Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai į Austriją

Pigūs skrydžiai į Austriją – kalnų rojų. Visi šią šalį pažįstame iš jos garsėjančių Alpių slidinėjimo trasų, kontrastingos klasikinės muzikos ir kerinčio kraštovaizdžio. Austrija stebins visus pažintinių kelionių mylėtojus savo didžiaisiais miestais, kalnų apsuptais jaukiais kaimeliais ir unikaliu gamtos grožiu. Pigių skrydžių bendrovės siūlo nepakartojamą galimybę pažinti ypatingąją Austriją.

Kodėl keliauti? O kodėl ne? Žaliuojanti kalnų didybė ir jų snieguotos viršūnės privers pamiršti egzistuojantį laiką. Atsipalaiduokite ir pasisemkite jėgų – jūsų laukia aktyvios pramogos aplankant lankytinas vietas ir slidinėjant tam skirtose trasose. Paskutinės minutės bilietai, akcijos ir nuolaidos – gudrus sprendimas norint pigiau aplankyti gražiąją Austriją.

Kada keliauti? Austrijos gamta žavi ištisus metus, bet išsiilgusiems šilumos, keliauti patariame birželio-rugsėjo mėnesį. Tie, kurie žavisi žiemos sportu, į Austriją derėtų vykti žiemą.

Ką pamatyti? Austrijoje lankytinos vietos nenuvils. Aplankykite Vienos senamiesčio simboliu tituluojamą St. Stephen‘s Cathedral ir W. A. Mocarto gimtinėje, Zalcburge, esančią Hohensalzburg pilį. Ragaujant ypatingais receptais ruoštą kapučino kavą nepamirškite paragauti austriško štrudelio – jo skonis garsus visame pasaulyje. Pigios kelionės į Austriją – tai jūsų svajonių išsipildymas.

Reikalingi dokumentai Austrijoje

ES piliečiams, keliaujantiems Šengeno erdvei priklausančiose šalyse, taip pat ir Austrijoje,  neprivalu pateikti nacionalinės tapatybės kortelės arba paso, tačiau vis tik bent vieną dokumentą turėti su savimi yra rekomenduojama.

Ko paragauti Austrijoje?

Austrų virtuvės formavimuisi didelės įtakos turėjo Italijos, Vengrijos, Bohemijos, Vokietijos ir Balkanų tradicijos. Populiarūs austriški valgiai:

  • Tafelspitz yra sultinyje virta jautiena, tradiciškai patiekiama su obuolių, krienų ir česnakų padažu.
  • Liptauer – pikantiška sūrio užtepėlė, patiekiama ant duonos riekės. Užtepėlė gaminama iš avies pieno sūrio, ožkos sūrio, varškės.
  • Apfelstrudel – štrudelis, tradicinis austrų obuolių pyragas. Tai, ko privalu paragauti viešint šioje šalyje.

Populiarūs viešbučiai Austrijoje

Jei norite pajusti senosios Vienos dvasią ir prabangą, „Hilton Vienna Plaza“ yra geras pasirinkimas. Senovė ir modernumas po vienu stogu, aukščiausia 5 žvaigždučių kokybė už 191 Eur. Ieškantiems pigesnio ir praktiškesnio varianto keliautojai rekomenduoja rinktis „Ibis Wien City“. Puikus susisiekimas, skanūs pusryčiai ir gera kaina – 71 Eur už naktį. Kiek brangiau – 88 Eur kainuoja nakvynė 3 žvaigždučių „Hotel Alpin“ viešbutyje, dovanojančiame dar ir vaizdingus Alpių kalnų peizažus.

Etiketas ir bendravimo kultūra Austrijoje

Austrijoje tradiciškai sveikinamasi greitai ir tvirtai paspaudžiant ranką ir palaikant akių kontaktą. Kai kurie vyresni gyventojai sveikindamiesi pabučiuoja damai ranką. Moteriai įprasta pabučiuoti vyrą, tačiau vyrui bučiuoti vyrą Austrijoje nepriimtina.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Austriją

Pigūs skrydžiai į Austriją – nuostabios architektūros, meno ir muzikos pasaulį.

Oro uostai: Zalcburgo (SZG), Graco (GRZ), Insbruko (INN), Vienos (VIE), Linco (LNZ). Tiesioginiai skrydžiai į Austriją iš Vilniaus trunka vos 1 val. 50 min. Skrydį vykdo Austrian Airlines“.

Laikas: laiko juosta UTC+01, taigi, viešint Austrijoje laiką reikia atsukti 1 val. atgal.

Valiuta: euras (Eur).

Gyventojų skaičius: apie 8,823,054 mln.

Šalies plotas: 83,879 km2

Austrijos įkūrimo data: Austrijos vardas pirmą kartą rašytiniuose šaltiniuose paminėtas 996 m., 1156 m. šalis tapo kunigaikštyste.Austrijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai