Skrydžiai į Koso salą

Pigūs skrydžiai į Graikiją

Pigūs skrydžiai į Koso salą – ramų atostogų kampelį. Čia keliaujama pasimėgauti kaitria saule, šilkinio smėlio paplūdimiais, šiltu Egėjo jūros vandeniu. Daugelis Koso svečių nepraleidžia progos panardyti arba užsiima aktyviu vandens sportu: buriuoja, plaukia jachtomis, motociklais, katamaranais. Šios atrakcijos sutraukia būrį miesto svečių, kurių kelionei talkina pigių skrydžių bendrovės, žemos kainos bei bilietai internetu.

Kodėl keliauti? Visoje Koso saloje esti gausybė lankytinų vietų. Pilys, žvejų kaimeliai, folkloru garsėjantis Kardamena kurortas, kalvoti tradiciniai miesteliai. Esant poreikiui, stabtelkite jaukiame restoranėlyje. Jus nustebins nuoširdūs vietiniai, puikus tradicinis maistas bei išskirtinis, aplodismentų vertas anyžinis gėrimas Ouzo.

Kada keliauti? Šilumos megėjai į Kosą keliauja gegužę – spalį. Tokiu periodu klimatas išties palankus, o lėktuvų bilietų kainos nedrasko kišenės.

Ką pamatyti? Sala kupina įdomybių. Dėl šios priežasties jūsų turo žemėlapis prisipildys staigmenomis: vos panorėję tyrinėsite Asklepieion griuvėsius, grįšite į riterių laikus Narantzia pilyje, įsiamžinsite neregėtame Roman Odeon, lankysitės Casa Romana rūmuose bei turėsite galimybę užsukti į senovinį, didžiausią antikinio pasaulio turgų Agora.

Koso sala

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Koso salą:

Šeimos atostogos: ne veltui plaukiojančiu sodu tituluojama žaliausia Graikijos sala traukia savo gamtos grožiu ir lankytinų objektų pasirinkimu. Vykite su šeima į švelniu klimatu ir nuostabiais paplūdimiais garsėjančią Graikijos salą ir patirkite nepamirštamus nuotykius. Išsinuomokite dviračius – jie taps puikia transporto priemone norint atidžiau apžiūrėti gamtos grožį.

Draugų kelionė: atostogos su draugais Koso saloje – svajonės išvyka! Čia ne tik turėsite galimybę pasilepinti žadą atimančiuose paplūdimiuose, bet ir aktyviai praleisti laiką pasinaudojant vandens pramogomis. Nesvarbu ar esate patyręs, ar pradedantysis – čia bus suteiktos puikios sąlygos visiems norintiems panardyti ar paplaukioti banglentėmis! Pigūs skrydžiai į Koso salą su draugų kompanija – ar gi ne smagiai skamba?

Romantikams: dairykitės Koso saloje esančiame Koso mieste – čia pamatysite Šv. Jono riterių ordino XIV a. pastatytą pilį, Koso senamiestį ir legendinį Hipokrato medį. Nuvykite į Koso salą dviese ir nerkite į nuotykių kupiną kelionę pasinaudodami pigių lėktuvų bilietų siūlomomis akcijomis!

Senjorams: išsiilgusiems saulės ir lepinančio oro, siūlome aplankyti šią salą ir joje esančias įžymias vietas. Senovinis antikinis teatras Odeonas, Hipokrato ir archeologijos muziejai privers prasmingai ir įdomiai praleisti laiką. Nepamirškite gerėtis Koso salos stulbinančiais paplūdimiais – vaizdai ne tik atpalaiduos, bet ir užsiliks atmintyje dar ilgą laiką...

Kiti Graikijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai