Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Memingeną

Pigūs skrydžiai į Memingeną

Memingenas – labai gražus, švarus ir tylus Bavarijos miestelis pietų Vokietijoje. Kad ir kur pažvelgtumėte, visur gausu istorinių paminklų, tvarkingų spalvingų pastatų žaliųjų zonų ir  jaukių kavinių. Mieste daug gerų atsiliepimų sulaukiančių objektų, restoranų ir kavinių. Istorinis Memingeno miesto centras kviečia romantiškiems pasivaikščiojimams. Mieste yra išlikusi siena su įspūdingais miesto vartais, šlovingi gildijų namai bei bažnyčios, keletas jų yra unikalios architektūros ir laikomos ypatingos reikšmės istoriniais brangakmeniais.

Memingene orai vasarą maloniai šilti, žiemos šaltos ir snieguotos, o ištisus metus debesuota. Per metus temperatūra paprastai svyruoja nuo -4°C iki 24°C. Geriausias laikas aplankyti šį miestą – vasara.

Lankytinos vietos Memingene

  • Memingeno rotušė – XVI amžiaus renesanso pastatas su išskirtiniu fasadu, mažais bokšteliais ir laikrodžiu turgaus aikštėje. Tai istoriškai reikšmingas pastatas, ilgą laiką vaidinantis svarbų vaidmenį vyriausybės veikloje.
  • Šv. Martyno bažnyčia – 65 metrų aukščio gotikinės bažnyčios varpinė yra aukščiausias statinys mieste. Ši bažnyčia yra seniausia ne tik Memingene, bet ir visoje Aukštutinėje Švabijoje. Būtina užeiti į bažnyčios vidų, tikrai vertas dėmesio.
  • Septynių stogų namas – vienas neįprasčiausių pastatų mieste, pastatytas XVII amžiaus pradžioje. Anksčiau stogai buvo naudojami odoms džiovinti.
  • Žvejo fontanas – Žvejų dienos, senas tradicijas turinčios šventės, kuri iki šiol kasmet švenčiama liepos mėnesį, simbolis.
  • Memingeno miesto muziejus – didžiausias Memingeno muziejus, įsikūręs vėlyvojo baroko miesto rūmuose. Muziejuje išvysite didelio formato baroko paveikslų, istoriškai svarbių dokumentų, išradingų kasdienių daiktų.
  • Miesto siena – apie 2 kilometrų ilgio, gerai išsilaikiusi miesto siena aplink senamiestį, kadaise turėjusi septynerius vartus ir 26 bokštus, yra didžiausias paminklas mieste.
  • Kempterio vartai – unikalūs senojo miesto vartai Memingeno miesto sienoje.
  • MEWO meno galerija – trijuose aukštuose eksponuojamos specialios parodos įvairiomis šiuolaikinio meno temomis.

Reikalingi dokumentai Memingene

Keliaujantiems į Memingeną reikalingas pasas arba tapatybės kortelė.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Memingeną

Oro uostas: Memingeno oro uostas, Vokietija. Skrydžius į Memingeną organizuoja pigių skrydžių bendrovės: Ryanair, airBaltic, WizzAir. Patogus ir greitas lėktuvų bilietų į Memingeną užsakymas internetu. Skrydžiai Vilnius - Memingenas, Kaunas - Memingenas žemą kainą. Atstumas nuo Vilniaus iki Memingeno – 1276 km.

Laiko juosta: GMT+1. Viena valanda anksčiau nei Lietuvoje.

Valiuta: Euras.

Gyventojų skaičius: 41,000 

Populiarūs viešbučiai Memingene

Miesto centre ir netoli jo įsikūrę prabangūs viešbučiai maloniam poilsiui: Restaurant & Hotel Engelkeller, Hotel Falken, Drexel´s Parkhotel, Hotel Weisses Ross.

Ieškantiems ekonominės klasės nakvynės, rekomenduojama apsistoti: FMM Hostel, Hotel Hiemer, Allgauhotel Memmingen Nord.

Ko paragauti Memingene? 

Memingeno miesto restoranuose ir užkandinėse rekomenduojama paragauti vietinių kepsnių, mėsos, bulvių, daržovių patiekalų, atsigerti vokiško alaus.

Maultaschen – stačiakampiai makaronų suktinukai su mėsa, svogūnais, špinatais ir įvairiomis žolelėmis, panašūs į raviolius, bet didesni.

Spätzle – makaronai, patiekiami su mėsa. 

Populiariausi restoranai ir užkandinės Memingene

Aukštos klasės restoranai mieste, tiekiantys vietinius valgius: Zur Blauen Traube, Kloesterle, Weber Am Bach, Ristorante Palazzo.

Keliautojų rekomenduojami restoranai ir užkandinės, siūlantys patiekalus už prieinamą kainą: Moritz, Las Carretas, Toscana, George Imbiss, Rohrbecks.

Suvenyrai iš Memingeno

Mieste yra suvenyrų parduotuvėlių, kuriose galite įsigyti lauktuvių ar daiktų, priminsiančių apie kelionę. Didelis keramikos dirbinių, įvairių statulėlių ir dekoracijų, rankų darbo gaminių, drabužių, saldumynų, aksesuarų pasirinkimas.

Etiketas ir bendravimo kultūra Memingene

Vietiniams svarbus akių kontaktas, jie yra punktualūs ir vertina laiką. Restoranuose galioja įprastos kontinentinės stalo manieros, priimtina palikti arbatpinigių. Žmonės yra atviri ir tiesmukiški, įprastai vengiantys trumpų pašnekesių. Viešose erdvėse derėtų kalbėti pakankamai tyliu tonu, susitikus su kitais priimtina paspausti ranką. Vykstant į šį miestą naudinga išmokti kelias mandagumo frazes.

Viešasis transportas Memingene

Memingeno mieste yra tankus viešojo transporto tinklas. Centrinė autobusų stotis yra miesto centre, šalia geležinkelio stoties. Vienkartinis autobuso bilietas galioja įsigytą dieną. Telefone galite atsisiųsti mobiliąją programėlę „VVM/mona Ticket“ ir pasirinkti VVM. Tačiau mieste patogiau keliauti pėsčiomis arba išsinuomoti dviratį.

Maisto pristatymas į namus Memingene

Mieste yra galimybė užsisakyti maisto pristatymą į namus. Patogu atsisiųsti mobiliąją programėlę „Lieferando.de“, joje išsirinkti restoraną ir norimus patiekalus bei pateikti užsakymą. 

Kiti Vokietijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai