Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Malagą

Pigūs skrydžiai į Malagą

Pigūs skrydžiai į Malagos kurortą, Pablo Picasso gimtinę! Netoliese, vos už 8 kilometrų įsikūręs oro uostas suteikia kelionės patogumus - greitai bei pigiai pasiekiamas miesto centras. Čia, kaip niekur kitur, iš karto įsiliejama į daugiau nei 3000 metų puoselėjamą istoriją. Vaizdai traukia akį, pati vietovė praturtinta įvairiausių architektūros šedevrų atspindžiais: renesanso dvelksmas, baroko prisilietimas, neoklasicizmo formos.

Kodėl keliauti? Malaga traukia savo stebinančia energija, svaiginančiu temperamentu. Čia galima ir atsipalaiduoti, pasilepinti jūra bei skaniausiu maistu, taip pat įsitraukti į kupiną entuziazmo festivalių sūkurį. Išskirtinę galimybę išjausti andalūziškos energijos potyrius siūlo pigių skrydžių bendrovės. Paskutinės minutės bilietai bei akcijos itin populiarūs turistų tarpe.

Kada keliauti? Vasaros sezonas Malagoje trunka net 8 mėnesius. Jis prasideda balandžio mėnesį ir užsibaigia lapkritį. Tai laikotarpis, kai oro temperatūra bei klimatas itin malonūs, o lėktuvų bilietų pasirinkimas išties didelis, akcijos traukia akį.

Ką pamatyti? Dažniausiai lankytinos vietos išties neeilinės. Pasiruoškite, jūsų tvarkaraštis bus užpildytas įvariausia veikla. Tiesiog būtina išvysti: flamenko šou, Malagos katedrą, Salvador Dali skulptūras Marbella provincijoje, Nerja urvus, rotušę, Picasso muziejų bei paplūdimius.

 Malagos papludimys

 

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Malagą:

Šeimos atostogos: keliauti su šeima – tikras malonumas! Ypatingai tuomet, kai keliaujama į vietą, kurioje gausu pramogų visiems. Siūlome aplankyti Pablo Picasso muziejų, o Plaza de la Merced aikštėje atrasite namą, kuriame gimė ir augo vienas garsiausių pasaulyje dailininkų. Nuvykite apžiūrėti Castillo de Gibraltaro – tai viena įdomiausių lankytinų vietų Malagoje. Pigūs skrydžiai į Malagą su šeima – tai puikus būdas suartėti ir praleisti laiką su artimiausiais žmonėmis!

Draugų kelionė: su draugais visur smagu! Pigūs lėktuvų bilietai į Malagą – tai puiki proga sukurti linksmas atostogas su draugais viename iš Ispanijos kurortų! Torremolinos paplūdimys privers jus atsipalaiduoti savo kerinčiais vaizdais į Viduržemio jūrą. Pasimėgavę karštomis saulės voniomis leiskitės į tikrus nuotykius – krokodilų parkas, El Pequeno Jardin, vandens parkas Terromolinos kurorte jums suteiks galimybę linksmai praleisti laiką! Šis kurortas garsėja jaunatviškumu ir pulsuojančiu gyvenimu – čia gausu kavinukių, barų ir naktinių klubų, todėl pasilinksminimo vietų tikrai netrūks!

Romantikams: atsipalaiduoti ir pailsėti nuo apsiniaukusio Lietuvos dangaus kelionė į Malagą – puiki išeitis! Iš gražiausių Ispanijos paplūdimių nesinorės išeiti – karšta saulė, purus smėlis ir nuostabus jūros peizažas privers pamilti tokias vietas kaip La Cala del Moral, Terromolinos, Marbelja. Paragaukite ispaniško vyno nuvykę į Casa de Guardia ir savaip atraskite naujus skonius.

Senjorams: jei galvojate, kad kurortinės vietos ne jums – smarkiai klystate! Saulės ir šilumos masažas suteiks jėgų ir pažadins norą pamatyti daugiau. Alkasabo rūmai – istorinė vieta, kuri nukeldins jus į Romos laikus. Čia pat įsikūręs Archeologijos muziejus – nepraleiskite progos apsilankyti! Renesanso ir baroko architektūra įkvėptas Malagos katedros stilius žavi savo unikalumu ir didingumu. Pigūs lėktuvų bilietai į Malagą – poilsis ir įspūdžiai garantuoti!

Etiketas ir bendravimo kultūra Ispanijoje

Ispanijoje priimta sveikintis su žmonėmis paspaudžiant jiems ranką. Atsisveikindami taip pat  turėtumėte paspausti ranką kiekvienam asmeniui. Turėtumėte žinoti, kad ispanai itin vertina žmogaus išvaizdą bei aprangą, todėl net esant paprastoms progoms, tokioms kaip vakarienė, yra priimta rengtis elegantiškai. Ispanijoje nėra įprasta palikti arbatpinigių restoranuose ir kavinėse. Jei vakarieniaudami prabangiame restorane paliksite 5% arbatpinigių nuo mokamos sumos, tai bus laikoma dosniu gestu.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Malagą

Tiesioginis skrydis į Malagą yra vykdomas iš Rygos oro uosto. Tiesioginis skrydis Ryga – Malaga trunka 4,5 valandos. Nepamirškite su savimi turėti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Atostogaujantiems Malagoje, rekomenduojame užsukti į miesto centre esantį turgų šviežių vaisių ir daržovių. Norintiems pailsėti nuo miesto šurmulio ir atsipalaiduoti, patariame pasivaikščioti po nuostabius mieste esančius parkus.

Viešasis transportas Malagoje

Keliaudami iš Malagos oro uosto autobusu arba traukiniu, miesto centrą pasieksite greitai ir lengvai. Autobusai į oro uostą važinėja nuo ankstyvo ryto iki vidurnakčio kas 20 minučių, bilieto kaina į vieną pusę yra 3 Eur. Norintiems aktyvaus laisvalaikio Malaga siūlo dviračių nuomą. Keliaudami dviračiu, galėsite patogiai pasiekti jums įdomias miesto vietas.

Kiti Ispanijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai