Skrydžiai į Oslą

Pigūs skrydžiai į Oslą

 

Pigūs skrydžiai į Oslą – seniausią Skandinavijos sostinę. Jaukus, nedidelis, tvarkingas, šiaurietiška energija spinduliuojantis ir išpuoselėtas – toks yra Oslo miestas. Dėl itin didelės parkų gausos, kiekvieną pavasarį Oslas pasidaro neapsakomai žalias ir džiugina miesto svečius.

Kodėl keliauti? Čia galėsite susipažinti su vietos grožybėmis bei tradicijomis, aplankysite vieno garsiausių norvegų ekspresionistų Edvard Munch muziejų: jus nustebins paveikslų gausa, tūkstančiai piešinių, grafikos darbų, galybė skulptūrų. Norvegijos sostinės širdyje – Akershus tvirtovė. Turėsite galimybę aplankyti Norvegijos išlikimo muziejų, stebėti iškilmingą sargybinių pasikeitimo ceremoniją. Dėl šių įdomių kultūra bei istorija pulsuojančių objektų turistai plūsta į Oslą, o jiems padeda pigių skrydžių bendrovių siūlomos akcijos, žemos kainos, pasiūlymai internetu.

Kada keliauti? Kadangi Norvegijos klimatas išties atšiaurus, turistams patartina keliauti vasarą – oro temperatūra svyruoja nuo 18°C iki 23°C. Norintiems sutaupyti, patartina keliauti pavasarį – tokiu metu skrydžių bilietai išties pigūs.

Ką pamatyti? Labiausiai lankytinos vietos – būsimo turiningo maršruto žemėlapis. Jūsų patogumui, keletas rekomendacijų: griebkite bilietą į išskirtinį Fram muziejų, aplankykite TusenFryd pramogų parką, pasivaikščiokite Vigeland skulptūrų parke, nepraleiskite progos patekti į ypatingą Kon-Tiki muziejų, paragaukite tradicinio lutefisk žuvies patiekalo.

 Oslas

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Oslą:

Šeimos atostogos: kelionė su šeima į Norvegijos sostinę – Oslą, argi ne tai ko jums reikia norint smagiai praleisti laiką su savo šeima? Vigelandsparken garsėja savo skulptūrų gausa ir poilsio vietomis. Karl Johans gatvėje atrasite daugybę parduotuvių, vasaros metu vyksta paradai, o žiemos – išliejama viešoji čiuožykla. Kodėl gi neaplankius fantastiškojo Oslo?

Draugų kelionė: keliaujam po platųjį pasaulį ir nepamirštam aplankyti Oslo! Su draugais kelionės visada smagios, todėl ir Oslo miestas jus nustebins savo lankytinomis vietomis. Karl Johans gatvė stebins ne tik paradais ir šurmuliuojančia dvasia dieną, bet ir nesiskųs naktiniu gyvenimu. Čia gausu barų, kavinių ir vietų, kuriose draugų kompanijos gali smagiai dalintis dienos įspūdžiais. Pigūs skrydžiai į Oslą – nepraleiskite progos keliauti!

Romantikams: kelionės dviese į Oslą jus nustebins ir privers pajusti tikrą atostogų gaivą. Nuvykite į Nacionalinius operos ir baleto rūmui ir gal pavyks pasimėgauti koncertu po atviru dangumi ant stogo, nuo kurio vaizdas tiesiog puikus! Keliaukite apsižvalgyti botanikos sode – norintiems sutaupyti ir leistis į nuotykius pigiau, tai puiki kryptis!

Senjorams: Oslo miestas nėra didelis – todėl, tai pėsčiomis apeiti jį nereikalaus daug laiko ir jėgų. O kiek pamatysite... Bygdoy pusiasalyje įsikūrę muziejai jus stebins – ši vieta nebe reikalo vadinama Oslo muziejų vieta. Ar spėjote pamatyti miesto rotušę? Radhus – tai nebūdingos Norvegijai architektūros stiliaus pastatas, tapęs miesto simboliu – užeikite į vidų, nes čia atsiveria tikras grožis! Pigūs skrydžiai į Oslą – pasisemkite skandinaviškos patirties!

Kiti Norvegijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai