Skrendu.lt

Tai kelionių manija sergantys kompetentingi specialistai. Pažangi ir išmani sistema. Pigiausi ir patogiausi pasiūlymai skrydžiams į bet kurią pasaulio šalį. Tai daugiau nei dešimtmetis darbo kasdien su Jumis ir dėl Jūsų. Įgyvendinkite savo svajones su mumis – patikimai, greitai, patogiai, kad ir kur bebūtumėte.

26 metai kartu su jumis

Skrendu.lt priklauso 1991 metais Lietuvoje įkurtai įmonei „Baltic Tours” (1995 m. pervadinta UAB „Baltic Tours Group”). Šiuo metu Skrendu.lt  komanda kasdien aptarnauja daugiau nei 500 keleivių. Darbas su didžiausiomis bilietų rezervavimo sistemomis, pasaulinė patirtis, meilė dinamiškajam turizmui ir grįžtantys klientai – tai, kas nuolat ugdo mūsų kompetenciją.

Specialūs pasiūlymai

Apie išskirtinius pasiūlymus sužinokite pirmieji! Mūsų kelionių specialistai bei išmani sistema užtikrins lengvą bei greitą paiešką, nudžiugins rezultatais. Reguliarus informacijos atnaujinimas - naujienlaiškiai. Prenumeruok!

Mobilus naršymas

Skrendu.lt automatiškai pritaiko puslapį Jūsų įrenginiui (kompiuteriui, planšetei, mobiliąjam telefonui). Jūsų patogumui – intuityvus dizainas komfortabiliam naršymui bei galimybė atsiskaityti įvairiais mokėjimo būdais. 

Individualizuota paieška

Daugiau nei 300 oro bendrovių ir 205.000 viešbučių pasiūlymų. Kasdien ieškome geriausių pasiūlymų remdamiesi jums aktualiais kriterijais: biudžetas, skrydžių trukmė, skrydžių kryptis, oro uostai, data, laikas ir kt.