Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai į Olandiją

Kelionės į Olandiją – tai kelionės į šalį nedidelę savo plotu, tačiau turtinga savo architektūra, muziejais, festivaliais bei pačiais gyventojais. Čia galėsite aplankyti vertingiausia Europos atrakciją, būtent šia nominacija buvo nominuotas Keukenhofo parkas. Jis garsėja kaip gražiausias ir didžiausias gėlių sodas pasaulyje – kur gi kitur galėsite pamatyti per septynis milijonus įvairiaspalvių gėlių žiedų, įdomiausių krūmų ir krūmokšnių, medžių bei sodo augalų tarp kurių įsikuria įmantriausi meno kūriniai. Kelionės į Olandiją metu galėsite aplankyti ir šios šalies pilis, nes čia jų apstu. Bet kurioje vietoje pažvelgę į žemėlapį netoliese išvysite bent kelias pilis, į kurias užsukus sužinosite kaip anuomet gyveno olandai, kokia buvo anų laikų architektūra bei išgirsti įdomias rūmų atsiradimo legendas. Pigių kelionių į Olandiją pasiūlymai taip pat suteiks progą susipažinti su senąja miestų kultūra, kurios apsuptyje kadaise tapė tokie dailininkai kaip Rembrantas, Vincentas van Gogas, Fransas Halsas ir kiti. Po pažinties su šalies architektūra nepraleiskite progos susipažinti su pačiais miestelėnais bei jų naktiniu gyvenimu – užsukite smagiai pasišokti į klubą, kuriame sutiksite puikiai nusiteikusių olandų su kuriais bendrą kalbą užmegzti tikrai netruksite laiko. Įsigytas lėktuvo bilietas į ryškiaspalvių gėlių, seniausių vėjo malūnų bei dviratininkų šalį atneš ne tik nuostabias atostogas bei šaunų poilsį, bet ir norą sugrįžti čia pasinaudojus paskutinės minutės pasiūlymais ir vėl.

Reikalingi dokumentai Olandijoje

Keliaujantiems į Olandiją, kaip ir į kitas Europos Sąjungos šalis, su savimi reikia turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą: kortelę arba pasą. Tiesioginiai skrydžiai į Olandiją vyksta bene kasdien, tereikia išsirinkti jums patogų laiką.

Ko paragauti Olandijoje?

Yra keletas patiekalų, kurių negalite neparagauti keliaudami Olandijoje. Tiesiog būtina paragauti olandiškos silkės. Patiekiama šviežia, su duona ir svogūnais, malonaus skonio, kurio nerasite tikriausiai niekur kitur. Dar vienas labai originalus olandiškas patiekalas yra hutspot. Tai bulvių ir morkų košė patiekiama su lėtai troškinta mėsa.

Populiarūs viešbučiai Olandijoje

Nors Olandija yra aukšto pragyvenimo lygio šalis, viešbučių kainos čia gali nustebinti. Pačioje sostinėje galėsite rasti viešbučių, kurie nakvynę dviems žmonėms patogiuose kambariuose, malonų aptarnavimą ir pusryčius viešbutyje esančiame restorane pasiūlys vos nuo 70 Eur už naktį. Mažesniuose ir atokesniuose miestuose bei miesteliuose kainos yra dar mažesnės, juose nakvynę galima rasti ir nuo 50 Eur už naktį. Taigi, pasirinkimas yra didelis ir pateisinantis kiekvieno lūkesčius.

Etiketas ir bendravimo kultūra Olandijoje

Olandijoje žmonės sveikinasi tvirtai paspausdami ranką ir bučiuodami sutiktąjį į abu skruostus. Olandija yra žinoma dėl kanapių legalizavimo. Tačiau jų, kaip ir alkoholio, vartojimas gatvėse yra nepriimtinas ir nederamas. Ir žinoma, nevaikščiokite dviračių takais, o norėdami pereiti, atidžiai apsidairykite.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Olandiją

Keliaujantiems į Olandiją rekomenduojama būtinai apsilankyti sostinėje Amsterdame. Dėl savo kultūrinės laisvės, lankytinų objektų ir mieste tvyrančios auros viešnagė Amsterdame bus nepakartojama patirtis. Miesto gyventojai paslaugūs ir malonūs, todėl visada galite kreiptis pagalbos ir nebijoti klausti jei kažko nesuprasite. Galvojantys apie lauktuves artimiesiems gali parvežti šviežiai maltos olandiškos kavos.

Viešasis transportas Olandijoje

Olandija labai mažytė šalis, tačiau viešojo transporto kokybė čia nenusileidžia didžiausioms Europos sostinėms. Tarp miestų greitai ir patogiai galėsite keliauti traukiniais, autobusais ar netgi keltais. Miestuose galėsite naudotis autobusais, tramvajais ir metro paslaugomis. Rekomenduojama nepraleisti progos išsinuomoti dviračius ir atrasti miestus keliaujant jais. Tai patogus keliavimo būdas, be to infrastruktūra, judėjimui dviračiu sostinėje Amsterdame ir kituose miestuose, yra puikiai išvystyta.Olandijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai