Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Vieną

Pigūs skrydžiai į Vieną

Skrydžiai į Vieną dovanos jums nepamirštamus prisiminimus, kurie įstrigs jūsų atmintyje iki žilos senatvės.  Dėl architektūrinių pastatų įvairovės bei muzikos sostinės, kurioje kūrė tokie kompozitoriai kaip Mocartas, Bethovenas, Maleris,  titulo miestas yra vienas iš lankomiausių Europoje. Austrijos sostinė jau XV a. pr. pradėjo kilti kaip kultūrinis centras. O ko verti skrydžiai į Vieną jei nepasinaudosite proga nueiti į operą?  Šioje, pirmos klasės, pripažįstamos ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje, operoje atsiskleidžia puikus Vienos orkestro bei profesionalių aktorių derinys. Viena – tai puiki vieta  ir pasilinksminimams. Ferio rate, kuris apie 60 m. aukščio, jūs galėsit grožėtis miesto panorama, o nusileidę galėsite imtis savo mėgiamo sporto, važinėjimosi dviračiais, ar net romantiškos iškylos miesto parkuose ar miškeliuose.  Taip pat čia apstu stadionų, baseinų, laisvalaikio ir pramogų centrų, tad kiekvieno įsigytas aviabilietas į Vieną atneš puikų  poilsį, dvelkiantį istorija ir prabanga. Pasinaudoję paskutinės minutės kelionės pasiūlymu, kuomet deramai nesat visko susiplanavęs, manau, liksite nenusivylę, nes Vienos viešbučių ir informacijos komanda 2009m. OAMTC  teste užėmė pirmąją vietą iš vienuolikos didžiausiųjų Europos miestų, tad rūpestis jumis garantuotas. Skrydžiai į Vieną – tai pigus būdas pamatyti vienus garsiausių kultūros objektų už palankią kainą.

Reikalingi dokumentai Austrijoje

Europos Sąjungos piliečiai, keliaujantys Šengeno zonos šalyse su savimi neprivalo turėti asmens dokumento. Tačiau visada rekomenduojama turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, kortelę arba pasą. Keliaujantiems lėktuvu asmens tapatybės dokumentą turėti yra privaloma, todėl prieš planuodami kelionę pasitikrinkite savo dokumentų galiojimo laiką.

Ko paragauti Vienoje?

Viena gali pasigirti daugiau nei štrudeliais ir mėsingomis dešrelėmis. Šis miestas jums pasiūlys daug daugiau įvairiausių skonių ir patiekalų, nors paragauti tradicinio Vienos štrudelio su obuoliais tikrai verta. Taip pat rekomenduojama paragauti šparagų sriubos, dėl kurios Austrijoje visi eina iš proto. Spargel yra gaminama su abiejų rūšių – baltaisiais ir žaliaisiais šparagais. Taip pat Vienoje visi eina iš proto dėl kavos. Kavinių, siūlančių įvairiausių rūšių kavos yra beveik ant kiekvieno kampo.

Populiarūs viešbučiai Vienoje

Vienos viešbučių kainos yra draugiškos keliautojams. Nemažai viešbučių nakvynę siūlo nuo 50 Eur už naktį. Už šią kainą gausite nakvynę dviviečiame kambaryje su pusryčiais viešbučio restorane ir maloniu aptarnavimu. Tokius pasiūlymus teikia viešbučiai Rainers Hotel Vienna, Senator Hotel Vienna, Hotel Cortina, Best Western Plus Amedia Wien ir daugelis kitų.

Etiketas ir bendravimo kultūra Austrijoje

Austrai yra malonūs, tačiau dažniausiai formaliai besielgiantys žmonės, kurie neretai ironizuoja norėdami išvengti ginčų ir nemalonių socialinių situacijų. Norėdami rezervuotis staliuką telefonu ar iš anksto registruojantis, visada pokalbį pradėkite pristatydami savo vardą.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Vieną

Iš Vilniaus į Austrijos sostinę Vieną yra vykdomas tiesioginis skrydis, todėl į šį miestą atvyksite greitai ir patogiai. Skrydžio trukmė – vos 2 valandos. Nesirūpinkite dėl valiutos keitimo, Austrijos valiuta taip pat euras. Vienintelis jūsų rūpestis bus išrinkti geriausias lauktuves artimiesiems. Viena jums pasiūlys galybę įvairiausių saldumynų, rankų darbo šokolado ir kitų saldžių skanėstų.

Viešasis transportas Vienoje

Vienoje keliauti greita ir patogu. Galėsite naudotis metro, autobusų, tramvajų ir traukinių paslaugomis. Dėl patogumo viešasis transportas kursuoja ir naktį. Kelionės bilieto kaina Vienoje yra 2,20 Eur. Norintys sutaupyti ir keliauti pigiau, galės įsigyti 24 arba 72 valandų kelionės bilietus.

Kiti Austrijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai