Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Stavangerį

Pigūs skrydžiai į Stavangerį

Pigūs skrydžiai į Stavangerį - jaukus poilsis tyrinėjant ketvirtą pagal dydį Norvegijos miestą! Paskutinės minutės kelionės jums suteikia ne tik pigius skrydžių bilietus, tačiau ir nuostabų poilsį, galimybę stebėti unikalią Norvegijos gamtą, aplankyti žymiuosius fiordus, bei pasimėgauti kalnų bei ežerų kuriamu peizažu.

Kodėl keliauti? Kelionė į Stavangerio apylinkes primins šviesią pasaką – įspūdingas baltų namų senamiestis ir jo centras papuošti gražiausių gėlių kompozicijomis. Pasivaikščiojimas akmenimis grįstomis gatvelėmis, menančiomis XIX a., primins sapną: sutiksite įdomių menininkų, amatininkų, juvelyrų, skanausite tradicinio maisto…

Kada keliauti? Miesto klimatas jūrinis, todėl oro temperatūra labai tinkama keliautojams. Vasaros gaivios, orai sušyla vidutiniškai iki 18 °C, o žiemą nenukrenta žemiau nulio.

Ką pamatyti? Gražiausios ir įžymios miesto vietos – gniaužiančios kvapą! Kjerag akmuo užstrigęs tarp dviejų uolų – išbandymų norintiems keliautojams, tačiau nebūtina ant jo ropštis, galima pažiūrėti iš šono. Aplankykite Stavanger Domkirke katedrą – seniausia šalyje, ji leis pasijusti lyg XII amžiuje, naftos muziejų. Norintiems aktyvesnių atostogų siūlome žvejyba jūroje arba pasiplaukiojimą kanojomis. Žemėlapis neleis paklysti Norvegijos nepaprastoje gamtoje, todėl nepamirškite pasiimti jo iš oro uosto.

Specialūs maršruto pasiūlymai vykstantiems į Stavangerį

Šeimos atostogos: keliaudami mėgstate lankytis įdomiuose, netgi netikėtuose muziejuose? Tada Stavangeryje įsikūręs Norvegijos konservavimo muziejus (Norsk hermetikkmuseum) – vieta, kurią tiesiog privalote aplankyti! Čia galėsite susipažinti su Norvegijos žuvininkystės ir maisto konservavimo pramonės istorija. Norvegijos vaikų muziejus (Norsk barnemuseum) – puiki vieta apsilankyti visai šeimai: čia ne tik galėsite apžiūrėti įspūdingą skirtingų laikotarpių žaislų ir kitų vaikiškų daiktų kolekciją, susipažinti su Norvegijos vaikų kultūra, bet ir aplankyti pasakų pilį bei pažaisti daug smagių žaidimų.

Draugų kelionė: aplankykite Norvegijos naftos muziejų (Norsk oljemuseum) – čia turėsite galimybę sužinoti kaip žemės gelmėse atsirado nafta ir gamtinės dujos, kodėl tiek daug naftos yra būtent Norvegijoje ir kaip naftos gavyba daro įtaką šalies ekonomikai ir visuomeniniam gyvenimui. Prekestulenas (Preikestolen)žymiausias Stavangerio gamtos objektas, pritraukiantis minias turistų: tai 600 metrų aukščio uola, nuo kurios atsiveria kerintis Norvegijos gamtos grožis. Beje, jei mėgstate aktyvias pramogas ir nebijote aukščio, galėsite leistis į kvapą gniaužiantį žygį po kalnuotas Stavangerio vietoves. Domitės vikingų istorija? Tuomet būtinai apsilankykite Stavangerio archeologijos muziejuje (Arkeologisk museum i Stavanger) – čia siūloma apžiūrėti vikingų drabužius ir ginklus, taip pat daugybę kitų archeologinių radinių.

Romantikams: Stavangeris yra ramus uostamiestis, kuriame smagu vaikščioti siauromis gatvelėmis ir grožėtis autentiška senamiesčio architektūra, taip pat gurkšnoti kavą jaukioje kavinėje ir stebėti uosto gyvenimą. Turistams rekomenduojama leistis į kelionę po Stavangerio apylinkes apžiūrint senovinius švyturius. Kelionės į Stavangerį metu taip pat  galėsite žavėtis užburiančiu Norvegijos gamtos grožiu – įspūdingi kriokliai, fjordai ir upės nepalieka abejingų, tad apsilankyti Stavangeryje išties verta!

Senjorams: Stavangerio senamiestį (Gamle Stavanger) galima drąsiai laikyti turistų traukos centru – čia rasite daugybę jaukių parduotuvėlių, galerijų, taip pat unikalių architektūros objektų. Rekomenduojama aplankyti Stavangerio katedrą (Stavanger domkirke) – ši šventykla pastatyta XII a. ir laikoma vienu svarbiausių Stavangerio architektūros paminklų. Stavangerio meno muziejuje (Stavanger kunstmuseum) siūloma apžiūrėti žymių Norvegijos menininkų kūrinius, o šio miesto restoranuose galėsite paragauti autentiškų Skandinavijos virtuvės patiekalų. Geros kelionės!

Kiti Norvegijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai