Pigūs skrydžiai į Austriją

Pigūs skrydžiai į Austriją – kalnų rojų. Visi šią šalį pažįstame iš jos garsėjančių Alpių slidinėjimo trasų, kontrastingos klasikinės muzikos ir kerinčio kraštovaizdžio. Austrija stebins visus pažintinių kelionių mylėtojus savo didžiaisiais miestais, kalnų apsuptais jaukiais kaimeliais ir unikaliu gamtos grožiu. Pigių skrydžių bendrovės siūlo nepakartojamą galimybę pažinti ypatingąją Austriją.

Kodėl keliauti? O kodėl ne? Žaliuojanti kalnų didybė ir jų snieguotos viršūnės privers pamiršti egzistuojantį laiką. Atsipalaiduokite ir pasisemkite jėgų – jūsų laukia aktyvios pramogos aplankant lankytinas vietas ir slidinėjant tam skirtose trasose. Paskutinės minutės bilietai, akcijos ir nuolaidos – gudrus sprendimas norint pigiau aplankyti gražiąją Austriją.

Kada keliauti? Austrijos gamta žavi ištisus metus, bet išsiilgusiems šilumos, keliauti patariame birželio-rugsėjo mėnesį. Tie, kurie žavisi žiemos sportu, į Austriją derėtų vykti žiemą.

Ką pamatyti? Austrijoje lankytinos vietos nenuvils. Aplankykite Vienos senamiesčio simboliu tituluojamą St. Stephen‘s Cathedral ir W. A. Mocarto gimtinėje, Zalcburge, esančią Hohensalzburg pilį. Ragaujant ypatingais receptais ruoštą kapučino kavą nepamirškite paragauti austriško štrudelio – jo skonis garsus visame pasaulyje. Pigios kelionės į Austriją – tai jūsų svajonių išsipildymas.Austrijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai