Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Kijevą

Pigūs skrydžiai į Kijevą

Pigūs skrydžiai į Kijevą – milijoninę Ukrainos sostinę, išsidėsčiusią abiejuose Dniepro upės krantuose. Niekam nepaslaptis, jog Kijevas yra seniausias Rytų Europos miestas, alsuojantis neblėstančia kultūra: teatrai, parkai, gausybė masyvių paminklų, senos siauros gatvelės bei auksiniai bažnyčių ir vienuolynų kupolai.

Kodėl keliauti? Būsite nustebinti ne tik miesto atmosferą kuriančiais išskirtiniais vaizdais. Jus ypatingai sužavės žmonių nuoširdumas, vaišingumas, paslaugumas bei puikus humoro jausmas. Miesto svečiai turės galimybę pažvelgti į šiuolaikišką miestą, išsaugojusį savo istoriją. Kiekvienais metais Kijevas populiarėja, pigių skrydžių bendrovės siūlo išskirtines nuolaidas, akcijas, bilietus internetu, kurie puikiai talkina keliautojams.

Kada keliauti? Šilčiausias periodas Jūsų pasirinktai kelionei prasideda gegužės gale ir tęsiasi iki rugsėjo vidurio. Tokiu metu klimatas išties palankus, oro temperatūra siekia net 30°C.

Ką pamatyti? Atvykus į Kijevą pažintį siūloma pradėti nuo Aukso vartų, įsikūrusių stačiatikių bažnytėlėje su aukso bokštu. Tolimesniame maršruto plane - prabangus Šv. Sofijos soboras, kurio vidus išpuoštas įstabiomis freskomis ir mozaikomis. Jei svarstote apie lauktuves, nepraleiskite galimybės įsigyti vietinių gyventojų rankų darbo kūrinių, juos rasite tiesiog gatvėse.  Būtinai paplepėkite su “Babushka” vietiniame miesto turgelyje.

 Kijevas

 

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Kijevą:

Šeimos atostogos: prie Dniepro upės įsikūręs didžiulis Ukrainos miestas laukia jūsų ir jūsų šeimos! Tik atvykę į Kijevą lėkite pasivaikščioti nuotaikingąja Peysazhna Alleia. Kur tik pasisuksite jus sutiks išraiškingi pasakų herojai, gyvūnai ir būtybės. Nuvykite įsiamžinti prie Michailovskij sobor – auksinių kupolų soboras ir vienas seniausių Kijevo vienuolynas nustebins savo architektūra. Atostogos su šeima? Neabejotinai puiki idėja!

Draugų kelionė: žemėlapis taps puikiu kelionės draugu lankytinomis vietomis apsirūpinusiame Kijeve! Čia daugybė objektų, kuriuos privalu įsidėti į savo žinių bagažą. Pradėkime kelionę nuo Khreshchatyk – pagrindinės miesto gatvės. Čia atrasite ne tik įstabių fontanų, bet ir vietų, kuriose galėsite apsipirkinėti. Neabejotinai svarbu nepamiršti apžiūrėti ir garsiojo Šv. Sofijos soboro – nuvykite ir patys pamatykite!

Romantikams: leiskitės į prasmingą ir įspūdžių kupiną kelionę į Kijevą. Čia jūsų lauks Nacionalinis botanikos sodas su savo įvairialype gamta ir įdomiais reginiais. Ypatingai karštomis vasaros dienomis šis sodas tikra atgaiva – pasimėgausite gaiviu oru ir įvairiaspalvių alyvų skleidžiamais aromatais. Kelionė į Kijevą – išsvajota išvyka pigių skrydžių akcijų pagalba gali virsti realybe!

Senjorams: nukeliavę į Ukrainos sostinę neliksite abejingi šiam miestui. Pasivaikščiokite miesto parkuose ir pasimėgaukite poilsio laiku centrinėje aikštėje – Maidane. Operos ir baleto teatras vienas iš įspūdingesnių objektų, kurį privalote aplankyti viešnagės metu. Jo architektūra ir interjeras stebins net daug ką mačiusį.

Etiketas ir bendravimo kultūra Ukrainoje

Bendravimo kultūra Ukrainoje skiriasi, atsižvelgiant į regioną. Pavyzdžiui, pirma kalba, kurioje kalbama Ukrainoje, ukrainiečių, antra pagal paplitimą – rusų. Ukrainiečiai yra gana prietaringi: kaip ir Lietuvoje, nemandagu švilpauti viduje bei sveikintis per slenkstį.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Kijevą

Oro uostai Kijeve. Ukrainos sostinę Kijevą aptarnauja du oro uostai: Boryspil tarptautinis oro uostas ir mažesnis Igor Sikorsky Kyiv tarptautinis oro uostas (Zhuliany).
Laikas Kijeve: laiko juosta UTC +3, todėl laikrodį reikės pasukti viena valanda į priekį.

Valiuta Ukrainoje: Ukrainos grivina (UAH).
Gyventojų skaičius Kijeve: apie 2,9 milijono.

Kijevo plotas: 839 km².

Kijevo įkūrimo data. Kijevas egzistavo kaip komercinis centras jau maždaug nuo V a.

Viešasis transportas Kijeve

Kijevo metro yra vienas iš pigiausių bei patikimiausių būdų nusigauti iš vienos miesto vietos į kitą. Tas miesto vietas, kurių neaptarnauja metro, galima lengvai pasiekti autobusais, troleibusais arba tramvajais. Tačiau dėl dažnų eismo spūsčių, ypač miesto centre, kelionė autobusu ar troleibusu gali ilgokai užtrukti. Surasti transporto tvarkaraščius bei maršrutus paprasta, atsisiuntus specialią mobiliąją programėlę. Metro bilietas kainuoja 2 Ukrainos grivinas, kiti bilietai kainuoja nuo 1,50 UAH.

Kiti Ukrainos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai