Skrydžiai į Antaliją

Pigūs skrydžiai į Antaliją

Pigūs skrydžiai į populiariausią Turkijos kurortą – Antaliją. Miestas, esantis prie Viduržemio jūros, yra mėgstamas šilumos ir ramių atostogų gerbėjų. Antalijos pakrantė nusėta nuostabiais paplūdimiais, kuriuose galėsite mėgautis karštomis saulės voniomis ir šiltu Viduržemio jūros vandeniu. Pasakiškas gamtos grožis tikrai nenuvils... Pigių skrydžių bendrovės siūlo paskutinės minutės akcijas ir nuolaidas norintiems nuvykti į išsvajotąją Antaliją.

Kodėl keliauti? Pasimėgauti Antalijos siūlomais malonumais svarbu kiekvienam poilsinių kelionių mėgėjui. Skrydis į Turkijos kurortą suteiks galimybę ne tik atsipalaiduoti smėlio nusėtuose paplūdimiuose, bet ir organizuojamos pažintinės ekskursijos leis susipažinti su natūralios gamtos vaizdiniais, Antalijos regionu ir istorija. Pigūs lėktuvo bilietai internetu – galimybė pailsėti ir patirti nepamirštamų nuotykių!

Kada keliauti? Lankyti Antaliją patariame vykti gegužės – rugsėjo mėnesiais, mat šiuo metu lietaus tikimybė labai maža, o karšti orai lepins visų pajėgumu - termometro stulpelis svyruos nuo 25°C iki 31°C.

Ką pamatyti? Bananų ir citrusinių vaisių plantacijomis žavinti Antalija pigių skrydžių bendrovių pagalba pasiekiama kiekvienam. Aplankykite Duden krioklius, Antalijos senamiestį Kaleiçi, senovinio miesto griuvėsius Perge ir išsimaudykite nuostabaus grožio mineralinėse Pamukkale versmėse. Architektūros mėgėjus nustebins Antalya MiniCity, o didžiausias pasaulyje akvariumas suteiks galimybę pasivaikščioti stikliniu tuneliu ir pasijausti lyg po vandeniu. Žemėlapis taps puikiu draugu, norintiems nuosekliai apžiūrėti miestą.

Kiti Turkijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai