Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Diuseldorfą

Pigūs skrydžiai į Diuseldorfą

Pigūs skrydžiai į Diuseldorfą – miestą ant upės kranto! Keliautojų akį patraukia pigių skrydžių bendrovės ir vis dažniau šmėžuojančios akcijos, nuolaidos bilietams internetu bei žemos kainos. Atostogos ir išsvajotas poilsis taps gerų emocijų lavina.

Kodėl keliauti? Kviečiame Jus susipažinti su moderniąją miesto architektūra. Neabejojame, jog būtent čia Jūsų širdį užkariaus postmodernizmas. Nepamirškite pasimėgauti puikiais nacionaliniais patiekalais bei nedvejokite - susipažinkite su vietiniais miesto gyventojais, kurie garsėja savo svetingumu.

Kada keliauti? Uostamiestis lauks visus metus! Oro temperatūra pavasarį ir vasarą puikiai tinka kelionei. Klimatas žiemą atšiaurus, tačiau oro temperatūra retai nusileidžia žemiau 0°C.

Ką pamatyti? Lankytinos vietos - stebina keliautojus. Romantiškai praleiskite vakarą vaikštinėdami elegantiškiausioje Vokietijos gatvėje – Königsallee. Apsipirkimo vietos čia džiugina net pačius išrankiausius – butikai, prabangios parduotuvės, fontanai ir akį traukiančios skulptūros. Baroko stiliaus Schloss Benrath rūmai – stulbinantys: paklausykite muzikos prabangioje menėje, grožėkitės parku ir įstabiu interjeru. Nepamirškite Diuseldorfo senamiesčio! Miesto centras – architektūrinių paminklų įvairovė: pilies bokštas – Schlossturm, rotušė, muziejai ir vietiniai restoranėliai. Diuseldorfo Simfoninis orkestras ir grojama muzika – kvapą gniaužiantis derinys. Atminkite, geriausias turo draugas – žemėlapis, padės rasti kelią apsvaigus nuo kelionės įspūdžių.

Reikalingi dokumentai Diuseldorfe

Šengeno erdvei priklausančiose šalyse, taip pat ir Vokietijoje, keliaujantiems ES piliečiams neprivalu pateikti nacionalinės tapatybės kortelės arba paso. Tačiau keliaudami lėktuvu, kelionės dokumentą oro uosto patikros punkte privalėsite pateikti.

Ko verta paragauti Diuseldorfe?

Diuseldorfo virtuvės patiekalams būdinga įvairovė ir nauji skonių potyriai. Daugelis tradicinių patiekalų taip pat yra populiarūs Šiaurės Reino Vestfalijos regione.

  • Halve Hahn yra paprastas vegetariškas patiekalas, kurio pagrindiniai ingredientai:  ruginė duona, sviestas ir sūris. Patiekiamas su svogūnais, raugintais agurkėliais ir garstyčiomis.
  • Westfälischer pickert arba Vestfalijos bulviniai blynai buvo populiarus patiekalas jau XVIII a. Gali būti patiekiami su cukrumi, sviestu, uogiene arba mėsa.
  • Himmel and Erde, kuris verčiamas kaip „dangus ir žemė“. Pavadinimas kilo dėl dviejų pagrindinių patiekalo ingredientų: obuolių ir bulvių.

Populiarūs viešbučiai Diuseldorfe

Penkių žvaigždučių viešbutis „Hyatt Regency Dusseldorf“ savo klientams siūlo aukščiausios klasės aptarnavimą: komfortiški kambariai su nuostabiais vaizdais į uostą ir miestą, SPA procedūros. Nakvynės kaina dviems asmenims – 173 Eur. Puikios kokybės aptarnavimas laukia „Maritim Hotel Dusseldorf“ viešbutyje, esančiame visai šalia oro uosto. Tai gali būti patogi pirmosios ir paskutinės nakvynės vieta Diuseldorfe, nakvynės kaina – 92 Eur. Vieno iš pigiausių nakvynės variantų galite tikėtis „Berolina Haus“ viešbutyje. Nakvynė minimalizmu alsuojančiame kambaryje kainuos tik 28 Eur.

Etiketas ir bendravimo kultūra Diuseldorfe

Vokiečiai yra linkę bendrauti tiesiogiai ir mandagiai. Atvirumas ir nuoširdumas yra vertinama savybė. Jie saugo savo asmeninę erdvę, taigi, bendraujant būtų normalu laikytis ištiestos rankos ar kiek didesnio atstumo. Bendraudami jie nėra linkę liesti vieni kitų.  

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Diuseldorfą

Pigūs skrydžiai į Diuseldorfą – vaizdingą miestą Vokietijoje. Tiesioginis skrydis Vilnius – Diuseldorfas dar ateityje, tačiau tiesioginis skrydis į Diuseldorfą galimas iš Rygos ir Varšuvos.

Oro uostai: Diuseldorfo (DUS).

Laikas: čia galioja UTC +2 laiko juosta, taigi, laiką reikėtų atsukti viena valanda atgal.

Valiuta: euras (EUR).

Gyventojų skaičius: Diuseldorfe gyvena apie 592 393 tūkst. gyventojų.

Miesto plotas: 217 km²

Įkūrimo data: miestas pirmą kartą rašytiniuose šaltiniuose buvo paminėtas XI a. (1135 m.)

Viešasis transportas Diuseldorfe

Šiame mieste važiuoja autobusai, veikia metro („Stadtbahn“). Viešojo transporto Diuseldorfe sistema yra susieta su Reino-Rūro regionu, taigi, įsigiję viešojo transporto bilietą galite keliauti išties dideliame plote. Kelionės bilietas kainuos apie 2,75 Eur.

Kiti Vokietijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai