Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Taliną

Pigūs skrydžiai į Taliną

Pigūs skrydžiai į Taliną – šarmingąją Estijos sostinę! Seniausioje Baltijos šalyje Jūsų laukia šaunūs nuotykiai ir nepamirštamos akimirkos. Pigūs skrydžių bilietai bei paskutinės minutės kelionė į netoliese esantį Taliną – pasiekiami ranka. Pigių skrydžių bendrovės kaskart siūlo akcijas bei nuolaidas internetu, todėl pasižvalgyti Skrendu.lt tikrai verta.

Kodėl keliauti? Tai modernus ir taikus uostas, kupinas architektūrinių paminklų, jaukių gatvelių ir nuotaikingų restoranų. Ekskursijos po artistišką Taliną nepaliks abejingų. Jei Jus kalbina vietiniai – nesivaržykite ir šnektelėkite – jie visada turi ką papasakoti ar pasiūlyti.

Kada keliauti? Klimatas Estijoje - drėgnas žemyninis, todėl žiemą temperatūra nukrenta žemiau 0°C, sninga. Vasara – puikiausias metas keliauti, oro temperatūra šokteli net iki 30 °C.

Ką pamatyti? Lankytinos vietos Taline – šalies lobis. Senamiestis – ypač artistiškas ir žavus, todėl leiskite sau pasiklysti – atrasite neįtikėtinų grožybių! Nusigaukite prie Tompea pilies, kurioje dabar įsikūręs parlamentas. Nepamirškite miesto rotušės, prašmatniosios Saint Mary The Virgin katedros, bandelių skersgatvio. Užkilkite į apžvalgos aikštelę iš kurios atsiveria nuostabus senamiesčio vaizdas. Talino botanikos sodas ir televizijos bokštas leis kiek atsikvėpti nuo miesto šurmulio. Estija nekantrauja su Jumis susipažinti, o Jūs?

Reikalingi dokumentai Estijoje

Kadangi Estija priklauso Europos Sąjungai, norintiems apsilankyti šioje šalyje užteks su savimi turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą. Žinoma, pasirūpinkite lėktuvo bilietais. Tiesioginis skrydis Vilnius – Talinas jums truks apie pusantros valandos.

Ko paragauti Taline?

Keliaujantiems šiltuoju metų laikotarpiu negalima praleisti progos paragauti rūkytos žuvies. Tai labai populiarus patiekalas Estijoje. Žuvis bus šviežia, rūkyta, o kainos tikrai nedidelės, ją rekomenduojama pirkti iš vietinių prekiautojų turguose. Žinoma, išbandykite gatvės maisto, kurio pasirinkimas Taline didelis.

Viešbučiai Taline

Taline, kaip ir daugelyje sostinių, viešbučių kainos yra kiek didesnės nei aplinkiniuose miestuose. Viešbutis miesto centre su puikiu aptarnavimu, pusryčiais restorane dviems asmenims kainuos apie 100 Eur. Kalev Spa Hotel & Waterpark už šią sumą netgi pasiūlys vandens pramogas ir galimybę pasinaudoti viešbutyje esančiu SPA kompleksu.

Etiketas ir bendravimo kultūra Taline

Estijoje žmonės mandagūs, dauguma laikosi pagrindinių etiketo taisyklių. Jei norite maloniai praleisti laiką ir išvengti nesusipratimų, laikykitės kelių paprastų taisyklių. Lankantis bažnyčiose denkite nuogas rankas ir kojas, moterų gali būti paprašyta užsirišti skaras. Taline dauguma puikiai kalba angliškai, tačiau patartina išmokti sveikintis estiškai.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Taliną

Keliaujantiems į Estiją nereikia rūpintis dėl valiutos keitimo ar laiko juostos skirtumų. Tačiau keliaujant ne šiltuoju sezonu reikėtų pasirūpinti šiltesniais, nuo vėjo ir lietaus apsaugančiais drabužiais. Žinoma, nereikia pamiršti artimųjų ir lauktuvių jiems. Talinas pasiūlys įvairių rūšių, čia pat gaminamo Kalev šokolado, kuris yra laikomas šios šalies pasididžiavimu, taip pat vietinių gėrimų, kurie bus puikios lauktuvės jūsų draugams ir artimiesiems.

Viešasis transportas Taline

Taline viešasis transportas yra patogus ir pritaikytas turistams. Galėsite naudotis autobusais, troleibusais ir tramvajais. Viešasis transportas kursuoja nuo 6 valandos ryto iki vidurnakčio. Norintiems sutaupyti ir planuojantiems keliauti daug ir dažnai rekomenduojama įsigyti Tallinn card, kurią pasipildę galėsite keliauti mieste pigiau, bilieto kaina už parą – vos 3 Eur.

Komentarai