Skrydžiai į Malagą

Pigūs skrydžiai į Malagą

Pigūs skrydžiai į Malagos kurortą, Pablo Picasso gimtinę! Netoliese, vos už 8 kilometrų įsikūręs oro uostas suteikia kelionės patogumus - greitai bei pigiai pasiekiamas miesto centras. Čia, kaip niekur kitur, iš karto įsiliejama į daugiau nei 3000 metų puoselėjamą istoriją. Vaizdai traukia akį, pati vietovė praturtinta įvairiausių architektūros šedevrų atspindžiais: renesanso dvelksmas, baroko prisilietimas, neoklasicizmo formos.

Kodėl keliauti? Malaga traukia savo stebinančia energija, svaiginančiu temperamentu. Čia galima ir atsipalaiduoti, pasilepinti jūra bei skaniausiu maistu, taip pat įsitraukti į kupiną entuziazmo festivalių sūkurį. Išskirtinę galimybę išjausti andalūziškos energijos potyrius siūlo pigių skrydžių bendrovės. Paskutinės minutės bilietai bei akcijos itin populiarūs turistų tarpe.

Kada keliauti? Vasaros sezonas Malagoje trunka net 8 mėnesius. Jis prasideda balandžio mėnesį ir užsibaigia lapkritį. Tai laikotarpis, kai oro temperatūra bei klimatas itin malonūs, o lėktuvų bilietų pasirinkimas išties didelis, akcijos traukia akį.

Ką pamatyti? Dažniausiai lankytinos vietos išties neeilinės. Pasiruoškite, jūsų tvarkaraštis bus užpildytas įvariausia veikla. Tiesiog būtina išvysti: flamenko šou, Malagos katedrą, Salvador Dali skulptūras Marbella provincijoje, Nerja urvus, rotušę, Picasso muziejų bei paplūdimius.

 Malagos papludimys

 

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Malagą:

Šeimos atostogos: keliauti su šeima – tikras malonumas! Ypatingai tuomet, kai keliaujama į vietą, kurioje gausu pramogų visiems. Siūlome aplankyti Pablo Picasso muziejų, o Plaza de la Merced aikštėje atrasite namą, kuriame gimė ir augo vienas garsiausių pasaulyje dailininkų. Nuvykite apžiūrėti Castillo de Gibraltaro – tai viena įdomiausių lankytinų vietų Malagoje. Pigūs skrydžiai į Malagą su šeima – tai puikus būdas suartėti ir praleisti laiką su artimiausiais žmonėmis!

Draugų kelionė: su draugais visur smagu! Pigūs lėktuvų bilietai į Malagą – tai puiki proga sukurti linksmas atostogas su draugais viename iš Ispanijos kurortų! Torremolinos paplūdimys privers jus atsipalaiduoti savo kerinčiais vaizdais į Viduržemio jūrą. Pasimėgavę karštomis saulės voniomis leiskitės į tikrus nuotykius – krokodilų parkas, El Pequeno Jardin, vandens parkas Terromolinos kurorte jums suteiks galimybę linksmai praleisti laiką! Šis kurortas garsėja jaunatviškumu ir pulsuojančiu gyvenimu – čia gausu kavinukių, barų ir naktinių klubų, todėl pasilinksminimo vietų tikrai netrūks!

Romantikams: atsipalaiduoti ir pailsėti nuo apsiniaukusio Lietuvos dangaus kelionė į Malagą – puiki išeitis! Iš gražiausių Ispanijos paplūdimių nesinorės išeiti – karšta saulė, purus smėlis ir nuostabus jūros peizažas privers pamilti tokias vietas kaip La Cala del Moral, Terromolinos, Marbelja. Paragaukite ispaniško vyno nuvykę į Casa de Guardia ir savaip atraskite naujus skonius.

Senjorams: jei galvojate, kad kurortinės vietos ne jums – smarkiai klystate! Saulės ir šilumos masažas suteiks jėgų ir pažadins norą pamatyti daugiau. Alkasabo rūmai – istorinė vieta, kuri nukeldins jus į Romos laikus. Čia pat įsikūręs Archeologijos muziejus – nepraleiskite progos apsilankyti! Renesanso ir baroko architektūra įkvėptas Malagos katedros stilius žavi savo unikalumu ir didingumu. Pigūs lėktuvų bilietai į Malagą – poilsis ir įspūdžiai garantuoti!

Kiti Ispanijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai