Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai į Airiją

Pigūs skrydžiai į Airiją paliks neįkainojamų įspūdžių ir malonių prisiminimų mėgstantiems keliauti. Airija yra įsikūrusi saloje, o jos viduryje – besidriekiančios lygumos. Reginys prikaustys kiekvieną... Šioje šalyje gausu pelkių, durpynų, gamtos ir uolų, kuriuos privalo pamatyti natūralios gamtos mylėtojai. Pigūs skrydžiai į Airijos sostinę, Dubliną, suteiks galimybę susipažinti su šalies įvairove, o vaikščiojant Korko miesto paplūdimiu jausitės lyg įsimylėję.

Kodėl keliauti? Pigūs lėktuvų bilietai į sostinę – pamėgtas turistų pirkinys. Dublinas, tai šalies kultūros, ekonomikos ir politikos centras – klestintis ir kupinas puoselėjamų inovacijų. Pigių skrydžių bendrovės siūlo lėktuvo bilietus ir akcijas norintiems pažinti romantiškąją Airijos pusę – kelionę į Korką.

Kada keliauti? Dėl šalia tekančios Golfo srovės, klimatas Airijoje yra stebinamai malonus net žiemą. Temperatūra per metus kinta nuo +7 °C iki +19 °C. Nepaisant to, kelionės lagamine turėtų atsirasti skėtis. Šalies vakaruose, pavyzdžiui Korke, lyja kiek dažniau nei rytuose (Dubline ir Belfaste).

Ką pamatyti? Pažinti Dubliną padės aplankius Dublin Castle ir joje esantį Bermingham bokštą – tik nepamirškite Sosto kambario ir įstabiojo Žemutinio kiemo! Kitos keliautojų mėgstamos lankytinos vietos Dubline: stilingiausių parduotuvių centras – Grafton Street, Merrion aikštė, Dublino universitetas ir jo milžiniška biblioteka. Nepraleiskite progos išvysti Korko miesto centre esančią St. Finn Barre‘s katedrą.

Etiketas ir bendravimo kultūra Airijoje

Airiai žinomi kaip labai sena bei kultūringa tauta, turinti gilias tradicijas. Keliaujantiems reikėtų žinoti, kad daug šios šalies gyventojų yra uolūs katalikai. Tikėjimas buvo vienas iš kertinių dalykų, padėjusių jiems išlaikyti savo identitetą ir atsiskirti nuo anglų.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Airiją

Airija turi keliolika oro uostų. Tiesioginiai skrydžiai į Airiją vykdomi į pagrindinius miestus: Dubliną, Korką. Norintys keliauti taip pat turi nepamiršti laiko skirtumo, kuris yra 2 valandos. Tad atsargiai, nepražiopsokite savo skrydžio. Gera žinia: pigūs skrydžiai į Airiją yra beveik kasdien, tikrai rasite, kaip grįžti namo. Taip pat būtina paminėti, kad Airijos valiuta yra eurai. Neturėsite jokių bėdų ieškodami bankomatų ar pinigų keityklų, jei prireiks smulkiųjų.

Viešasis transportas Dubline

Nurimkite: viešasis transportas šiame mieste yra gerai išvystytas ir, net jei keliausite pirmąjį kartą, neturėtumėte susidurti su nesklandumais. Minusas tas, kad Dublino oro uostas neturi tiesioginio susisiekimo su miestu. Specialūs autobusai padės jums pasiekti miesto centrą ir aplinkinius rajonus. Bilietų stenduose ar specialiuose automatuose įsigiję bilietus, kurie kainuoja 7 eurus į vieną pusę, 12 eurų pirmyn ir atgal, ieškokite autobusų, pažymėtų numeriais 747 ir 757. Nenustebkite: kelionė gali truputį užtrukti, autobusai stoja daugumoje rajonų.Airijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai