Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Amsterdamą

Pigūs skrydžiai į Amsterdamą

Pigūs skrydžiai į Amsterdamą – tolerantišką Olandijos sostinę. Draugiški miesto gyventojai bei jaukios gatvelės privers užmiršti visas problemas ir leis pasinerti į ilgai lauktą atostogų sapną. Miesto centras kaipmat pakerės: įspūdinga architektūra, įvairūs muziejai, romantiški seni tiltai, gėlėmis nusieti vandens kanalai bei žavinti dviračių kultūra.

Kodėl keliauti? Nes tai tikrų tikriausias įdomybių miestas. Centre įsikūrusiame sendaikčių turguje galėsite įsigyti visą plokštelių kolekciją, prisėdę šalia sostinės kanalų galėsite surengti iškylą. Dėl šių, kiek netradicinių kelionės akcentų turistai kasmet veržiasi į miestą, pigių skrydžių bendrovės siūlo įvairias akcijas, žemas kainas, paskutinės minutės bilietus, o netoliese esantis oro uostas leidžia lengvai pasiekti miesto centrą.

Kada keliauti? Klimatas sostinėje palankus keliauti visus metus. Daugiausiai lankytojų pritraukia gegužės – rugsėjo mėnesį, tačiau norintys sutaupyti renkasi spalį – kovą. Tokiu metu oro temperatūra žemesnė, apgyvendinimo kainos mažesnės, gatvėse ramiau ir erdviau.

Ką pamatyti? Gėlių ir dviračių miestas tikrai turi kuo didžiuotis. Jūsų žemėlapis bus praturtintas įvairiausia veikla: lankysitės Vincent van Gogh, Nemo bei nacionaliniame muziejuose, galėsite užsukti į Heineken alaus daryklą, skrosite miesto gatves dviračiu, smalsausite raudonųjų žibintų kvartale De Wallen, ragausite puikaus maisto populiariojoje Leiseplein aikštėje bei fotografuositės prie jau ikona tapusio I AMsterdam.

 Amsterdamas tulpes

 

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Amsterdamą:

Šeimos atostogos: keliauti su šeima džiugina! Amsterdame gausu vietų, kurios sudomins ir įtrauks įvairaus amžiaus žmones. Apsilankykite didžiausiame Olandijoje zoologijos sode Artis – jis stebins tiek didelius, tiek mažus! Pačiame miesto centre įsikūręs didžiulis zoologijos parkas džiugins savo įvairove – vaikščiokite drugelių paviljone, pasinerkite į povandeninio pasaulio platybes ir susipažinkite su šiame parke gyvenančiais gyvūnais, tarp kurių išvysite tigrų, dramblių ir raganosių. Neįtikėtina, tiesa?

Draugų kelionė: pigių skrydžių bendrovės siūlomomis paskutinės minutės bilietų akcijomis ir nuolaidomis kelionė į Amsterdamą – ranka pasiekiama! Suplanuokite išvyką su draugais į šį įspūdžių ir nuotykių kupiną miestą – grįžę kurį laiką gyvensite prisiminimais! Lankykitės Amsterdamo muziejuose, galerijose, kurių čia begalė. Rembrandtplein – olandų dailininko, Rembranto garbei pavadintoje pagrindinėje miesto aikštėje veiksmo netrūks! Užklyskite į garsųjį Raudonąjį žibintų kvartalą, įsikūrusį netoli centrinės miesto stoties. Pigūs skrydžiai – puiki proga nuostabioms atostogoms su draugais!

Romantikams: Amsterdamas žavi savo kanalais ir jaukiomis gatvelėmis – čia atostogos dviese liks nepamirštamos! Pigūs lėktuvų bilietai norintiems pajausti romantikos dvelksmą – pasinaudokite proga! Daugybė kanalų kertančių gatvelių, įspūdingi tilteliai ir lankytinos vietos stebins. Prinsengracht rajonas garsėja savo kanalų skaičiumi, o nuo, netoliese esančios, Westererk bažnyčios bokšto atsivers nuostabus vaizdas. Amsterdame puikios sąlygos keliauti dviračiu – pasinaudokite proga ir pažinkite miestą aktyviai leisdami laiką!

Senjorams: apsilankykite turgaus aikštėse ir pažinkite Olandijos gyvenimą. Čia galėsite įsigyti įvairiausių prekių ir pabendrauti su maloniais Amsterdamo gyventojais. Pasinaudokite proga ramiai paplaukioti valtimi miesto kanaluose – tai suteiks jūsų kelionei malonių pojūčių. Nuvykite į gėlių turgų, kuris įsikūręs prie vieno seniausių miesto kanalo – Singel. Gėlių kvapai privers pamiršti apie laiką ir rūpesčius, o įsigytas sodinukas jums liks lyg gyvas prisiminimas apie nuotaikingąjį Amsterdamą.

Reikalingi dokumentai Nyderlanduose

Puiki žinia: kaip ir visoje Europoje bei keliose aplinkinėse valstybėse, keliaujantiems su savimi užtenka turėti tik asmens tapatybės kortelę. Tai, kaip ir tiesioginis skrydis į Amsterdamą, jūsų kelionę pavers greita ir be didesnių rūpesčių.

Ko paragauti Amsterdame?

Tai yra ryškus miestas, kuris nustebins jus ne tik dėl savo kultūrinio gyvenimo, bet ir dėl didelio kokybiško maisto pasirinkimo. Norintys prisėsti ir lengvai užkąsti turėtų paragauti Bitterballen. Tai yra traškūs mėsos kamuoliukai, tradiciškai patiekiami su garstyčiomis. Puikus lengvas užkandis. Norintiems išbandyti greito maisto reiktų pabandyti karšto maisto automatus. Užtenka įmesti monetą ir štai jūsų karšti pietūs, nuo mėsainių iki kroketų ir kitų užkandžių. Šie automatai yra labai populiarūs Amsterdame. Puiki pradžia jūsų maisto atradimų kelionei.

Populiarūs viešbučiai Amsterdame

Norite 5 žvaigždučių atostogų su puikiais pusryčiais ir panorama į miestą bei vieta pačiame centre? Tada jums geriausias pasiūlymas, kuriuo nenusivilsite, bus NH Collection Amsterdam Doelen. Tai yra geriausiai vertinamas viešbutis dėl savo kokybės, aptarnavimo, vietos pačioje miesto širdyje jūsų karališkoms atostogoms. Norite kuklesnių atostogų? Puiku! WestCord Fashion Hotel Amsterdam jums pasiūlys mažesnę kainą, puikų aptarnavimą ir jaunatvišką atmosferą. Galėsite pasimėgauti miesto vaizdais iš viešbučio viršuje esančio ir lankytojų išgirto Sky Bar. Viešbutis nėra miesto centre, bet su tramvajumi jį pasieksite maždaug per 20 minučių. Norintiems ramesnės aplinkos tai yra puikus pasirinkimas.

Etiketas ir bendravimo kultūra Nyderlanduose

Olandai yra labai šiuolaikiški ir tolerantiški žmonės, vertinantys savo istorinį paveldą, turtingą šalies kultūrinį gyvenimą, muziką bei menus. Sveikindamiesi ir atsisveikindami visada paspauskite žmonėms rankas bei prisistatykite, jei jūsų niekas nepristato. Olandai tai vertina.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Amsterdamą

Nežinote, nuo ko pradėti kelionę? Tiesioginiai skrydžiai Vilnius Amsterdamas priklausomai nuo oro linijų vyksta kone kasdien. Pasiimkite asmens tapatybės kortelę arba pasą, piniginę ir kitus asmeninius daiktus ir jūs jau pasiruošę atostogoms. Mažytė valstybė prie Vokietijos ir Belgijos, kuri nepaliks abejingų. Kelią nerimą lauktuvės? Artimiesiems parvežkite vietinio Gouda. Rasite įvairiausių šio sūrio variacijų, kurios nustebins ne vieną.

Viešasis transportas Amsterdame

Žinoma, vienas iš geriausių būdų keliauti Amsterdame yra įsilieti į minią ir išsinuomoti dviračius. Tai yra greitas, patogus būdas judėti mieste. Tačiau jei jau nusprendėte naudotis viešuoju transportu, jums reikės įsigyti GVB bilietus. Jų kaina yra nuo 7,50 Eur už parą. Su šiais bilietais neribotai galėsite naudotis metro, tramvajų ir autobusų paslaugomis.

Kiti Olandijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai