Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai į Turkiją

Pigūs skrydžiai į Turkiją! Pasiruošę? Kelionė į Europos ir Azijos žemynams priklausiančią šalį suteiks progą susipažinti su šalimi, kurios kultūra susipynusi su išpuoselėtomis rytietiškomis tradicijomis ir sklandžiu vakarietišku aptarnavimu. Ši šalis – svajonių atostogų vieta, kurios kalnuotas kraštovaizdis, amžinai šviečianti saulė ir smėlingi paplūdimiai, pigių skrydžių pagalba, yra prieinami kiekvienam trokštančiam pailsėti ir patirti nuotykių.

Kodėl keliauti? Aplankyti Turkiją derėtų kiekvienam norinčiam atsitraukti nuo kasdienybės ir patirti nuotykių. Pigūs skrydžiai į Turkiją – poilsinių kelionių mėgėjų svajonės išsipildymas! Šiltas Viduržemio jūros vanduo ir karštos saulės vonios malonins kiekvieną trokštantį pailsėti... Siūlome pasinaudoti pigių skrydžių bendrovės siūlomomis paskutinės minutės akcijomis ir nuolaidomis aplankyti saulėtąją Turkiją.

Kada keliauti? Planuoti kelionę patariame vasaros sezonu. Gegužės-rugsėjo mėnesiai žada giedras ir saulėtas dienas, kuriomis temperatūra svyruos nuo 25°C iki 31°C.

Ką pamatyti? Pigūs skrydžiai į išsvajotąją Turkiją – šalį stebinančią savo gamta, klimatu ir istorija. Aplankykite Stambulą – vietą, kurioje susitinka Rytai ir Vakarai. Mieste jūsų lauks galybė lankytinų vietų. Didingieji Topkapi rūmai ir Blue Mosque priblokš savo unikalumu, o didysis Stambulo turgus privers įsijausti į miesto gyvenimą. Atsipalaiduokite Antalijos paplūdimiuose ir išmėginkite pramogas vandens sporto parkuose. Pigūs skrydžiai į Turkiją - odė jūsų poilsiui...

Reikalingi dokumentai Turkijoje

Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems ne ilgesniam nei 90 dienų laikotarpiui turistiniais tikslais, vizos nėra reikalingos. Tačiau reikalingas pasas, kurio galiojimas turi būti bent 6 mėnesiai nuo kelionės pabaigos datos. Prieš planuojant kelionę rekomenduojama  pasitikrinti dokumento galiojimo laiką.

Ko paragauti Turkijoje?

Picų mėgėjai Turkijoje turėtų išbandyti pide. Panašiai kaip pica, tai duona su įvairiausiais priedais. Smaližiai turėtų paragauti saldaus ir vietinių pamėgto baklavos skanėsto. Geriausia valgyti šviežią, dar šiltą baklavą su sirupu, įvairiais riešutais ir pistacijomis. Turkija tikrai patiks kavos mėgėjams būtent dėl savo ypatingo skonio turkiškos kavos. Kava išsiskiria savo kartumu, stiprumu. Labai malonu, kad Turkijoje kava dažniausiai būna patiekiama su turkišku skanėstu.

Populiarūs viešbučiai Turkijoje

Turkija yra puiki atostogų vieta keliaujančioms šeimoms su vaikais. Viešbučiai puikiai pritaikyti prie šeimų ir jų poreikių – juose rasite baseinus ir kitas vandens pramogas vaikams, daugelyje viešbučių dirba vaikus linksminantys ir užimantys animatoriai. Be to, kainos keliaujančioms šeimoms yra labai palankios. Poros ar draugai gali rinktis įprastus viešbučius su jų poreikius atitinkančiomis viešbučio pramogomis, restoranai ir barais.

Etiketas ir bendravimo kultūra Turkijoje

Keliaujantys pasižvalgyti po šventas vietas renkitės santūriai. Viešint Turkijoje rekomenduojama nekalbėti politinėmis temomis, kadangi kritikuojantiems politinę sistemą gali grėsti įstatyminės nuobaudos. Baruose ir kitose maitinimo įstaigose alkoholio vartojimas yra priimtinas, tačiau viešose vietose tai nerekomenduojama.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Turkiją

Tiesioginiai skrydžiai į Turkiją yra vykdomi į Stambulo ir Antalijos miestus. Tiesioginis skrydis į Turkiją užtruks vos 3 valandas. Žinoma, prieš keliaudami atostogauti nepamirškite eurų išsikeisti į Turkijos liras. Šalyje galite atsiskaityti kortelėmis, tačiau turguose bei kitose mažose prekyvietėse gali prireikti grynųjų pinigų.

Viešasis transportas Turkijoje

Stambule patogiausias keliavimo būdas yra metro, tačiau čia, kaip ir kituose mažesniuose miestuose. galėsite naudotis autobusais, traukiniais, tramvajais ir taksi paslaugomis. Tarpmiestinis susisiekimas Turkijoje taip pat patogus ir gerai išvystytas.Turkijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai