MANO SKRENDU.LT
Ieškok
Pagalba
Bendraukime
Apie

Neradai tiesioginio skrydžio?

Rinkis alternatyvą – Skrendu.lt kombinuotus skrydžius

Neradote tinkamo tiesioginio skrydžio? Deja, ne į visus gražiausius pasaulio kampelius galime nuvykti tiesiogiai. Tačiau ieškodami lėktuvo bilietų Skrendu.lt platformoje galite atrasti sukombinuotus skirtingų oro linijų skrydžius. Renkantis kombinuotą skrydį galima net sutaupyti!

Kas yra kombinuoti skrydžiai?

Kombinuoti skrydžiai – protingas būdas rasti puikius skrydžių derinius pasirinktai krypčiai! Tai reiškia, jog yra sujungiami ir suderinami keli skirtingi skrydžių maršrutai, dažnai skirtingos oro linijos. Pavyzdžiui, tiesioginio skrydžio į Lisaboną iš Vilniaus nėra, todėl galimai pigiausias būdas aplankyti šį miestą – pasinaudoti kombinuotais skrydžiais. Skamba sudėtingai? Kelionė atrodytų štai taip: iš Vilniaus į Londoną skristumėte su Ryanair oro linijomis, o iš Londono į Lisaboną – su Wizz Air oro linijomis.

Kaip surasti kombinuotus skrydžius?

Papildomai nieko ieškoti nereikia. Skrendu.lt automatiškai sukombinuoja patogiausias skrydžių jungtis už geriausią paieškos metu esančią kainą. Skrendu.lt platformoje įveskite norimą kryptį ir rinkitės iš pateiktų pasiūlymų!

Kombinuoti skrydžiai Skrendu.lt paieškoje žymimi specialia ikona

TOP kombinuotų skrydžių kryptys iš Vilniaus
Prašome palaukti, ieškome geriausių skrydžių pasiūlymų
nuo 99 99
Nauda perkant kombinuotus skrydžius per Skrendu.lt

Kombinuoti skirtingų oro linijų skrydžius savarankiškai gali būti sudėtinga, tačiau perkant lėktuvo bilietus per Skrendu.lt viskas labai paprasta.

1
Vienas apmokėjimas
Perkant bilietus per Skrendu.lt, visi lėktuvo bilietai apmokami vienu metu. Jei vykdant apmokėjimą vienas iš skrydžių spėja pabrangti, Skrendu.lt prisiima už tai atsakomybę.
2
Viena registracija į skirtingus skrydžius
Perkant ir atliekant registraciją į skrydį Skrendu.lt, visus keleivius visiems skrydžiams tame pačiame užsakyme užregistruosite vienu paspaudimu. Jaudintis, ar užsiregistravote į visus skrydžius, tikrai neprireiks!
3
Visa informacija – iš vieno šaltinio
Nusipirkus skrydžio bilietus Skrendu.lt platformoje, į visus su kelione susijusius klausimus atsakys Skrendu.lt bilietų ekspertai. Klientus aptarnaujame lietuvių, latvių, rusų, anglų, lenkų ir turkų kalbomis.
SVARBU: galimos rizikos
  1. Kombinuoti skrydžiai nėra jungiamieji. Perkant kombinuotus skrydžius reikia įvertinti ne tik persėdimo laiką, bet ir tai, kad persėdimo oro uostas būtų tas pats. Jeigu oro uostas kitas, atsižvelkite, ar užteks laiko jį pasiekti.
  2. Skirtingos oro linijos atsako tik už savo skrydžio segmentą. Pavyzdžiui, jeigu bent vienas jūsų skrydis vėluos ir nespėsite persėsti, tai bus laikoma jūsų atsakomybe.
  3. Bagažą persėdimo oro uoste reikia perregistruoti iš naujo. Tai reiškia, jog kiekvieno persėdimo metu bagažą turėsite atsiimti bagažo juostoje ir vėl jį užregistruoti kitam skrydžiui iš naujo.
Kombinuoti skrydžiai

Dažnai jų dėka galite pamatyti daugiau ir net sutaupyti. Keliaukite sumaniai!

IEŠKOTI

Tikrinami duomenys...