Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai į Vokietiją

Kelionės į Vokietiją – tai pigūs skrydžiai į Centrinės Europos valstybę, kurioje kiekvienas atras sau vietą. Čia rasite plytinčių žemumų, kalnagūbrių, nepakartojamą Reino upės aukštupį bei įsimintinąją Bavariją. Prieš planuojant vykti į šią didžią valstybę patartina būtų susiplanuoti ką norėtumėte pamatyti, nes lankytinų vietų tikrai begalė. Bavarijoje, kurią dažnas pavadina aludariu kraštu, jūs galėsite ne tik paragauti vieno skaniausio alaus, tačiau ir stebėtis gamtos grožiu bei senovės istorijas pasakojančiomis pilimis. Reino upių sankirtoje akys raibs nuo svaiginančio grožio slėnių, nutiestų gėlių kilimais, gyvenvietėmis su giliomis tradicijomis bei unikaliais gyvenamaisiais namais, o vos už kelių kilometrų trykštantis Reino krioklys privers sparčiau plakti širdis, nes jis laikomas vienu galingiausiu Vidurio Europoje. Lankantis ne tik mažuosiuose miesteliuose, bet ir dideliuose miestuose pastebėsite gilias vokiečių tradicijas, jų labai mėgstamus tautinius drabužius, kuriais ir paprastą dieną gali pasidabinti. Geranoriški ir besišypsantis vokiečiai ne tik jums patars, bet ir pasiūlys atsigaivinti vietos alumi bei pavaišins sočiais pietumis. Degančios kelionės į Vokietiją įstrigs jūsų atmintyje kaip geriausi nuotykiai ir šauniausias poilsis už, matyt, pigiausiai įsigytą aviabilietą. Pigūs skrydžiai ir pigių kelionių pasiūlymai poilsiautojams suteiks nuostabias sąlygas ne tik susipažinti su istorijomis apipinta Vokietija, bet ir nuostabiu jos grožiu bei gyventojais.

Reikalingi dokumentai Vokietijoje

Vokietija yra viena iš populiariausių verslo ir turistinių kelionių krypčių, kasmet sulaukianti daugybės svečių iš viso pasaulio. Tiesioginiai skrydžiai į Vokietiją vyksta kasdien, todėl kelionę į šią šalį planuokite bet kuriuo jums patogiu metu, o dėl reikalingų dokumentų galvos sukti tikrai nereikės, tiesiog nepamirškite pasiimti galiojančios asmens tapatybės kortelės.

Ko paragauti Vokietijoje?

Tradicinė vokiečių virtuvė garsėja sočiais mėsos patiekalais: tradicinės dešrelės su raugintais kopūstais, salotos su rūkyta šonine ar iš mėsos  gaminama sriuba eintopf  – tipiniai Vokietijos valgiai, kurių galėsite paragauti bet kuriame šalies regione. O kaipgi be saldumynų – viešėdami Vokietijoje būtinai paragaukite Švarcvaldo vyšnių torto ar kalėdinio Drezdeno pyrago.

Populiarūs viešbučiai Vokietijoje

Vokietijoje tinkamą viešbutį ras tiek taupūs, tiek prabangos ieškantys keliautojai. Daugumoje viešbučių galėsite mėgautis SPA procedūromis ir sauna bei vakarieniauti aukšto lygio restoranuose. Viena iš populiarių viešnagės vietų – Berlyne įsikūręs „Michelberger Hotel“. Hipių kultūrą menantis interjeras vyresnio amžiaus žmonėms primins jaunystę, o žaisminga ir jauki viešbučio atmosfera tikrai patiks jaunoms šeimoms ar draugų kompanijoms. Vokiečiai yra pedantiški žmonės, todėl, apsistoję šalies viešbučiuose visada galėsite džiaugtis idealia tvarka.

Etiketas ir bendravimo kultūra Vokietijoje

Vokiečiai yra labai darbštūs ir praktiški žmonės, labiau linkę problemas spręsti, o ne dėl jų skųstis. Bene ryškiausias šios tautos bruožas  – punktualumas: vokiečiai visada stengiasi laiku atvykti į susitikimus ir renginius, to paties tikisi ir iš kitų. Šios šalies žmonės labai vertina tradicijas ir pastovumą bei garsėja puikiu humoro jausmu.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Vokietiją

Nuvykti į Vokietiją rekomenduojama bet kuriuo metų laiku: vasarą galima lankyti senąsias pilis ir keliauti po nuostabią gamtą, o žiemą čia labai populiaru slidinėti. Gruodžio mėnesį būtinai aplankykite kalėdines muges – čia ne tik paskanausite tradicinių kepinių ir aromatingo karšto vyno, bet ir rasite puikių lauktuvių artimiesiems bei draugams.

Viešasis transportas Vokietijoje

Viešojo transporto sistema Vokietijoje yra puiki, ja naudotis patogu ne tik vietiniams gyventojams, bet ir turistams. Šalies miestuose rekomenduojama keliauti autobusu ar tramvajumi, o taksi paslaugos čia gana brangios, tad jas patartina rinktis tik labai skubant.Vokietijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai