Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Bendruomenė gerbiantiems laiką

Mes esame riteriai, besikaunantys už geriausias skrydžių kainas. Esame nuodėmklausiai, pirmieji išgirstantys keliautojų išpažintis. Mes geriausių skrydžių ir saugių atsiskaitymų pranašai. Mūsų komanda kumštis, pasirengęs smogti kelionių priešams: vėtroms, audroms ar uraganams. Mes – sąmoninga bendruomenė ir mes aistringai gerbiame laiką. Susipažinkime!

Dešimtadalis Lietuvos tiesiog renkasi Skrendu.lt

Dirbame ekspertiškai ir internetus šturmuojame jau nuo 2004-ųjų, todėl kaktoje braukiame aktyvaus darbo lašą – kasdien aptarnaujame daugiau nei 600 keleivių. Kasdien leidžiamės į draugystę su įtakingiausiomis skrydžio bendrovėmis pasaulyje. Jeigu norite keliauti, nedvejokite ir geriau pro lėktuvo langą minkštus debesis skaičiuokite!

Kodėl Skrendu.lt kepa geriausias lėktuvų bilietų kainas?

Kiekvieną rytą pradedame ne tik nuo puodelio kavos, bet ir nuo naujienlaiškio. Jį, it skaniausią pusrytį, kepame savo klientams dukart per savaitę! O kol skraiduoliai ragauja šviežiausias kainas ir geriausius pasiūlymus, aktyviai darbuojamės socialiniuose tinkluose – būtent ten galite greičiausiai atrasti mūsų žemiausias skrydžių kainas.

Skrendu.lt didžiuojasi paslaugų įvairove

Skrendu.lt kelionių ekspertai visuomet ieško draugiškų sprendimų keliautojams. Siūlome pinigų grąžinimo garantiją, sveikatos draudimą, automobilių stovėjimą oro uostuose ir galybę kitų naudingų paslaugų, kurios pravers per visąišvyką. Rūpestį dėl neišspręstų kelionės reikalų Skrendu.lt pakuoja kaip nervus į konservus – sprendžiame greitai!

Skrendu.lt – kad ir kur bebūtumėte

Mes pasiekiami. Visą parą, visada. Nesvarbu, kur esate! Mes tikri. Įsispraudę tarp inovatyvių technologijų, mes kviečiame atvykti įsigyti bilietus Skrendu.lt biure, Vilniaus širdyje.  Mes rūpestingi. Per dieną atsakome į lavinas skambučių ir atrašome į šimtus laiškų lietuvių, anglų, rusų, lenkų ir latvių kalbomis. Dėl Jūsų!

Individuali paieška ir asmeninis dėmesys

Geras kokybės ir kainos santykis – Jūsų noras, mūsų siekiamybė. Skrendu.lt ekspertai kasdien ieško geriausių pasiūlymų remdamiesi klientų aktualiais kriterijais: biudžetas, skrydžių trukmė, skrydžių kryptis, oro uostai, data, laikas ir kt. Keliaujate su draugais ar planuojate verslo kelionę? Skrendu.lt padės atrasti tai, ko Jums labiausiai reikia.

Skrendu.lt iniciatyvos

Kai skraiduolius sėkmingai įsodiname į lėktuvą, imamės papildomos veiklos: dalijamės patarimais Skrendu.lt kelionių tinklaraštyje, kalbiname keliautojus, aktyviai remiame sportą: irklavimą, parasparnių judėjimą bei triatloną. Sėkmingai ugdome savo kompetenciją užsiimdami socialiai atsakinga veikla! Ir mokomės, mokomės, į galvą kraunamės.


Pažinkite mus!
 

 

Registruotas prekės ženklas Skrendu.lt priklauso vienam iš ilgiausiai veikiančių Lietuvoje kelionių organizatoriui Baltic Tours Group, UAB. Ši įmonė priklauso Tarptauti­nei oro transporto asociacijai (IATA) ir nuo 2013 m. sertifikuojama kaip „Stipriausi Lietuvoje lyderiai“. Kas slypi už galingo įmonės patirties skydo? Mes, kelionių ekspertai, klientų aptarnavimo specialistai, IT koordinatoriai, kūrybos ir marketingo klanas, nardantys po turizmo pasaulį nė neatsikvėpę, gvildenantys žemės rutulio paslaptis ir suteikiantys galimybę keliauti dar daugiau ir plačiau!