Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Valetą

Pigūs skrydžiai į Valetą

Skydžiai į Valetą suteiks gerų emocijų bei nuostabaus poilsio bangą. Pigus lėktuvo bilietas užtikrins jums progą pamatyti miestą, kuris jau nuo 1980 m. visas buvo įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Čia vyrauja ne tik švelnus klimatas, maloniai šildanti saulė bei nuostabūs vaizdai į Viduržemio jūrą, tačiau čia taip pat gausu kerinčių architektūrinių paminklų, kurie atskleidžia Maltos sostinės istoriją. Nepraeikite pro ypatingą didybę bei grožį žadančią XVI a. Šv. Jono katedrą , kurią kadaise pastatė riteriai, Dievo Motinos bažnyčią, kuri buvo pirmasis Valetoje užbaigtas statyti pastatas. Pasimėgaukite pasivaikščiojimu gatvelių labirintais, čia pamatysite europietišku bei arabišku stilių deriniu išsiskiriančius namus, kurių kiekvienas tiesiog unikalus – juos puošia žaliais ar mėlynais atspalviais dažyti balkonai, kurių detalės atspindi name gyvenantį šeimininką – tai gali būti įmantriausios durų rankenos ar spynos, niekur kitur nematytos gėlės bežydinčios balkonuose ar dailiai išpiešti paveikslai. Šių gatvelių sandūrose įsikūrusios kavinės, įvairiausi restoranėliai ir muziejai. Pigių kelionių pasiūlymai žada jums nuostabius potyrius bekeliaujant miesto simboliu tapusiais maltietiškais autobusais, kurių nebegalima rasti visoje Europoje. Braškantys, tarškantys autobusiukai negarantuoja komfortabilumo, tačiau tai poilsiautojo garbės reikalas įveikti kelio atkarpą su žymiaisiais autobusais, kurie sukelia šypsena bei geras emocijas bene visiems važiavusiems. Skrydžiai į Valetą – tai galimybė šypsotis ir sulaukti atgalinio ryšio, nes kaip sakoma – čia piktos tik medūzos. Nepraleiskite progos ko gero pigiausiai nuskristi į Valetą pasinaudojant mūsų avialinijų paslaugomis, juk tai atostogos, kurios suteiks jums visapusišką poilsį – tiek fizinį, tiek dvasinį. Panaudotas paskutinės minutės pasiūlymas įstrigs jūsų atmintyje minimalia kaina bei maksimaliai geromis emocijomis, tad nepaleiskite šanso įprasminti savo atostogas.

Pigūs skrydžiai į Valetą

Kodėl keliauti? Valeta tiesiog užburia lankytojus savo grožiu: nuostabūs senamiesčio vaizdai, siauros gatvelės, puošnios bažnyčios – kultūros paveldas Valetoje nepalieka abejingų. Turistus čia tarsi magnetas traukia žydra Viduržemio jūra ir puikus klimatas, ką jau kalbėti apie nuostabų maltietišką maistą. Planuokite kelionę į žaviąją Maltos sostinę Valetą, kurioje patirsite neįkainojamų įspūdžių!

Kada keliauti? Aplankyti Valetą rekomenduojama balandžio, gegužės ir birželio mėnesiais – tuomet čia turistus lepina maloniai šilti orai,  prasideda maudynių sezonas Viduržemio jūroje, pavasarį Maltos sostinėje vyksta nemažai populiarių kasmetinių renginių. Vasaros mėnesiais Valetos gatvėse itin pagausėja įspūdžių ištroškusių keliautojų iš viso pasaulio, o išvysti bent menkiausią debesėlį danguje beveik nėra šansų, tad jei nebijote karščio ir planuojate pasipuošti šokoladiniu įdegiu, drąsiai vykite į Valetą vasaros metu.

Ką pamatyti? Valetos architektūra niekam negali praslysti pro akis – bažnyčios, muziejai, galerijos sukuria nuostabią atmosferą, o lankytojai čia jaučiasi tarsi gražiausioje pasakoje. Aplankykite Šv. Jono katedrą  – iš išorės ji atrodo gana kukliai, tačiau šventyklos interjeras privers aikčioti: čia išvysite daugybę autentiškų freskų ir akinantį aukso spindesį. Barakos sodai – tai vieta, iš kurios atsiveria gražiausi Valetos vaizdai. Čia itin populiaru mėgautis miesto panorama gurkšnojant aromatingą kavą ar rengti įvairias fotosesijas. Malta – maža šalis, tačiau jos istorija neįtikėtinai turtinga, tad nepraleiskite progos apsilankyti Nacionaliniame archeologijos muziejuje ir Nacionaliniame karo muziejuje: čia jūsų laukia įdomi pažintis su Maltos istorija, kariniais konfliktais ir 1964 m. iškovota nepriklausomybe. Pasižvalgyti po kerinčius Valetos vaizdus galima plaukiant laivu, o aktyvų poilsį mėgstantys keliautojai gali rinktis povandeninį nardymą – ši pramoga suteiks unikalių įspūdžių! Valetoje yra daugybė puikių kavinių ir restoranų, siūlančių paragauti tradicinių patiekalų – čia itin skani žuvis, jūros gėrybės, alyvuogės, tad galėsite mėgautis autentiškais Viduržemio jūros virtuvės valgiais ir nuostabiu Maltos vynu. Ketinate kelias dienas ramiai mėgautis saulės  voniomis? Galime nudžiuginti – Maltos paplūdimiai yra vieni švariausių Europoje, tad kokybiškas poilsis pajūryje tikrai garantuotas. Leiskitės į neišdildomų įspūdžių kupiną kelionę po Valetą ir šių atostogų niekada nepamiršite!

Komentarai