Skrydžiai į Amsterdamą

Pigūs skrydžiai į Olandiją

Pigūs skrydžiai į Amsterdamą – tolerantišką Olandijos sostinę. Draugiški miesto gyventojai bei jaukios gatvelės privers užmiršti visas problemas ir leis pasinerti į ilgai lauktą atostogų sapną. Miesto centras kaipmat pakerės: įspūdinga architektūra, įvairūs muziejai, romantiški seni tiltai, gėlėmis nusieti vandens kanalai bei žavinti dviračių kultūra.

Kodėl keliauti? Nes tai tikrų tikriausias įdomybių miestas. Centre įsikūrusiame sendaikčių turguje galėsite įsigyti visą plokštelių kolekciją, prisėdę šalia sostinės kanalų galėsite surengti iškylą. Dėl šių, kiek netradicinių kelionės akcentų turistai kasmet veržiasi į miestą, pigių skrydžių bendrovės siūlo įvairias akcijas, žemas kainas, paskutinės minutės bilietus, o netoliese esantis oro uostas leidžia lengvai pasiekti miesto centrą.

Kada keliauti? Klimatas sostinėje palankus keliauti visus metus. Daugiausiai lankytojų pritraukia gegužės – rugsėjo mėnesį, tačiau norintys sutaupyti renkasi spalį – kovą. Tokiu metu oro temperatūra žemesnė, apgyvendinimo kainos mažesnės, gatvėse ramiau ir erdviau.

Ką pamatyti? Gėlių ir dviračių miestas tikrai turi kuo didžiuotis. Jūsų žemėlapis bus praturtintas įvairiausia veikla: lankysitės Vincent van Gogh, Nemo bei nacionaliniame muziejuose, galėsite užsukti į Heineken alaus daryklą, skrosite miesto gatves dviračiu, smalsausite raudonųjų žibintų kvartale De Wallen, ragausite puikaus maisto populiariojoje Leiseplein aikštėje bei fotografuositės prie jau ikona tapusio I AMsterdam.

 Amsterdamas tulpes

 

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Amsterdamą:

Šeimos atostogos: keliauti su šeima džiugina! Amsterdame gausu vietų, kurios sudomins ir įtrauks įvairaus amžiaus žmones. Apsilankykite didžiausiame Olandijoje zoologijos sode Artis – jis stebins tiek didelius, tiek mažus! Pačiame miesto centre įsikūręs didžiulis zoologijos parkas džiugins savo įvairove – vaikščiokite drugelių paviljone, pasinerkite į povandeninio pasaulio platybes ir susipažinkite su šiame parke gyvenančiais gyvūnais, tarp kurių išvysite tigrų, dramblių ir raganosių. Neįtikėtina, tiesa?

 

Draugų kelionė: pigių skrydžių bendrovės siūlomomis paskutinės minutės bilietų akcijomis ir nuolaidomis kelionė į Amsterdamą – ranka pasiekiama! Suplanuokite išvyką su draugais į šį įspūdžių ir nuotykių kupiną miestą – grįžę kurį laiką gyvensite prisiminimais! Lankykitės Amsterdamo muziejuose, galerijose, kurių čia begalė. Rembrandtplein – olandų dailininko, Rembranto garbei pavadintoje pagrindinėje miesto aikštėje veiksmo netrūks! Užklyskite į garsųjį Raudonąjį žibintų kvartalą, įsikūrusį netoli centrinės miesto stoties. Pigūs skrydžiai – puiki proga nuostabioms atostogoms su draugais!

Romantikams: Amsterdamas žavi savo kanalais ir jaukiomis gatvelėmis – čia atostogos dviese liks nepamirštamos! Pigūs lėktuvų bilietai norintiems pajausti romantikos dvelksmą – pasinaudokite proga! Daugybė kanalų kertančių gatvelių, įspūdingi tilteliai ir lankytinos vietos stebins. Prinsengracht rajonas garsėja savo kanalų skaičiumi, o nuo, netoliese esančios, Westererk bažnyčios bokšto atsivers nuostabus vaizdas. Amsterdame puikios sąlygos keliauti dviračiu – pasinaudokite proga ir pažinkite miestą aktyviai leisdami laiką!

Senjorams: apsilankykite turgaus aikštėse ir pažinkite Olandijos gyvenimą. Čia galėsite įsigyti įvairiausių prekių ir pabendrauti su maloniais Amsterdamo gyventojais. Pasinaudokite proga ramiai paplaukioti valtimi miesto kanaluose – tai suteiks jūsų kelionei malonių pojūčių. Nuvykite į gėlių turgų, kuris įsikūręs prie vieno seniausių miesto kanalo – Singel. Gėlių kvapai privers pamiršti apie laiką ir rūpesčius, o įsigytas sodinukas jums liks lyg gyvas prisiminimas apie nuotaikingąjį Amsterdamą.

Komentarai