Skrydžiai į Veneciją

Pigūs skrydžiai į Veneciją

Pigūs skrydžiai į Veneciją – vieną romantiškiausių pasaulio miestų. Švilpaujantis, ūsą sukantis paslaptingos gondolos vairuotojas, užburiantis švelnių kanalo bangelių liūliavimas ir jaukus vėjo gūsis – tai atmosfera, dėl kurios turistai randa kelią atgal į Veneciją.

Kodėl keliauti? Tai nepažintas, traukiantis ir nekasdienis pasaulis, tikrų tikriausia filmo istorija ant vandens! Venecija išties turi paslaptingąją pusę. Galbūt dėl to miestas neįsivaizduojamas be jau ikona tapusių karnavalo kaukių. Jų neįmanoma nepastebėti. Vitrinos traukia akį, kaukes norisi matuotis, jas įsigyti. O tai padaryti išties lengva, nes pigių skrydžių bendrovės siūlo akcijas, žemas kainas ir skrydžių bilietus internetu.

Kada keliauti? Gegužės – spalio periodas laikomas sezonu. Klimatas išties palankus, oro temperatūra nenukrenta žemiau 18°C. Norintiems sutaupyti siūlome vengti vasaros įkarščio – liepos bei rugpjūčio.

Ką pamatyti? Nesuklysime sakydami, jog čia dėmesio verta kiekviena detalė. Dėl šios priežasties privalu pamatyti kuo daugiau. Svarbu patikimas žemėlapis, nuoseklus tvarkaraštis ir jūsų ekskursija taps išties turininga. O štai čia mūsų pasiūlymai: išgerkite puodelį kavos įspūdingoje Piazza San Marco, įsiamžinkite ant tilto Ponte di Rialto, pažvelkite į Veneciją naktį sėdėdami prie Grand Canal.

Kiti Italijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai