Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai į Šveicariją

Kelionės į Šveicariją poilsiautojus vilioja nepaprasto grožio gamta. Čia kad ir kur tu beeitum Tave lydės didinga kraštovaizdžio įvairovė – nuostabi kalnų didybė, siauri tarpekliai, krištolinio vandens šaltiniai, kriokliais bekretantys į dangaus mėlynės spalvos ežerus. Esant galimybėms nepraleiskite progos traukinuku užkilti į 3500 m. aukščio Jungfraujoch viršukalne, ant kurios galėsite pasivažinėti rogėmis, traukiamomis šunų, bei nuo įrengtų apžvalgos aikštelių išvysti kraštovaizdį, kurį sunku suvokti ar nusakyti žodžiais. Kelionės į Šveicariją atostogautojams siūlo daugybė aktyvių pramogų – alpinizmą, keliones į kalnus, snieglenčių sportą, nuostabias keliones dviračiais gėlėmis nusėtomis pievomis. Norintieji atsikratyti nuovargio bei pabėgti nuo miesto šurmulio galės įsikurti jaukiuose kalnų nameliuose bei stebėti įspūdingus kalnų peizažus, atsipalaiduoti besikaitinant ežerų pakrantėse ar tiesiog atsiduoti supančiam grožiui. Pigių kelionių pasiūlymai jums suteikia unikalią galimybę išsilaisvinti nuo varžančių pančių bei ištrūkti į šalį, kurioje pajusite begalinę laisvę, jėgų antplūdį bei kūrybinį polėkį. Ieškant būdų pigiausiai nuskristi į Šveicariją tikėtina, kad čia bus pateiktas jums tinkamiausias variantas. Nesuabejokite, vienintelis patarimas ketinantiems nuvykti į šią šalį – ten nuvykti. Nepraleiskite progos įsigyti lėktuvo bilieto į Šveicariją, kurioje gamta, bažnyčių varpų gaudesys bei karvių varpelių skambėjimas taip pasakiškai svaigina.

Reikalingi dokumentai Šveicarijoje

Nors kalnuotoji Šveicarija ir nepriklauso Europos Sąjungai, ši šalis yra prisijungusi prie Šengeno erdvės, tai reiškia, kad keliauti galite laisvai, reikia turėti asmens tapatybės kortelę ir, be abejo, lėktuvo bilietą! Tiesioginis skrydis į Šveicariją netruks ilgai, o aplankytos vietovės ir patirti įspūdžiai nepasimirš!

Ko paragauti Šveicarijoje?

Šveicarai garsėja dėl puikių sūrio gaminimo tradicijų. Du garsiausi šveicariški sūriai – ementalis (Emmental) ir Gruyere. Iš jų gaminami įvairūs patiekalai ir užkandžiai, tikra nuodėmė neparagauti tradicinio šių sūrių fondiu bei patiekalo raclette. Jei esate mėsos mėgėjas – skirtinguose regionuose galėsite paragauti vis kitų patiekalų. Ciuriche valgomas veršienos troškinys su grybais, svogūnais ir grietine. Ženevoje mėgstama kiaulės karka, o Berno apylinkėse gaminami šonkauliukai su rūkytos mėsos gabalėliais, pupelėmis ir bulvėmis. Nepamirškite šokoladinių saldainių – čia jų gimtinė.

Populiarūs viešbučiai Šveicarijoje

Keliaujantys į Šveicariją turėtų nepamiršti, kad kainos šioje šalyje tikrai nelepins, tačiau jei norite ištaigingesnių atostogų, rekomenduojame toliau išvardytus viešbučius.

Ženevos centre siūlome autentišką XVIII amžiaus vidury pastatytą Hotel d'Allèves. Šiame 4* viešbutyje Jums suteiks visus patogumus, bus lengva pasiekti Ženevos miesto centrą ir jo įžymybes. Naktis porai asmenų, įskaitant puikius pusryčius, kainuos 295 Eur.

Pasirinkusiems Ciurichą rekomenduojame Motel One Zürich. Iš čia pėsčiomis lengvai pasieksite Paradeplatz aikštę, Bahnhofstrasse apsipirkimo gatvę, Grossmünster protestantų bažnyčią, Ciuricho operą ar kitas žymias vietas, esančias miesto centre. Naktis šiame nuostabaus dizaino viešbutyje porai asmenų kainuos 159 Eur.

Na, o tiems, kurie renkasi Berno apylinkes, siūlome Kreuz Bern Modern City Hotel. Apsistoję čia, galėsite lengvai pasiekti Šveicarijos sostinės centrą su visomis lankytinomis vietovėmis. Nakties kaina su pusryčiais jums kainuos 250 Eur.

Etiketas ir bendravimo kultūra Šveicarijoje

Matyt, jau esate girdėję apie šveicarišką tikslumą. Žmonės čia bene punktualiausi Žemėje, todėl vėluoti į susitikimus nederėtų. Savaitgaliai, šventinės dienos ir atostogos šveicarams yra šventas laikas, kuris skiriamas šeimai ir artimiesiems. Nuo pat pradžių šveicarai gali pasirodyti užsidarę, oficialūs ar pernelyg santūrus, tačiau tik užmezgus ryšius suprasite, kokie jie draugiški ir nuoširdūs. Nesuklyskite, dauguma gali būti konservatyvūs ir kategoriški, bet tikrai ne užsispyrę!

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Šveicariją

Tiesioginiai skrydžiai į Šveicariją yra patogus pasirinkimas, norint sutaupyti laiko. Didelė tikimybė, kad nusileisite šiuose oro uostuose: Zurich, Geneve Cointrin, Basel Euroairport Swiss ar Belp. Atvykę laiką sukite 1 valanda atgal, taip pat nepamirškite, kad čia valiuta yra Šveicarijos frankai, tačiau visur galima atsiskaityti banko kortele! Šveicarija užima 41 285 km², o jos gyventojų skaičius siekia 8,3 mln. Būtinai parsivežkite suvenyrą iš šios nepakartojamo grožio šalies, tai gali būti karvutės, laikrodžiai, šokoladas ar net praktiškas šveicariškas kišeninis peilis.Šveicarijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai