Pigūs skrydžiai į Ukrainą

Viskas, ko reikia pigių skrydžių kelionei į Ukrainą – tai plačiai atmerktos akys ir smalsus žvilgsnis. Ši šalis jaudina ir žavi kontrastų gausybe, stebina tuo, kokia plona riba kartais esti tarp didybės bei skurdo. Unikalūs gamtos peizažai, nacionaliniai parkai, mineralinių ar terminių vandenų vonios – tai, kas atgaivins kiekvieną čia atvykusį keliautoją.

Kodėl keliauti? Kelionės į Ukrainą labiausiai žinomos dėl savo garsiosios Juodosios jūros pakrantės, kuri ne tik reto grožio, bet ir apsupta gydančio purvo bei galybės paplūdimių. Puikiai išplėtota kurortinė sistema vilioja pasinaudoti pigių skrydžių bendrovių skelbiamomis akcijomis bei nuolaidų pasiūlymais ir įsigyti lėktuvo bilietus į valstybę, kuri nuo seno garsėja savo harmoningu gamtos grožiu.

Kada keliauti? Šilčiausias periodas prasideda gegužės gale ir tęsiasi iki rugsėjo vidurio. Tokiu metu klimatas išties palankus, oro temperatūra siekia net 30°C.

Ką pamatyti? Ukrainos ir Lietuvos istorija turi nemaža susikirtimo taškų – aplankykite Lietuvos didžiosios kunigaikštystės laikus menančius paminklus. Ištroškote nuotykių? Užkopkite į Karpatų kalnus! Nuo jų atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai: kalnų papėdėse – sodai, kuriuose skęsta maži nameliai ir slėniai nukloti nesuskaičiuojama galybe įvairiaspalvių gėlių žiedų. Aplankyti verta ir vietinius turgus, kur visuomet galima įsigyti įvairių medžio, tautodailės dirbinių, paveikslų, rankdarbių ir... puikaus ukrainietiško vyno.

 Ukrainos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai