Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Veneciją

Pigūs skrydžiai į Veneciją

Pigūs skrydžiai į Veneciją – vieną romantiškiausių pasaulio miestų. Švilpaujantis, ūsą sukantis paslaptingos gondolos vairuotojas, užburiantis švelnių kanalo bangelių liūliavimas ir jaukus vėjo gūsis – tai atmosfera, dėl kurios turistai randa kelią atgal į Veneciją.

Kodėl keliauti? Tai nepažintas, traukiantis ir nekasdienis pasaulis, tikrų tikriausia filmo istorija ant vandens! Venecija išties turi paslaptingąją pusę. Galbūt dėl to miestas neįsivaizduojamas be jau ikona tapusių karnavalo kaukių. Jų neįmanoma nepastebėti. Vitrinos traukia akį, kaukes norisi matuotis, jas įsigyti. O tai padaryti išties lengva, nes pigių skrydžių bendrovės siūlo akcijas, žemas kainas ir skrydžių bilietus internetu.

Kada keliauti? Gegužės – spalio periodas laikomas sezonu. Klimatas išties palankus, oro temperatūra nenukrenta žemiau 18°C. Norintiems sutaupyti siūlome vengti vasaros įkarščio – liepos bei rugpjūčio.

Ką pamatyti? Nesuklysime sakydami, jog čia dėmesio verta kiekviena detalė. Dėl šios priežasties privalu pamatyti kuo daugiau. Svarbu patikimas žemėlapis, nuoseklus tvarkaraštis ir jūsų ekskursija taps išties turininga. O štai čia mūsų pasiūlymai: išgerkite puodelį kavos įspūdingoje Piazza San Marco, įsiamžinkite ant tilto Ponte di Rialto, pažvelkite į Veneciją naktį sėdėdami prie Grand Canal.

Reikalingi dokumentai Italijoje

Europos sąjungos piliečiams, keliaujantiems Europos Sąjungos šalyse užtenka su savimi turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą. Tačiau esant galimybei, rekomenduojama į kelionę su savimi pasiimti abu dokumentus, kad vieno iš jų vagystės ar pametimo atveju kiltų kuo mažiau nesklandumų.

Ko paragauti Venecijoje?

Venecijos virtuvė nemažai skiriasi nuo tradicinės itališkos virtuvės patiekalų, tad Venecijoje tikrai galėsite paragauti unikalių patiekalų. Pirmas rekomenduojamas patiekalas yra spaghetti in nero di seppia. Tai juodi spagečiai, nudažyti kalmarų rašalu. Unikalios spalvos spagečiai, kurių skonis jus nustebins. Baccala mantecato – kitas originalus šio regiono patiekalas. Tai džiovinta, kelias valandas kepta menkė. Įprastai patiekiama su duona, vieno kąsnio sumuštinukais.

Populiarūs viešbučiai Venecijoje

Dėl savo populiarumo Venecija gali pasigirti begale viešbučių, kurių kaina ir kokybė atitiks kiekvieno asmeninius poreikius. Vidutinė nakvynės kaina viešbutyje dviems asmenims yra apie 80 Eur. Tokių kainų pasiūlymus teikia tokie viešbučiai kaip Albergo Doni, Hotel Florida, Russott Hotel, Santa Margherite Guesthouse ir daugelis kitų, taigi, kiekvienas ras sau priimtiniausią ir geriausią viešbutį atostogoms Venecijoje.

Etiketas ir bendravimo kultūra Venecijoje

Venecijos gyventojai yra labai draugiški ir malonūs turistams, tačiau verta įsiminti keletą paprastų taisyklių, tam, kad nesudrumstumėte įprastinio jų gyvenimo ritmo. Netrukdykite įprasto žmonių eismo, eidami per mažesnius tiltus ilgai nestoviniuokite fotografuodami ir trukdydami žmonėms praeiti. Tos pačios taisyklės galioja viešajame transporte ir pėsčiųjų takuose.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Veneciją

Tiesioginis skrydis į Veneciją galimas iš Vilniaus bei didžiųjų aplinkinių Rygos ir Varšuvos oro uostų. Skrydis iš Vilniaus į Veneciją truks vos 2 su puse valandos. Galvojantiems apie draugus ir artimuosius Venecija pasiūlys unikalių ir malonių dovanų, kurių galėsite parvežti artimiems žmonėms. Viena populiariausių dovanų yra Venecijos karnavalo atributika – kaukės. Iš Venecijos, kaip ir iš kitų populiarių Italijos miestų, galima parvežti rankų darbo makaronų.

Viešasis transportas Venecijoje

Venecija tuo ir nuostabi, kad pagrindinis viešasis transportas vyksta valtimis ir gondolomis. Tai nėra pats greičiausias, tačiau vienas žaviausių transporto būdų ir Venecijos simbolių.

Kiti Italijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai