Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Altenrhein

Pigūs skrydžiai į Altenrhein

Pigūs skrydžiai į Altenrhein oro uostą bei vieną žaviausių Šveicarijos miestų St. Gallen – per daug gerai, kad būtų tiesa? Anaiptol! Šalies šiaurėje esantis žavusis, akmenimis grįstas St. Gallen alsuoja senovės istorijomis ir legendomis. Net keli šio miesto pastatai įtraukti į Unesco pasaulio paveldo sąrašą ir visai ne be reikalo – pirmą kartą išvydę St. Galleną pamanysite, kad jis lyg traukte trauktas iš paveiksliuko. Puiki miesto architektūra, gili istorija, žalia gamta – ko daugiau gali reikėti ramioms, atpalaiduojančioms atostogoms vienoje turtingiausių pasaulio valstybių?

Altenrhein ir St. Gallen istorija

St. Gallen miestelis išaugo aplink St Gall abatiją, įkurtą dar XVIII amžiuje. Savo ruožtu, abatija buvo pastatyta airių misionieriaus Gallus. XII amžiuje miestelis siekė savo nepriklausomybės, o XV a. pradžioje prisijungė prie Senosios Šveicarų konfederacijos, vėliau tapusios mūsų dabar atpažįstama Šveicarija. Dabar St. Gallen yra gana didelis miestas, reprezentuojantis rytų Šveicariją ir priviliojantis tūkstančius turistų kiekvienais metais.

Reikalingi dokumentai vykstant į Altenrhein

Nors Šveicarija ir nepriklauso Europos Sąjungai, tačiau ji yra Šengeno erdvės narė. Tai reiškia, kad vykstant į Altenrhein oro uostą ir St Gallen miestą jums reikalingi tik asmens dokumentai ir, žinoma, lėktuvo bilietai.

Kada lankyti Altenrhein apylinkėse ir St Gallene

St. Gallene vyrauja švelnus, tačiau ypač lietingas klimatas – paprastai čia lyja dar dažniau, nei kas trečią dieną! Drėgniausias metų mėnuo yra liepa, o sausiausias – vasaris. Trumpai tariant, lietaus St Gallene neišvengsite, tačiau, jam pasiruošę iš anksto, be jokios abejonės džiaugsitės aplankę šį nuostabų Šveicarijos miestą.

Lankytinos vietos Altenrhein ir St Gallene

  • St Gall abatijos katedra – į Unesco pasaulio paveldą įtraukta abatija ir jai pavaldūs statiniai. Tai yra tikrų tikriausias miesto pagrindas – juk būtent aplink juos pradėtas statyti St Gallenas. Vis dėlto, katedra neatlaikė ilgų amžių naštos ir dabartinis jos barokinis pastatas yra atstatytas XVIII amžiuje, tačiau ne ką mažiau įspūdingas.
  • St Gall abatijos biblioteka – šioje bibliotekoje laikoma seniausia Šveicarijoje ir viena turtingiausių visame pasaulyje knygų kolekcijų. Joje saugomi net XVIII amžių siekiantys vienuolių raštai bei ankstyvi spaudiniai. Iš viso joje saugoma daugiau nei 160 tūkst. įvairių leidinių egzempliorių!
  • Senamiestis – be jokios abejonės, yra pats svarbiausias St Galleno traukos centras.
  • Peter and Paul laukinės gamtos parkas, įkurtas kalvotame užmiestyje šiaurėje. Jame gyvena raudonasis elnias, laukiniai šernai, katės ir kiti mums šiek tiek egzotiškesni gyvūnai.

Ko paragauti Altenrhein?

Lankydamiesi šiame Šveicarijos kampelyje, būtinai paragaukite sultingų ir storų Olmabratwurst dešrelių, gaminamų iš veršienos ir kiaulienos mėsos, tiekiamų kartu Rösti; Rösti – traškių tarkuotų bulvių blynų; Chäschüechli sūrio pyragėlių; Biberli – minkštų medaus sausainių su marcipanų įdaru, suformuotų širdelės ar mielų meškinų formos.

Populiarūs viešbučiai Altenrhein

Nors ir manoma, kad Šveicarija labai brangi šalis, tačiau St Gallene galima rasti išties puikių nakvynės variantų už gerą kainos ir kokybės santykį. Hotel Weisses Kreuz ypač patiks šeimoms ir jaunesniems keliautojams – viešbutis ne tik siūlo kambarius su visais būtinais patogumais, bet ir nemokamus pusryčius. Nakvynės kaina dviems asmenims prasideda nuo 60 eurų. Elegantiškasis Einstein St. Gallen pirmos klasės viešbutis įsikūręs visai šalia Unesco pasaulio paveldo vietų. Daugiau nei 110 siūlomuose kambariuose vyrauja stilinga atmosfera – tai pajusite vos įėję pro duris. Nakvynės kaina dviems – nuo 135 eurų. Hotel Vadian siūlo visus būtinus patogumus. Nakvynės kaina dviems šiame viešbutyje – nuo 85 eurų.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Altenrhein

Oro uostai: St. Gallen–Altenrhein oro uostas. Tiesioginiai skrydžiai iš Vienos, Ibizos ir kt.

Laiko juosta: GMT+2, todėl laikrodį reikės pasukti viena valanda atgal.

Valiuta: Šveicarijos frankas (CHF)

Gyventojų skaičius: 75,806

Viešasis transportas Altenrhein ir St Gallene

St Gallenas nėra didelis miestas, todėl jį gana lengvai galėsite apeiti pėsčiomis. Vis dėlto, prireikus pasinaudoti viešuoju transportu, turėkite omenyje, kad mieste veikia autobusų tinklas. Bilietai nėra brangūs – viena kelionė kainuoja apie 4Sfr.

Kiti Šveicarijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai