Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Leipzig-Halle

Pigūs skrydžiai į Leipzig-Halle

Leipcigas, Vokietijos miestas – įdomus ir įvairus, pilnas kultūros ir istorijos. Jame gausu istorinių lankytinų vietų, todėl meno ir kultūros mėgėjai tikrai atras ką pamatyti Leipcige. Leipcige orai vėsūs ir lietingi, todėl geriausias laikas čia keliauti yra pavasaris, kai oras Leipcige malonus ir sausas. Nedvejokite leistis į kelionę Vilnius-Leipcigas. Užsisakykite skrydį lėktuvu į Leipcigą ir pažinkite miesto grožį.

Leipcigo lankytinos vietos

  • Šv. Tomo bažnyčia – pastatyta 1212 metais. Šioje bažnyčioje Johanas Sebastianas Bachas dirbo chorvedžiu, vadovavo Šv. Tomo chorui, kuris iki šiol garsėja tarptautiniu mastu, bei sukūrė daugelį savo darbų. Bacho kapas čia buvo perkeltas 1949 metais.
  • Šv. Mikalojaus bažnyčia – vėlyvosios gotikos bažnyčia, kurios interjeras buvo pertvarkytas 1790 metais. Už bažnytinę muziką buvo atsakingas Johanas Sebastianas Bachas. Bažnyčios nuostabi architektūra, žavus interjeras ir rami aplinka palieka įspūdį kiekvienam lankytojui.
  • Paminklas Tautų mūšiui – paminklas buvo atidarytas minint mūšio šimtmetį 1913 m. ir iki šiol yra vienas aukščiausių karo paminklų Europoje – 91 metro aukščio. 
  • Turgaus aikštė – pagrindinė Leipcigo miesto centro vieta. Ištisus metus aikštė yra įvairių turgų ir renginių vieta. Čia galima rasti Velykų turgų, Vyno festivalį ir pasakišką Kalėdų turgų. Aikštėje stovi įspūdingas Rotušės pastatas, jame įkurtas miesto muziejus.
  • Bacho muziejus – Johano Sebastiano Bacho gyvenimo ir kūrybos muziejus. Čia saugomi Bacho ranka rašyti muzikos rankraščiai bei instrumentai, kuriais jis grojo.
  • Miesto istorijos muziejus muziejus Leipcige, kuriame renkami ir eksponuojami miesto objektai ir informacija nuo Leipcigo miesto ankstyvaisiais viduramžiais iki šių dienų. Lankytojai gali apžiūrėti didžiulę meno kūrinių, amatų ir dokumentų kolekciją ir pamatyti, kaip miestas pasikeitė laikui bėgant.
  • Madler pasažas – 4 aukštų ir 140 metrų pasažas, pastatytas 1910 metais. Šioje prabangioje gatvėje įkurta apie 40 specializuotų parduotuvių, kavinių ir restoranų.

Reikalingi dokumentai Leipcige

Keliaujantiems į Leipcigą reikia turėti galiojantį pasą arba asmens tapatybės kortelę.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Leipcigą lėktuvu

Oro uostai: Leipcigo oro uostas, dar vadinamas Halle oro uostas. Pigūs skrydžiai į Leipcigą iš Lietuvos oro uostų. Patogus lėktuvų bilietų į Leipcigą užsakymas internetu. Jūsų laukia ekonominės klasės skrydis Vilnius - Leipcigas. Kaunas-Leipcigas atstumas yra 865 kilometrai. Parduodami maršruto Vilnius - Leipcigas bilietai už patrauklią kainą.

Laiko juosta: GMT+1. Viena valanda anksčiau nei Lietuvoje

Valiuta: Euras

Gyventojų skaičius: 604,000

Populiarūs viešbučiai Leipcige

Ieškantiems prabangios viešnagės Leipcige, rekomenduojama apsistoti th Hotel Leipzig Messe, Hotel Hiemann - Superior, Felix Suiten am Augustusplatz, Seaside Park Hotel Leipzig, Vienna House Easy by Wyndham Leipzig. 3–4 žvaigždučių dėmesio verti viešbučiai netoli miesto centro kokybiškam poilsiui.

Ekonominės klasės viešbučiai ir hosteliai mieste už prieinamą kainą: Spirit Lodge Leipzig, Five Elements Hostel Leipzig, Sleepy Lion Hostel, a&o Hostel Leipzig Hauptbahnhof.

Ko paragauti Leipcige?

Leipcigas turi savo specialų patiekalą Leipziger Allerlei – įvairių daržovių patiekalas. Mieste taip pat yra savos rūšies vokiško alaus Gose, nepraleiskite progos jo paragauti. Desertui užsisakykite Leipciger Lerche – tai saldus pyragas su riešutais ir braškių uogiene. Miesto restoranai ir užkandinės siūlo įvairius nacionalinius ir vietinius patiekalus, tad jūsų laukia gausus pasirinkimas.

Populiariausi restoranai ir užkandinės Leipcige

Aukštos klasės restoranai Leipcige: Mein Leipzig, Ratskeller, C'est la vie, ZIHNO Kitchen & Bar, Wagners Restaurant & Weinwirtschaft. Vokiškų, europietiškų, prancūziškų patiekalų pasirinkimas.

Keliautojai rekomenduoja užsukti pavalgyti į Gaststaette Kollektiv, Restaurant Alfa, HANS IM GLUECK Burgergrill & Bar, Rizzi. Čia rasite patiekalų ir užkandžių už mažesnę kainą.

Suvenyrai iš Leipcigo

Užsukite į MEL LUNA parduotuvę, kurioje galėsite įsigyti išskirtinio Leipcigo medaus likerio. Vietiniai produktai taip pat yra nepamirštami suvenyrai, kurie primins jūsų apsilankymą Leipcige. Mieste rasite daug vietinių meno ir amatų gaminių, saldumynų, produkcijos su Johano Sebastiano Bacho atvaizdu ir dar daugiau.

Etiketas ir bendravimo kultūra Leipcige

Žmonės paprastai kalba nuoširdžiai ir aiškiai. Svarbus ir gerbiamas akių kontaktas. Prieš keliaujant į miestą praverstų išmokti kelias vokiškas mandagumo frazes. Restoranuose arbatpinigiai yra priimtini, tačiau neprivalomi. Vietiniai vertina laiką ir yra punktualūs.

Viešasis transportas Leipcige

Mieste gerai išvystytas viešojo transporto tinklas. Norėdami mieste keliauti viešuoju transportu, atsisiųskite mobiliąją programėlę LeipzigMOVE. Tai patogiausia keliavimo programėlė mieste, kurioje galite įsigyti autobuso bilietus, išsikviesti taxi, išsinuomoti dviratį ar automobilį.

Maisto pristatymas į namus Leipcige

Leipcige galite užsisakyti maisto pristatymą į namus. Pateikti užsakymą patogu mobiliosiose programėlėse Wolt, Uber Eats bei Lieferando.de.

Kiti Vokietijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai