Pigūs skrydžiai į Airiją

Pigūs skrydžiai į Airiją paliks neįkainojamų įspūdžių ir malonių prisiminimų mėgstantiems keliauti. Airija yra įsikūrusi saloje, o jos viduryje – besidriekiančios lygumos. Reginys prikaustys kiekvieną... Šioje šalyje gausu pelkių, durpynų, gamtos ir uolų, kuriuos privalo pamatyti natūralios gamtos mylėtojai. Pigūs skrydžiai į Airijos sostinę, Dubliną, suteiks galimybę susipažinti su šalies įvairove, o vaikščiojant Korko miesto paplūdimiu jausitės lyg įsimylėję.

Kodėl keliauti? Pigūs lėktuvų bilietai į sostinę – pamėgtas turistų pirkinys. Dublinas, tai šalies kultūros, ekonomikos ir politikos centras – klestintis ir kupinas puoselėjamų inovacijų. Pigių skrydžių bendrovės siūlo lėktuvo bilietus ir akcijas norintiems pažinti romantiškąją Airijos pusę – kelionę į Korką.

Kada keliauti? Dėl šalia tekančios Golfo srovės, klimatas Airijoje yra stebinamai malonus net žiemą. Temperatūra per metus kinta nuo +7 °C iki +19 °C. Nepaisant to, kelionės lagamine turėtų atsirasti skėtis. Šalies vakaruose, pavyzdžiui Korke, lyja kiek dažniau nei rytuose (Dubline ir Belfaste).

Ką pamatyti? Pažinti Dubliną padės aplankius Dublin Castle ir joje esantį Bermingham bokštą – tik nepamirškite Sosto kambario ir įstabiojo Žemutinio kiemo! Kitos keliautojų mėgstamos lankytinos vietos Dubline: stilingiausių parduotuvių centras – Grafton Street, Merrion aikštė, Dublino universitetas ir jo milžiniška biblioteka. Nepraleiskite progos išvysti Korko miesto centre esančią St. Finn Barre‘s katedrą.

Airijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai