Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai į Prancūziją

Kelionės į Prancūziją metu jūs išvysite tai, ko niekad nematėte vienoje vietoje: romantiškasis Paryžius, nuostabūs paplūdimiai, daugiau monumentų nei bet kurioje kitoje šalyje, natūrali gamta, neįtikėtini kalnų peizažai. Pietinėje Prancūzijos dalyje apstu architektūros statinių, kurie meną senovės Romos laikus, o taip pat čia apstu žavių kraštovaizdžių. Šalyje rasite vieną iš įspūdingiausių gamtos stebuklų – dvigubai aukštesnį už Eifelio bokštą Verdono tarpeklį, veriantį išblukintas klintines Provanso kalvas, vasarą tarpeklio kraštas švyti violetiniais levandų žiedais, tad vaizdas tampa dar įspūdingesnis. Kelionės į Prancūziją kelia nepaprastus išgyvenimus, judant nuo vieno miesto link kito, pro langą matant nesibaigiančius vynuogynus, sodus, levandų bei saulėgrąžų laukus, galima pajusti nepaprastos ramybės tėkmę, dovanojančia nuostabų poilsį ir atgaivą sielai. Įsigytas lėktuvo bilietas – tai bilietas į šalį, kuri nuo seniausių laikų garsėjo savo vyndarystės tradicijomis, nepaprastai skanaus ir gurmaniško maisto skonio išmanymu, gilią praeitį menančią istoriją bei pastatais, kuriančiais jaukią, šiltą atmosferą. Prancūzijoje ypatingai mėgstamos mažos kepyklėlės, rytais čia galima išgerti skanios kavos su šviežiu, ką tik iškeptu raguoliu bei gabalėliu šokolado, popietę galima užsukti į kavinę pasimėgauti vyno taure. Prancūzija – tai juk šalis, kurioje sklando bohema, šalis, kurioje neišvengiamai tvyro Dega, Monė, Renuaro, Manė bei kitų menininkų aura. Pasinaudojus pigių kelionių pasiūlymais Jūs ne tik pažinsite šalį bei turėsite nuostabias atostogas, jūs taip pat sustosite nuolatiniame skubėjime bei rasite laiko pasidžiaugti išgyventomis akimirkomis. Į nepamirštamas atostogas dovanojančią šalį, ko gero, pigiausiai nuskristi galite pasinaudojus mūsų paslaugomis, tad nepraleiskite progos ir pasinaudokite paskutinės minutės pasiūlymais.

Reikalingi dokumentai Prancūzijoje

Prancūzija yra Europos Sąjungos šalis ir keliaujantiems Europos Sąjungos piliečiams užteks turėti su savimi asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Skrydžiai į įvairius Prancūzijos regionus yra greiti ir patogūs, tačiau kartais galite užtrukti oro uosto patikroje.

Ko paragauti Prancūzijoje?

Prancūzija jums pasiūlys įvairiausių patiekalų, kurie patiks net išrankiausiems, pradedant dešimtimis rūšių čia pat gaminamų šviežių sūrių. Žinoma, jūsų lauks ir prancūziškieji batonai bei kiti kepiniai pusryčiams bei įvairūs desertai prie kavos puodelio. Taip pat delikatesinis maistas varlių šlaunelės ir sraigės. Visa tai, ką tikrai turėtumėte išdrįsti paragauti, nuvykę į šią šalį.

Populiarūs viešbučiai Prancūzijoje

Nuo viešbučių, siūlančių vaizdą pro langus į Eifelio bokštą, iki jaukių viešbučių Alpių papėdėje Prancūzija priklausomai nuo regiono ir biudžeto jums tikrai turės, ką pasiūlyti. Rekomenduojama interneto puslapiuose, siūlančiuose viešbučių paslaugas, pasidairyti ir paskaityti atsiliepimų dėl geriausio kainos ir kokybės varianto savo kelionei Prancūzijoje.

Etiketas ir bendravimo kultūra Prancūzijoje

Tiems, kurie keliauja į Prancūziją atostogauti ir nori padaryti gerą įspūdį čia gyvenantiems žmonėms bei išvengti nemalonių socialinių situacijų, prieš kelionę rekomenduojama įsiminti kelias paprastas taisykles. Išmokite kelis prancūziškus žodžius, kad galėtumėte pasisveikinti, atsisveikinti. Tada prancūzai į jus žiūrės daug paslaugiau ir maloniau. Padėkokite aptarnaujančiam personalui ir, žinoma, nepamirškite palikti arbatpinigių restoranuose bei kavinėse. Dažniausiai jie nėra įskaičiuoti į sąskaitą, tačiau personalas tikėsis, kad paliksite bent 15 proc. nuo sumos.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Prancūziją

Kelionės į pagrindinius ir turistų labiausiai lankomus Prancūzijos regionus yra vykdomos tiesiogiai iš Vilniaus bei Kauno oro uostų. Pigūs skrydžiai į Prancūziją yra visais metų laikais. Tik, žinoma, kainos yra kiek didesnės, jei norite keliauti per Valentino dieną. O jei galvojate apie brangius draugus ir artimuosius, galite rasti mielų lauktuvių, kurios primins apie šią nuostabią šalį. Maži Eifelio bokšto raktų pakabukai, atvirukai su gražiausiais šalies vaizdais, Provanso kvapai namams, įvairūs macarons desertai visa tai ir dar daugiau artimiesiems iš Prancūzijos.

Viešasis transportas Prancūzijoje

Susisiekimas Prancūzijoje viešuoju transportu labai patogus ir greitas. Galėsite naudotis autobusų, metro, traukinių ir taksi paslaugomis. Keliaujantiems iš miesto į miestą patogiausias būdas keliauti yra traukiniais. Tik turėtumėte iš anksto žinoti tikslius grafikus, kadangi dėl dažnų streikų galite nepasiekti kelionės tikslo norimu laiku. Norintiems keliauti automobiliu rekomenduojama naudotis taksi paslaugomis, o ne nuomotis automobilius dėl vietos stovėjimo aikštelėse trūkumo, tai ypač aktualu kalbant apie didžiuosius miestus.Prancūzijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai