Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Olesiundą

Pigūs skrydžiai į Olesiundą

Pigūs skrydžiai į Alesundą – Alpių fone įsikūrusį 4 mažyčių salelių miestą. Patys norvegai šnabždasi, jog Alesundas – vienas vaizdingiausių Norvegijos miestų. Per tūkstantmečius ledynai suformavo įspūdingus fiordus, kurie puošia Alesundo kraštovaizdį. Prie jo prisideda ir miesto įvaizdį formuojantys darbštuoliai žvejai bei jaukios, aplink salas išsibarsčiusios jų valtelės.

Kodėl keliauti? Jei mėgstate spalvas ir Art Nouvea stilių, miestas tikrai sužavės. Puiki architektūra, mirgantys prie vandens įsitaisę spalvoti namukai sukurs ypatingą ir išskirtinę atmosferą. Gyventojų skaičius išties nedidelis, vos 40 tūkst. žmonių, todėl nereikės baimintis dėl didelių žmonių srautų.

Kada keliauti? Mylintiems šilumą skrendu.lt komanda siūlo keliauti vasaros periodu. Klimatas pasidaro išties dėkingas: šilta, mažiau kritulių, pučia švelnūs vėjai. Tokiu metu pigių skrydžių bendrovės siūlo žemas kainas, akcijas internetu, todėl nelaukite – pasinaudokite kelionės galimybe.

Ką pamatyti? Jus tikrai nustebins lankytinos vietos. Alesundas – tai neįtikėtinai vaizdingas, puikaus kraštovaizdžio žemėlapis, išraižytas smailiomis kalnų viršūnėmis. Pasiruoškite, be gamtos grožybių galėsite pamatyti ir apsilankyti: Art Nouveau bei žvejų muziejuje, išvysti jaukųjį Ålesund Harbor, pasigėrėti užburiančiu povandeniniu gyvenimu Ålesund Aquarium, įamžinti įstabūjį Hjørundfjord slėnį.

Etiketas ir bendravimo kultūra Norvegijoje

Norvegija yra viena iš labiausiai progresuojančių ir pačių atviriausių šalių, priimančių įstatymus, mažinančius žmonių segregaciją. Čia aktyviai ginamos žmogaus teisės. Norvegai yra atviri ir nuoširdūs žmonės, su kuriais nesunku užmegzti pokalbį.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Norvegiją

Keliaudami į Norvegiją, iš anksto pasirūpinkite ir išsikeiskite pinigus. Norvegija nėra Europos Sąjungos šalis, jos valiuta: Norvegijos krona. Keliaudami į šią šalį galite nesijaudinti. Kadangi yra palaikomi glaudūs ekonominiai santykiai, jums užteks asmens tapatybės kortelės. Pasas nėra būtinas. Tiesioginiai skrydžiai į Norvegiją yra įprastas dalykas, tačiau kryptimi Vilnius Olesiundas oro linijų bendrovės šių skrydžių kol kas nesiūlo. Gera žinia ta, kad skrydžiai į šį miestą yra pigūs, net jeigu su persėdimu.

Viešasis transportas Olesiunde

Po šį miestą yra patogu keliauti viešuoju transportu. Oro uostas yra 10 kilometrų atstumu nuo miesto centro ir jį galėsite pasiekti autobusu. Jums nereikės ieškoti, bilietus galėsite nusipirkti iškart autobuse ar bilietų automatuose, kurie yra sustojimo vietose. Vienkartiniai bilietai jums galios vieną valandą nuo pažymėjimo laiko. Puikiai išvystytas viešasis transportas padės jums patogiai keliauti.

Kiti Norvegijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai