Skrydžiai į Miuncheną

Pigūs skrydžiai į Miuncheną

Pigūs skrydžiai į Miuncheną – Bavarijos sostinę. Leiskitės į nuostabią pažintį su Miuncheno miestu, atraskite legendinį Bavariško alaus skonį! Pigių skrydžių bendrovės suteikia galimybę keliauti optimaliau: akcijos, žemos kainos, nuolaidos bei lėktuvų bilietai internetu lepina turistus visus metus.

Kodėl keliauti? Miestas itin garsus dėl tradicinės Kalėdų mugės bei kasmetinės Oktoberfest alaus šventės, čia prireiks išlavinto skonio, uoslės ir ištvermės! Senamiestis privers nustebti: baroko ir rokoko stiliaus architektūriniai šedevrai, apšviesti bažnyčių stogai - visa tai sukurs nepaprastą miesto panoramą. Niekad nepailstančius keliautojus džiugins Miuncheno naktiniai klubai, nuolat šurmuliuojančios aludės.

Kada keliauti? Miuncheno klimatas – kontrastingas. Žiemą galime tikėtis sniego, o vasarą – kaitrios saulės. Oro temperatūra šiltuoju metu siekia 25°C. Ruduo - itin populiarus metas keliauti į Miuncheną. Juk būtent tada vyksta Oktoberfest šventė.

Ką pamatyti? Lankytinos vietos ir ekskursijos – malonumas ir pareiga. Modernusis BMW muziejus – itin populiarus ir mėgstamas turistų. Atminkite, tokios Miuncheno įžymybės kaip Nymphenburg rūmai ir parkas stulbina savo grožiu ir atmosfera. Nuostabusis rūmų botanikos sodas verčia iš koto, Frauenkirche katedra pribloškia, o nacionalinis Bavarijos muziejus bei miesto rotušė laukia Jūsų atvykstant!

Kiti Vokietijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai