Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Ciurichą

Pigūs skrydžiai į Ciurichą

Skydžiai į Ciurichą, vieną švariausių Europos miestų, išliks jūsų atmintyje iki žilos senatvės. Išsidėsčiusiame abiejose Limato upės pusėse miesto senamiestyje, menančiame viduramžius, įsikūrusios parduotuvės, kavinės, klubai kviečia užsukti ir ne tik papietauti, bet ir pabendrauti, nes čia gyventojai yra itin draugiški ir visuomet užkalbina, pasiūlo aplankyti įdomesnes vietoves bei pataria. Senamiestis akį traukią ir tuo, kad jis pasipuošęs dideliais, įvairiaspalviais vazonais, kuriuose auga medeliai, tad kuriamas vaizdas išties įspūdingas. Mieste dėmesio verti ne tik pastatai ir paminklai, tačiau ir  pats Ciuricho ežeras, kuris yra labai mėgstamas tiek poilsiautojų, tiek vietinių gyventojų. Tai puiki vieta kelti smagiausioms išvykoms ar tiesiog ramybės akimirkai, nes matomas vaizdas išties svaigina. Besileidžianti už didingų kalnų saulė, pro ežerą praplaukiantis laivelis ir švelnus vėjas sukuria tokią būseną, dėl kurios norisi skubėti rezervuotis dar vienus lėktuvo bilietus į miestą, kuriame nereikia ieškoti vietos, kurioje gerą būti, nes čia, kad ir kur bebūtum, jautiesi nepaprastai. Skrydžiai į Ciurichą poilsiautojams teikia galimybę pamatyti Šveicarijos nacionalinį muziejų, kuriame eksponatai prabyla apie šalies istoriją, kultūrą bei tradicijas. Paskutinės minutės kelionės dovanoja progą, ko gero, pigiausiai nuskristi į miestą, kuris ne tik panaikina nuovargį, tačiau ir suteikia entuziazmo bei jėgų keltis ir eiti į priekį. Įsigytas lėktuvo bilietas – tai jūsų šansas ne tik susipažinti, bet ir pažinti pasakišką Šveicariją.

Reikalingi dokumentai Šveicarijoje

Šveicarija priklauso Šengeno zonai, todėl keliaujant į Šveicariją pasų kontrolė nėra vykdoma. Į Šveicariją keliaujant lėktuvu būtina pasiimti galiojančią asmens tapatybės kortelę arba pasą.

Ko paragauti Ciuriche?

Keliaujantiems į didžiausią Šveicarijos miestą Ciurichą bus puiki proga paragauti įvairių tradicinių patiekalų iš visų 26 kantonų. Labai populiarus Šveicariškas patiekalas yra sūrio fondiu. Sūrio skoniai varijuoja dėl pridėtų žolelių, grybų ar pomidorų, paprastai jis  patiekiamas su balta duona. Šveicarijoje itin pamėgtas sveikas ir sotus pasirinkimas – bircherműesli arba sausi pusryčiai, patiekiami su įvairiais vaisiais.

Populiarūs viešbučiai Ciuriche

Šveicarija – vienas brangiausių Europos miestų. Viešbučių kainos šiame mieste svyruoja nuo 100 Eur už nakvynę dviem asmenims. Jei norite sutaupyti, rinkitės toliau nuo miesto centro esančius viešbučius, kuriuose vienos nakvynės kaina dviem asmenims kainuos nuo 60 eurų. Ekonominės klasės viešbutis Studio Center Zurich Oerlikon“, esantis vos už 3,5 km nuo miesto centro, pasiūlys patogią nakvynę už nedidelę kainą. Erdvius kambarius už gerą gerą pasiūlys vos už 2,7 km nuo miesto centro esantys svečių namai „Swiss Star Guesthouse Oerlikon“.

Etiketas ir bendravimo kultūra Šveicarijoje

Šveicarai gana laisvi žmonės, tačiau yra kelios taisyklės, kurių šioje vis tik reikėtų laikytis. Sveikindamiesi ir atsisveikindami paspauskite ranką palaikydami akių kontaktą su žmogumi. Pasistenkite nevėluoti, tai laikoma nemandagiu ženklu laukiančiam asmeniui. Dauguma šveicarų rengiasi paprastai, tačiau eidami į teatrus ar kitus oficialius renginius jie teikia pirmenybę formaliai aprangai.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Ciurichą

Iš Lietuvos ir aplinkinių šalių oro uostų tiesioginiai skrydžiai į Ciurichą nėra vykdomi. Skrydis į Ciurichą jums truks kiek daugiau nei tris valandas. Pigūs skrydžiai į Ciurichą nėra naujiena, tai gali būti nedidelė atsvara šiek tiek aukštesnėms kainoms pačioje šalyje. Prieš keliaujant nepamirškite eurų išsikeisti į Šveicarijos frankus. Tai galėsite padaryti bankuose ir valiutos keityklose, tačiau rekomenduojama nesikeisti didelės sumos, kadangi Šveicarijoje praktiškai visur galėsite atsiskaityti banko kortelėmis.

Viešasis transportas Ciuriche

Keliaujant viešuoju transportu Ciuriche patogiausia būtų įsigyti kelionės pasą, su kuriuo mieste galėsite keliauti patogiai ir be rūpesčių. Kortelė galioja keliaujant traukiniais, autobusais, tramvajais. Be to, su ta pačia kortele galėsite pigiau keliauti kruizu Limmat upe, nemokamai arba už mažesnę kainą aplankyti 41 Ciuricho muziejų.

Kiti Šveicarijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai