Pigūs skrydžiai į Turkiją

Pigūs skrydžiai į Turkiją! Pasiruošę? Kelionė į Europos ir Azijos žemynams priklausiančią šalį suteiks progą susipažinti su šalimi, kurios kultūra susipynusi su išpuoselėtomis rytietiškomis tradicijomis ir sklandžiu vakarietišku aptarnavimu. Ši šalis – svajonių atostogų vieta, kurios kalnuotas kraštovaizdis, amžinai šviečianti saulė ir smėlingi paplūdimiai, pigių skrydžių pagalba, yra prieinami kiekvienam trokštančiam pailsėti ir patirti nuotykių.

Kodėl keliauti? Aplankyti Turkiją derėtų kiekvienam norinčiam atsitraukti nuo kasdienybės ir patirti nuotykių. Pigūs skrydžiai į Turkiją – poilsinių kelionių mėgėjų svajonės išsipildymas! Šiltas Viduržemio jūros vanduo ir karštos saulės vonios malonins kiekvieną trokštantį pailsėti... Siūlome pasinaudoti pigių skrydžių bendrovės siūlomomis paskutinės minutės akcijomis ir nuolaidomis aplankyti saulėtąją Turkiją.

Kada keliauti? Planuoti kelionę patariame vasaros sezonu. Gegužės-rugsėjo mėnesiai žada giedras ir saulėtas dienas, kuriomis temperatūra svyruos nuo 25°C iki 31°C.

Ką pamatyti? Pigūs skrydžiai į išsvajotąją Turkiją – šalį stebinančią savo gamta, klimatu ir istorija. Aplankykite Stambulą – vietą, kurioje susitinka Rytai ir Vakarai. Mieste jūsų lauks galybė lankytinų vietų. Didingieji Topkapi rūmai ir Blue Mosque priblokš savo unikalumu, o didysis Stambulo turgus privers įsijausti į miesto gyvenimą. Atsipalaiduokite Antalijos paplūdimiuose ir išmėginkite pramogas vandens sporto parkuose. Pigūs skrydžiai į Turkiją - odė jūsų poilsiui...Turkijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai