Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Kaljarį

Pigūs skrydžiai į Kaljarį

Pigūs skrydžiai į Sardiniją

Pigūs skrydžiai į Sardiniją suteiks nuostabią progą atsidurti tikrame rojaus kampelyje ir pasimėgauti karšta Italijos saule. Neįtikėtino žydrumo Viduržemio jūra, baltas paplūdimio smėlis, prabangūs restoranai ir barai – tai tik nedidelė dalis to, ką jums gali pasiūlyti šis Italijos perlas, tad tiesioginis skrydis į Sardiniją padovanos jums neišdildomų įspūdžių!

Kodėl keliauti? Jei puikus poilsis prie jūros yra tai, apie ką svajojote ištisus metus, tuomet Sardinija – geriausias pasirinkimas: šios salos  paplūdimiai dažnai lyginami su Seišelių salų pakrantėmis ir tikrai nepalieka nusivylusių. Gal esate itališkos virtuvės mėgėjas? Tuomet atvykite į Sardiniją – tik čia galėsite paragauti sardinietiškai gaminamos picos ir puikaus vyno.

Kada keliauti? Sardiniją aplankyti rekomenduojama gegužės ir rugsėjo mėnesiais – tuomet saloje dar nejaučiamas turistų antplūdis, o maloniai šildanti, tačiau dar ne pati kaitriausia Sardinijos saulė suteiks galimybę ne tik pasilepinti paplūdimio malonumais, bet ir leistis į nuotaikingą žygį pėsčiomis ar dviračiais.

Ką pamatyti? Šioje Italijos saloje nuobodžiauti neteks: turtuolių rojumi vadinamoje Kosta Smeraldoje neatsigrožėsite smaragdiniu jūros vandeniu ir galėsite paganyti akis į prabangiausias pasaulio jachtas, sostinėje Kaljaryje susipažinsite su salos istorija ir kultūra, o neįtikėtino grožio Sardinijos kraštovaizdis ilgai išliks atmintyje.

Specialūs maršruto pasiūlymai vykstantiems į Sardiniją:

Šeimos atostogos: keliaujant visada smagu pamatyti kažką naujo ir susipažinti su dar neatrastais kraštais, todėl su šeima aplankykite Sardinijos sostinę Kaljarį – čia jus pasitiks nuostabus senamiestis, kuriame galėsite pasižvalgyti po senovės Romos laikus menančią architektūrą, taip pat būtinai nuvykite į Kaljario botanikos sodą, nes čia tikrai patiks ir mažiems, ir dideliems. Aplankę šio miesto gražiausias vietas sustokite pavakarieniauti: populiarūs Kaljario restoranai, tokie kaip Antico caffè 1855 ar Dal corsaro suteiks progą paragauti tradicinės virtuvės patiekalų.

Draugų kelionė: norėtumėte leistis į nepamirštamą nuotykį su draugais? Tuomet pirmyn į žygį po Sardiniją! Šioje saloje siūloma net 115 skirtingų žygio maršrutų kalnuotose vietose, nuo kurių atsivers visas Sardinijos gamtos grožis. Nesibaiminkite jei iš pirmo žvilgsnio tokia pramoga jums pasirodys ekstremali – kalnai čia neaukšti, tad su draugų būriu puikiai praleisite laiką.

Romantikams: kas gali būti geriau nei ilgi pasivaikščiojimai pajūriu ir romantiška vakarienė stebint saulėlydį, tiesa? O Sardinijoje turėsite ne tik tai, bet ir dar daugiau! Aplankykite Porto Cervo kurortą – čia jus nustebins ne tik kerintys gamtos peizažai, bet ir tiesiog tviskanti prabanga: brangiausi viešbučiai, jachtos, prašmatnūs automobiliai – retai kada išvysite tiek spindesio vienoje vietoje. Užsukite į Il Birrificio di Porto Cervo restoraną – čia paskanausite geriausių Viduržemio jūros virtuvės patiekalų ir nuostabaus itališko vyno. Vakare neskubėkite į viešbutį ilsėtis – Kosta Smeraldos pakrantėje jūsų lauks puikiausi paplūdimio barai ir linksmybės iki ryto!                            

Etiketas ir bendravimo kultūra Sardinijoje

Sardinijos gyventojai yra labai šilti, draugiški ir svetingi – jie dažnai mėgsta ne tik užkalbinti turistus, bet ir pasiūlyti išgerti taurę vietinio vyno. Populiariuose Sardinijos kurortuose, ypač Kosta Smeraldoje, žmonės labai atsipalaidavę ir laisvi, čia įprasta vaikščioti tik su maudymosi kostiumėliais, tačiau atokesniuose Sardinijos miesteliuose ir paplūdimiuose, kur gyventojai yra šiek tiek labiau konservatyvūs, vilkėkite uždaresnę aprangą. Sardinijoje vartojama italų kalba, tačiau galima susišnekėti ir angliškai, vokiškai bei prancūziškai. Beje, vietiniai gyventojai dar vartoja ir sardų kalbą, kuri priklauso romanų kalbų grupei.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Sardiniją

Tiesioginiai skrydžiai į Sardiniją vyksta iš Varšuvos, tad nesunkiai pasieksite šį rojaus kampelį. Su savimi turėkite asmens tapatybės kortelę. Valiutos išsikeisti nereikės – čia, kaip ir visoje Italijoje, atsiskaitoma eurais. Sardinijoje paragaukite ne tik vietinės picos ir makaronų patiekalų, bet ir tradicinio sūrio, pagaminto iš ožkos ar avies pieno, taip pat pasimėgaukite itališkais ledais gelato – jų dieviškas skonis sužavės ne tik smaližius! Viešbučiai populiariuose Sardinijos kurortuose – vieni brangiausių Europoje, tačiau šiek tiek atokiau rasite pigesnių ir tikrai jaukių viešbučių. Draugams ir artimiesiems iš Sardinijos parvežkite itališkų makaronų, saldainių ir aromatingos kavos, taip pat populiari dovana – itališki papuošalai.

Viešasis transportas Sardinijoje

Sardinija – nemaža sala, todėl čia nuolat kursuoja autobusai ir traukiniai. Sostinėje Kaljaryje turistams patogu keliauti metro ar naudotis taksi paslaugomis, o nusprendę po salą pasižvalgyti savarankiškai, išsinuomokite automobilį – taip galėsite pamatyti gražiausias Sardinijos vietas ir sustoti kur tik panorėję.

Kiti Italijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai