Skrydžiai į Briuselį

Pigūs skrydžiai į Briuselį

Pigūs skrydžiai į Briuselį – Belgijos ir, de facto, Europos Sąjungos sostinę. Atskridę į Charleroi oro uostą, Briuselio centrą patogiausiai pasieksite traukiniu Airport Express. O iš čia grįžti atgal nesinorės! Belgijos sostinė įneš šviežių vėjų: stebinanti Art Noveau architektūra, istoriniai pastatai, vis ryškėjantis gyventojų kosmopolitiškumas bei net atokiausius kampelius pasiekiantis belgiškų vaflių kvapas...

Kodėl keliauti? Miestas kuria itin puikią atmosferą, ypač džiuginančią tuos, kurie neabėjingi šokoladui! Briuselyje įsikūręs kakavos bei šokolado muziejus supažindins su slapčiausiais receptais ir sužadins saldžias svajas. Dėl šios priežasties, keliautojai iš viso pasaulio šluoja paskutinės minutės bilietus bei vaikosi akcijų – viskas tam, kad parvežtų paties skaniausio šokolado savo namiškiams!

Kada keliauti? Norintiems sutaupyti, vertėtų rinktis kovą – balandį bei rugsėjį - spalį. Šis periodas laikomas optimaliausiu keliauti į Belgijos sostinę. Pigių skrydžių bendrovės pasirūpins žemomis kainomis, o SKRENDU.LT pasiūlys bilietus internetu.

Ką pamatyti? Turistų pamėgtos lankytinos vietos išties neeilinės. Pasiruoškite, atostogų tvarkaraštis bus kupinas įsimintiniausios veiklos. O štai čia pradeda pildytis Jūsų žemėlapis: Grand Place-Grote Markt aikštė, mini Europa, Karališkieji rūmai, Basiliek van het Heilig Hart, Atomium pastatas bei Manneken Pis skulptūra.

Briuselis

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Briuselį:

Šeimos atostogos: pigių skrydžių bendrovės siūlo nepaprastą galimybę su šeima išvykti į Belgijos sostinę – Briuselį. Čia daug lankytinų vietų, kurios žavės savo išskirtinumu. Grand Place pagrindinė miesto aikštė, kurioje stūkso barokinio stiliaus pastatai – Hotel de Ville, Karaliaus namas, Gildijų pastatai. Pasigrožėkite aikštės didingumu ir mėgaukitės vaizdais. Siauromis gatvelėmis paėjus, visai netoliese jūsų lauks pasislėpęs Manneken Pis, kuris simbolizuoja valstybės karinę narsą. Pasinaudoję pigių bilietų akcijomis būkite kartu žavingame Briuselyje!

Draugų kelionė: šis miestas nebe reikalo yra Belgijos sostinė – čia ne tik gausu įžymių vietų, bet ir pasilinksminimo erdvių. Jei vykstate vasaros metu – jums labai pasisekė! Gamta ir jos teikiami malonumai atostogas padarys tikra atsipalaidavimo ir poilsio oaze. Ragaukite skaniųjų belgiškų bulvyčių miesto parkuose ir mėgaukitės draugų kompanija. Vakarėliai ir naktinis gyvenimas Briuselyje verda! Pasimėgavę lankytinais objektais dienos metu, leiskitės į šėlstančią sostinės dalį – miesto centras pasiūlys tai ko jums labiausiai reikia!

Romantikams: Briuselis ne tik gali būti žaismingas, bet ir svajingas... Čia daugybė įspūdingų parkų, kuriuose laikas neprailgs ir taps ramybės vieta. Nuvykite į Penkiasdešimtmečio parką ir pajauskite laisvės pojūtį didingoje aplinkoje. Apžiūrėkite Cathedrale Sts-Michel et Gudule – vieną svarbiausių Belgijos šventovių, žavinčią savo gotikinio stiliaus puošnumu. Pigūs skrydžiai į Briuselį – kaip tik tai ko jums reikia!

Senjorams: šiame Belgijos mieste gausu muziejų ir kultūrinių vietų. Mini Europos parkas žavi savo originalumu – jame sumažintu masteliu atvaizduoti Europos pastatai. Tarp jų pūpso didžiulė metalinė konstrukcija Atomium, kuri atvaizduoja padidintą geležies atomą. Kiekvienam keliaujančiam į Briuselį privalu aplankyti kakavos ir šokolado muziejų esantį netoliese Grand Place aikštės ir ten paragauti tikrojo šokolado skonio. Keliaukite ir mėgaukitės gyvenimu!

Komentarai