Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Miuncheną

Pigūs skrydžiai į Miuncheną

Pigūs skrydžiai į Miuncheną – Bavarijos sostinę. Leiskitės į nuostabią pažintį su Miuncheno miestu, atraskite legendinį Bavariško alaus skonį! Pigių skrydžių bendrovės suteikia galimybę keliauti optimaliau: akcijos, žemos kainos, nuolaidos bei lėktuvų bilietai internetu lepina turistus visus metus.

Kodėl keliauti? Miestas itin garsus dėl tradicinės Kalėdų mugės bei kasmetinės Oktoberfest alaus šventės, čia prireiks išlavinto skonio, uoslės ir ištvermės! Senamiestis privers nustebti: baroko ir rokoko stiliaus architektūriniai šedevrai, apšviesti bažnyčių stogai - visa tai sukurs nepaprastą miesto panoramą. Niekad nepailstančius keliautojus džiugins Miuncheno naktiniai klubai, nuolat šurmuliuojančios aludės.

Kada keliauti? Miuncheno klimatas – kontrastingas. Žiemą galime tikėtis sniego, o vasarą – kaitrios saulės. Oro temperatūra šiltuoju metu siekia 25°C. Ruduo - itin populiarus metas keliauti į Miuncheną. Juk būtent tada vyksta Oktoberfest šventė.

Ką pamatyti? Lankytinos vietos ir ekskursijos – malonumas ir pareiga. Modernusis BMW muziejus – itin populiarus ir mėgstamas turistų. Atminkite, tokios Miuncheno įžymybės kaip Nymphenburg rūmai ir parkas stulbina savo grožiu ir atmosfera. Nuostabusis rūmų botanikos sodas verčia iš koto, Frauenkirche katedra pribloškia, o nacionalinis Bavarijos muziejus bei miesto rotušė laukia Jūsų atvykstant!

Reikalingi dokumentai Vokietijoje

Keliaujantiems į Vokietiją reikės pasirūpinti tik galiojančia asmens tapatybės kortele arba pasu. Žinoma, esant galimybei, rekomenduojama visada vežtis abu. Pigūs skrydžiai į Miuncheną yra dažni, taigi, savo atostogas galėsite pradėti nors ir tą pačią savaitę.

Ko paragauti Miunchene?

Patiekalų, kurių reikėtų paragauti Miunchene pasirinkimas išties didelis. Pradedant tradiciniais beigeliais su dešrele, štrudeliu su obuoliais ir baigiant šniceliais. Miestas nepaliks abejingų. Fischbrötchen tai žuvies sumuštinis, kuris dažnai patiekiamas su silke arba lašiša bei svogūnais ir marinuotais agurkėliais. Desertui puikus pasirinkimas yra rote grütze. Tai raudonų vaisių pudingas, kuris yra lengvas, saldus desertas, dažniausiai patiekiamas su grietinėle arba vaniliniais ledais.

Populiarūs viešbučiai Miunchene

Miunchenas – vienas didžiausių Vokietijos miestų, taigi, kainos čia nedaug kuo skiriasi nuo kainų sostinėje Berlyne. Viešbučių kainos miesto centre prasideda maždaug nuo 60 Eur ir gali siekti kelis šimtus. Standartiniai viešbučio kambariai dviems asmenims su pusryčiais kainuos apie 80 Eur. Tokius pasiūlymus jums pateiks viešbučiai Vi Vadi Hotel, Hotel Amba, Hotel St. Paul, King's Hotels München First Class ir nemažai kitų. Tad pasirinkimas prisitaikys prie kiekvieno poreikių bei skonio.

Etiketas ir bendravimo kultūra Vokietijoje

Vokiečiai malonūs ir mandagūs žmonės labai vertinantys savo kalbą, todėl reikėtų atsiminti keletą frazių, kurios bendravimą padarys malonesniu. Sveikindamiesi paspauskite ranką sakydami Guten Morgen, Guten Tag arba Guten Abend priklausomai nuo paros laiko.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Miuncheną

Tiesioginis skrydis į Miuncheną yra vykdomas iš Vilniaus oro uosto. Tiesioginis skrydis Vilnius – Miunchenas jums užtruks vos dvi valandas. Galvojantiems ką parvežti lauktuvių artimiesiems iš Miuncheno, pasirinkimų įvairovė didelė kaip ir pats miestas. Heilemann šokoladas turintis daug įvairiausių rūšių ir vertinamas visoje šalyje, marcipaniniai saldumynai, autentiški tradiciniai drabužiai ir daug kitų įvairiausių suvenyrų.

Viešasis transportas Miunchene

Metro, įprasti traukiniai, autobusai, tramvajai, taksi automobiliai, yra pritaikyti prie jūsų poreikių, kad galėtumėte patogiai keliauti šiame mieste. Vienkartinis bilietas jums kainuos 2,70 Eur. Parą galiojantis bilietas – 6,70 Eur. Vaikams nuo 6 iki 14 metų bilieto kaina – 1,40 Eur.

Kiti Vokietijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai