias ar nuošalesnes riterių buveines.

Reikalingi dokumentai Maltoje

Lietuvos Respublikos piliečiams keliaujantiems į Maltą vizos nėra reikalingos. Keliaujant su savimi svarbu turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą. Gera žinia ir ta, kad iš Vilniaus tiesioginis skrydis į Maltą jums truks vos 3 valandas ir 20 minučių.

Ko paragauti Maltoje?

Maltos virtuvė turi nemažai panašumų su kitomis šalimis. Patiekalai primena įvairių šalių patiekalų mišinį. Čia verta išbandyti bent keletą patiekalų. O pradėti galite nuo šio: timpana – keptas makaronų pyragas, kurio sudėtyje yra įvairios mėsos, daržovių, padažų ir sūrio. Desertui rinkitės cassata – spalvotus pyragėlius iš marcipanų su migdolu kremu ir rikotos sūriu.

Populiarūs viešbučiai Maltoje

Malta yra pamėgta atostogaujančiųjų kryptis, todėl viešbučių kainos šioje šalyje yra nemažos. Nakvynė dviem viešbutyje su pusryčiais jums kainuos apie 100 Eur. Vienas mėgstamiausių keliaujančiųjų pasirinkimų – „Pebbles Boutique Aparthotel“. Dėl vietos, kainų, patogių kambarių ir susisiekimo šis viešbutis yra labai paklausus. Kitas populiarus keliautojų pasirinkimas – „Maritim Antonine Hotel“. Viešbutyje rasite SPA, baseiną ir kitas pramogas.

Etiketas ir bendravimo kultūra Maltoje

Nenustebkite, jei jūsų paklaus apie jūsų religiją. Vietiniai Maltoje apie tai kartais paklausia tiesiog iš smalsumo. Nenustebkite dėl maltiečiams būdingo garsaus bendravimo. Aukštas kalbėjimo tonas veikiau yra temperamentingo charakterio bruožas. Kaip ir daugumoje valstybių, nekritikuokite vietinės religijos, politikos ar pačios šalies.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Maltą

Pigūs skrydžiai į Maltą dažnai vilioja keliautojus pasisvečiuoti šioje šalyje. Maltoje kainos panašios kaip ir Lietuvoje. Savo artimiesiems ir draugams iš Maltos galėsite parvežti puikių ir nebrangių lauktuvių. Dovanoms tiks prieskoninės žolelės, įvairios arbatos ir garsusis čiobrelių medus.

Viešasis transportas Maltoje

Maltoje patogus susisiekimas autobusais. Šią transporto priemonę verta rinktis keliaujant mieste, važiuojant iš oro uosto arba norint nuvykti į aplinkinius miestus. Kelionė viešuoju transportu Maltoje kainuoja 1,50 Eur.Maltos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai