Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Romą

Pigūs skrydžiai į Romą

 

Pigūs skrydžiai į Romą – Amžinąjį miestą. Gatvių chaosas, zvimbiančios Vespos, vėluojantys autobusai, puikiausias espresso, italų greitakalbė ir išdidumas... Čia pasijunti tarsi kitoje planetoje, kurios elementai norom nenorom verčia prisiminti poeto Horacijaus žodžius CARPE DIEM (lot. Džiaukis šia diena).

Kodėl keliauti? Todėl, kad dar niekada neregėjote tokios didybės! Skirtingų epochų architektūriniai stebuklai, antikinės Romos menas bei krikščionybės pasaulio centru dedikuojamas Vatikanas sužavės, įkvėps ir, pasiruoškite, pavergs Jūsų širdį. Dėl šio unikalaus miesto bei nenustygstančio gyvenimo ritmo turistai kraustosi iš proto: šluojami paskutinės minutės bilietai, perkamos pigių skrydžių bendrovių siūlomos kelionių galimybės.

Kada keliauti? Jei laikote save keliautojais, o ne turistais, į Romą vertėtų vykti spalį – balandį. Kodėl? Šiuo laikotarpiu vyrauja žemos kainos, oras itin gaivus, o košmariškų spūsčių laikmetis – užmarštyje.

Ką pamatyti? Viską ir su kaupu! Puikaus keliautojo kuprinėje turėtų atsidurti žemėlapis arba kelionių vadovas, kuris ištikimai lydės ekskursijos metu. O štai čia – mūsų siūlomi lankytini objektai: grįžkite į praeitį apsilankę Colosseo, suvalgykite gelato prie Trevi fontano, pasitelkę metro nuvažiuokite į Vatikaną ir įsiamžinkite prie St. Peter's Basilica, nepraeikite pro Cappella Sistina – žinomiausią Apaštalų rūmų koplyčią, nustebkite išvydę Roman Forum, prisėskite ant Spanish Steps, paskanaukite populiariojo gatvės maisto Bruschetta.

 

Romos koliziejus 

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Romą:

Šeimos atostogos: kelionė su šeima į įtraukiančią Romą – puiki pigių skrydžių bendrovių siūloma kryptis! Šiame mieste netrūks lankytinų objektų, kurie žavės kiekvieną šeimos narį. Kur tik pasisuksite jus sutiks įspūdinga šio miesto architektūra ir vaizdai. Įsiamžinkite prie Fontana di Trevi ir Romos Koliziejaus, menančius Romos istorinius laikus. Ragaukite gelato Romos parkuose ir dalinkitės įspūdžiais apie didingąjį miestą.

Draugų kelionė: atostogos su draugais Romoje? Skamba puikiai! Šis miestas keri savo istorija, kultūra ir įspūdinga architektūra, kuri ilgai liks atmintyje. Dairykitės Romos gatvelėse – jos stulbina ir žavi kiekviename žingsnyje. Piazza Navona – viena gražiausių barokinio stiliaus aikščių Romoje, kuri sukurs tikrą terapiją jūsų akims. Naktinis gyvenimas Romoje stebins pasirinkimų gausa – Trastevere ir Campo de‘Fiori šelstančios Romos vietos, kuriose paragausite tikro itališko vyno jums patinkančiuose baruose ar restoranuose.

Romantikams: svajinga kelionė į Romą dviese... Melancholija ir senove pulsuojančiame mieste atrasite tikrą atsipalaidavimo laiką. Klaidžiodami Romos gatvelėmis jausitės toli nuo rūpesčių ir skubančio laiko. Piazza della Rotonda aikštėje pastatytas Panteonas stebins savo didybe, o Romos forumas kvies įsijausti į senovę. Nuvykite į stulbinantį Giardino di Ninfa – čia pamatysite tikrąjį gamtos grožį, susiliejantį su istoriją bylojančiais pastatų griuvėsiais. Pigūs skrydžiai į atpalaiduojančią Romą – svajonės išsipildymas!

Senjorams: nepraleiskite progos apžiūrėti Romos miesto nuo Šv. Petro bazilikos kupolo viršaus – vaizdas nutapys jūsų atmintyje įspūdingą paveikslą! Neaprėpiamas šios bazilikos didingumas ir grožis nepaliks abejingų... Vatikano muziejuose privalu apsilankyti kiekvienam meno ir kultūros mylėtojui – įspūdinga įvairių epochų kolekcija įtrauks ir plačiau papasakos savo istorijas. Praleistas laikas Romoje ilgai liks atmintyje kviesdamas sugrįžti atgal...

Etiketas ir bendravimo kultūra Italijoje

Keliaujantiems atostogų į Romą būtų gerai įsiminti keletą dalykų: lankydamiesi bažnyčiose denkite pečius, nuogas kojas ir krūtinę, o eidami vakarieniauti renkitės santūriai ir paprastai. Makaronai Italijoje valgomi su šakute, picas galima valgyti ir rankomis. Sveikinantis galite sakyti buongiorno ryte, buonasera vakare.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Romą

Tiesioginis skrydis Vilnius Roma nebėra naujiena. Tiesioginis skrydis į Romą jums netruks net 3 valandų! Italija priklauso Europos Sąjungai, todėl jums nereikės keistis valiutos, keliaujant užteks su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. O grįžtantiems iš atostogų Roma pasiūlys įvairiausių lauktuvių: nuo mažų suvenyrų iki itin vertingų daiktų. Kaip žinoma, tai yra viena iš didžiausių mados sostinių, tad artimuosius galėsite nustebinti puikiais odos, šilko gaminiais. Taip pat Italija jums gali pasiūlyti gurmaniško maisto ir saldumynų.

Viešasis transportas Romoje

Viešasis transportas Romoje yra labai patogus ir greitas. Autobusais, metro, tramvajais ir traukiniais galėsite susisiekti mieste. Viešojo transporto kainos, palyginus su kitais didžiaisiais Europos miestais, yra nedidelės. Vienkartinis bilietas kainuoja 1,50 Eur. Tačiau visada yra pasirinkimas norintiems sutaupyti. Dienos bilietas, galiojantis iki vidurnakčio, jums kainuos 6 eurus. Jei norite ilgesniam laikui, galėsite rinktis tarp tris dienas ir savaitę galiojančių bilietų. Atitinkamai 3 dienos kainuos 16,50 Eur, o savaitė kainuos 24 eurus.

Kiti Italijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai