Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai į Graikiją

Kelionės į Graikiją – vakarų pasaulio kultūros lopšį, neabejotinai pavers jūsų atostogas vienu įsimintiniausiu įvykiu gyvenime. Čia gyvenimas verda ištisus metus. Graikijos ypatingos šventės susijusios su vyno gaminimu. Vyndariai ilgus metus buvo gana kuklus, bet jų reputacija dabar kasmet auga. Tad apsilankę nepraleiskit progos ir paraukaukit bent vieno iš daugelio rūšių vynų. Graikijoje pamėgtas retsinos vynas ypatingas savo prieskoniu – pušų sakais gali būti puikios lauktuvės jūsų laukiantiems draugams Lietuvoje. Čia neapseinama be Graikijos liaudiško šokio sirtakio, dainų bei gausių vaišių. Suprasti, įsijausti ir pažinti Graikijos muziką ir šokį, reiškia pažinti kultūrą. Čia atvykusius poilsiautojus graikai kviečia pakilnoti kojas ir smagiai pasilinksminti, nes, kaip teigia vietos gyventojai, būtent taip pažįstama jų kultūra. Graikai labai malonūs, nuoširdūs, vaišingi ir geranoriški žmonės. Visad spinduliuoja šiluma ir mielai pagelbsti supažindinant jus su vietos apylinkėmis, papročiais ir tradicijomis. Dar viena priežastis rinktis keliones į Graikiją – pigūs bilietai ir puikios sąlygos atostogoms – žydra jūra, smėlėtos pakrantės ir nuostabus oras poilsiui. Graikijoje apstu archeologinių paminklų, kuriuos būtina aplankyti - tai Panteonas, kuriame įsikūrė naujas muziejus, dievų buveinės Olimpo kalnas, Knoso rūmai, Delfų archeologinis paminklas ir miestas. Pasinaudokite proga ir pasivaikščiokite pėsčiomis, nes tai ką pamatysite Graikijoje bus išties įspūdinga, o pučiantis pakrantės brizas puikiai nuteiks jus visai dienai. Kelionės į Graikiją paskutinės minutės kelionę gali paversti nepamirštamu nuotykiu, jūs puikiai praleisite laiką bei pasilinksminsite paplūdimio kavinėse bei baruose, aplankysite turgavietes, kuriose akys raibs nuo pasirinkimo gausos.

Reikalingi dokumentai Graikijoje

Pigūs skrydžiai į Graikiją ir jos aplinkines salas dažnai vilioja keliautojus. Nusipirkote bilietus ir nežinote nuo ko pradėti savo kelionę? Keliaujantiems į Graikiją pirmiausia reikėtų pasirūpinti galiojančiu, asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu.

Ko paragauti Graikijoje?

Keliaujantiems Graikijoje gali tekti priaugti keletą papildomų kilogramų, nes maistas šioje šalyje sužavės kiekvieną ragautoją. Nemažai tradicinio maisto galėsite paragauti gatvės užkandinėse. Rekomenduojama paragauti loukoumades – tai mažos, burnoje tirpstančios spurgytės aplietos saldžiu sirupu, riešutais ir cinamonu. Gyros – ekonomiškas ir labai skanus pasirinkimas. Tai į pitą įvyniota mėsa su įvairiomis daržovėmis ir padažu. Žinoma, negalite praleisti progos paragauti šviežių graikiškų salotų, kepto sūrio patiekalų ir baklavos deserto.

Populiarūs viešbučiai Graikijoje

Graikija ir jos salos jus tikrai nustebins savo viešbučių pasiūlymais. Puiki vieta prie pat jūros su maitinimu, SPA paslaugomis ir baseinais, nepriekaištingu aptarnavimu – visa tai ir dar daugiau viešbučiai savo klientams siūlo už visai nedidelę kainą. Geriausiai keliautojų vertinami viešbučiai Graikijoje yra Santorini saloje. Tačiau puikių ir nebrangių pasiūlymų savo atostogoms galima rasti ir kitose Graikijos salose bei miestuose.

Etiketas ir bendravimo kultūra Graikijoje

Graikai malonūs žmonės, tačiau yra keletas taisyklių, kurių turėtumėte laikytis norėdami išvengti nemalonių situacijų. Lankydamiesi bažnyčiose ir kitose šventose vietose dėvėkite ilgus drabužius dengiančius nuogas kojas ir rankas. Jei šios taisyklės nesilaikysite, galite būti neįleisti į vidų. Prieš fotografuodami išjunkite fotoaparato blykstę ir nepaveiksluokite pagrindinio altoriaus.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Graikiją

Tiesioginiai skrydžiai į Graikijos sostinę Atėnus ir daugybę yra vykdomi iš visų Lietuvos oro uostų. Oro linijų pasirinkimas taip pat yra įvairus. Tiesioginis skrydis į Graikiją trunka apie 3 valandas. Nesirūpinkite dėl laiko skirtumo, kuris yra vos viena valanda. Valiuta kaip ir daugelyje Europos Sąjungos šalių – euras.

Viešasis transportas Graikijoje

Viešasis transportas Graikijoje yra puikiai pritaikytas turistams. Keliaujantys Atėnuose galės naudotis ir metro paslaugomis, tačiau mažuose Graikijos miesteliuose viešojo transporto neprireiks. Naudojantis taksi paslaugomis verta atkreipti dėmesį, kad nuo vidurnakčio iki 5 val. ryto yra taikomas dvigubas tarifas.Graikijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai