Pigūs skrydžiai į Ispaniją

Pigūs skrydžiai į Ispaniją – saulėtos ir įsimintiniausios atostogos užtikrintos! Jus lepins šilti orai, flamenco pasirodymai, įstabiausi nacionaliniai patiekalai, stulbinanti gamta, ispaniškos šventės, jūra ir nepamirštamas poilsis. Pigių skrydžių bendrovės siūlo kelionės bilietus internetu visus metus, o akcijos nepaliauja stebinti pirkėjų.

Kodėl keliauti? Juk privalu nors kartą gyvenime pasimėgauti Barselona, jos didinga architektūra ir saulėlydžiu ant jūros kranto, pamatyti tokias salas ir miestus, kaip Alikantę, Valensiją, Fuerteaventurą, Maljorką, Tenerifę, siautulingąją Ibizą ir, be abejo, Ispanijos sostinę – Madridą, kuris garsėja muziejų gausa.

Kada keliauti? Kelionė gali būti planuojama visus metus, nes žiemą Ispanijos klimatas švelnus ir gaivus, todėl galėsite nevaržomai keliauti ir tyrinėti šalies istoriją. Vasarą turistų padaugėja ir orai tampa daug šiltesni, todėl galėsite atsigaivinti ispaniškąja sangria.

Ką pamatyti? Lankytinos vietos gniaužia kvapą – Pirėnų kalnai stebins panorama, Kanarų salos lepins savo saule, Kosta Brava žavės savo mažais miesteliais ir skaniausia paella. Piligrimų kelias – 800 km kelionė norintiems daugiau iššūkių, patyrimų ir žymių architektūros statinių keliautojams. Svarbiausias keliauninko atributas – žemėlapis. Oro uoste tikrai atrasite tinkamą, jo pagalba niekada nenuklysite. Nepamirškite fiksuoti akimirkas, nuotraukos primins spalvingiausią kelionę!

Ispanijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai