Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Lanzarotę

Pigūs skrydžiai į Lanzarotę

Pigūs skrydžiai į Lanzarotę – pasakiškų vaizdų kraštą. Tai Atlanto vandenyne esanti sala, Ispanijai priklausiančiame Kanarų salyne. Planuodami kelionę privalu peržvelgti šios salos siūlomus lankytinus objektus ir pramogas – jus nustebins jų gausa! Vulkaninės kilmės saloje begalė vietų, kurie jus privers pamiršti apie laiką ir rūpesčius. Pigūs lėktuvų bilietai į Lanzarotę – tai ko jums reikia!

Kodėl keliauti? Šią salą pajausti ir atrasti turės galimybę kiekvienas – joje daugybė pasiūlymų kaip gerai praleisti atostogas. Ji garsėja savo baltaisiais, su kerinčiu vaizdu į smaragdinį vandenyną, paplūdimiais, parkais, kuriuose lyg paveiksliukuose išsidėstę vulkaninės kilmės dariniai, olos, lavos laukai pavers jūsų išvyką gyva pasaka. Pigių skrydžių bendrovės paskutinės minutės akcijomis ir nuolaidomis siūlo ypatingą galimybę patirti nepamirštamų nuotykių nuostabaus kraštovaizdžio saloje!

Kada keliauti? Šios salos klimatas yra nuostabus dėl savo sausų ir švelnių orų. Temperatūra svyruoja nuo 21°C - 29°C, o kritulių tikimybė labai maža, todėl Lanzarotė tikras turistų traukos objektas, kuris patiks ir jums.

Ką pamatyti? Lanzarotė – Kanarų sala, kurioje nepritrūks įspūdingų ir pritrenkiančių vaizdų. Apsilankykite Guinate – laukinės gamtos parke. Svarbu – nepamirškite fotoaparato, nes čia turėsite ką įamžinti! Nacionaliniame parke Timanfaya jus stebins lavos laukų sukurti kraštovaizdžiai, kuriuose matyti ugnikalnių kūgiai ir snaudžiantys vulkanai. Apsilankykite Lanzarotės vyno muziejuje, kuriame galėsite paragauti rankų darbo pagaminto vyno. Iš arčiau pažvelkite į vulkaninius urvus ir tunelius Cueva de los Verdes, kurie sužavės savo paslaptingumu ir neapsakomu grožiu. Pigūs skrydžiai svajonių atostogoms įgyvendinti – nedelskite!

Lanzarotės paplūdimys

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Lanzarotę:

Šeimos atostogos: kiek ilgai svajojote apie atostogas su visa šeima? Pigių skrydžių bendrovės siūlo galimybę tai įgyvendinti Kanarų salynui priklausiančiame kurorte – Lanzarotėje. Vulkaninės kilmės saloje netrūks fantastiškų vaizdų – Timanfaya nacionalinis parkas stebins savo nepaprastu kraštovaizdžiu, o Guinate Tropical parke išvysite įvairiausių gyvūnų, paukščių ir vandens gyventojų.

Draugų kelionė: pigios kelionės į Lanzarotę su draugais – ilgai svajotos atostogos! Ši sala suteiks galimybę ne tik pailsėti, bet ir patirti begalę nuotykių įvairioms draugų kompanijoms! Džiaukitės atostogų laiku kurortinėje Lanzarotėje – balto smėlio paplūdimiai suteiks žavesio ir privers įsijausti į ramybe pulsuojančias akimirkas. Pigūs skrydžiai į tobulų atostogų kraštą!

Romantikams: keliauti dviese ir džiaugtis vieno kito kompanija – mes už! Pamiršti visus rūpesčius ir nerti į nuotykių jūrą – mes už! Lanzarotė – Ispanijai priklausianti sala įgyvendins jūsų svajones. El Grifo Wine Museum – seniausia vyno darykla visame Kanarų salyne, tad skubėkite paragauti kokybiško vyno! Mažame pakrančių kaimelyje Arrieta gausu jaukių kavinių ir restoranų, kuriuose skanaudami šviežių jūros gėrybių patiekalų galėsite dalintis patirtais įspūdžiais Lanzarotėje!

Senjorams: keliaujam į Lanzarotę – nuostabių paplūdimių, ypatingų kraštovaizdžio vaizdų kraštą ir parsivežkime daugybę pasakojimų! Žemėlapis – tikrų tikriausias pagalbininkas, tad nepamirškite jame pasižymėti tokias vietas: laukinės gamtos parką Guinate, didžiausią pasaulyje vulkaninės kilmės urvą Cueva de los Verdes ir auksiniu smėliu pasižymintį Playa Dorada paplūdimį, kuriame praleistas laikas taps tikra atpalaiduojančia terapija.

Etiketas ir bendravimo kultūra Ispanijoje

Ispanai – karšto kraujo žmonės, todėl geriausia būtų išvengti nemalonių socialinių situacijų. Lankydamiesi šventose vietose iš anksto pasidomėkite darbo laiku ir kuriuo metu yra vykdomos mišios ir kitos ceremonijos. Jų metu turistai nėra pageidaujami. Dauguma ispanų sveikindamiesi su draugais ir net nepažįstamaisiais, bučiuoja į skruostą. Sveikinantis priimta sakyti  Hola, buenos días arba Hola, buenas tardes, atitinkamai ryte ir vakare.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Lanzarotę

Tiesioginis skrydis į Lanzarotę nėra vykdomas iš Lietuvos oro uostų, tačiau į šią salą galite nuvykti su greitu persėdimu. Tiesioginiai skrydžiai į Lanzarotę taip pat nėra vykdomi ir iš aplinkinių Rygos bei Varšuvos oro uostų. Keliaujantiems į Lanzarotę reikėtų pasirūpinti galiojančiu asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu. Valiuta euras, taip pat nebūtina su savimi turėti daug grynųjų pinigų, visur galėsite atsiskaityti banko kortelėmis.

Viešasis transportas Lanzarotėje

Viešojo transporto kainos šioje saloje tikrai nedidelės. Iš oro uosto iki miesto centro gabenantys autobusai užtruks vos 20 minučių, kelionės kaina yra apie 1 Eur. Pačioje saloje galėsite naudotis autobusų ir taksi paslaugomis. Susisiekimas saloje yra patogus ir taupantis keliaujančiųjų laiką.

Kiti Ispanijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai