Pigūs skrydžiai į Ispaniją

Pigūs skrydžiai į Ispaniją – saulėtos ir įsimintiniausios atostogos užtikrintos! Jus lepins šilti orai, flamenco pasirodymai, įstabiausi nacionaliniai patiekalai, stulbinanti gamta, ispaniškos šventės, jūra ir nepamirštamas poilsis. Pigių skrydžių bendrovės siūlo kelionės bilietus internetu visus metus, o akcijos nepaliauja stebinti pirkėjų.

Kodėl keliauti? Juk privalu nors kartą gyvenime pasimėgauti Barselona, jos didinga architektūra ir saulėlydžiu ant jūros kranto, pamatyti tokias salas ir miestus, kaip Alikantę, Valensiją, Fuerteaventurą, Maljorką, Tenerifę, siautulingąją Ibizą ir, be abejo, Ispanijos sostinę – Madridą, kuris garsėja muziejų gausa.

Kada keliauti? Kelionė gali būti planuojama visus metus, nes žiemą Ispanijos klimatas švelnus ir gaivus, todėl galėsite nevaržomai keliauti ir tyrinėti šalies istoriją. Vasarą turistų padaugėja ir orai tampa daug šiltesni, todėl galėsite atsigaivinti ispaniškąja sangria.

Ką pamatyti? Lankytinos vietos gniaužia kvapą – Pirėnų kalnai stebins panorama, Kanarų salos lepins savo saule, Kosta Brava žavės savo mažais miesteliais ir skaniausia paella. Piligrimų kelias – 800 km kelionė norintiems daugiau iššūkių, patyrimų ir žymių architektūros statinių keliautojams. Svarbiausias keliauninko atributas – žemėlapis. Oro uoste tikrai atrasite tinkamą, jo pagalba niekada nenuklysite. Nepamirškite fiksuoti akimirkas, nuotraukos primins spalvingiausią kelionę!

Reikalingi dokumentai Ispanijoje

Vilioja pigūs skrydžiai į Ispaniją? Keliaujame! Ispanija yra Šengeno zonai priklausanti šalis, todėl vykstant į ją užtenka su savimi turėti galiojantį pasą arba asmens tapatybės kortelę.

Ko paragauti Ispanijoje?

Ispanija yra puiki vieta mėgstantiems pavalgyti. Tai šalis, kurioje maisto kultūra tarsi antra religija. Ispanijos virtuvė gana lengva, joje vyrauja daržovės, taip pat žuvis ir mėsa. Šioje gausioje įvairovėje kiekvienas ras, ko paragauti. Čia pirštus apsilaižyti galima valgant gaspačą (tradicinė šalta sriuba), paeliją (ryžių troškinys), kuri puikiai tiks ir vegetarams, ir veganams, tapas ar vytintą jautieną. Ispanijoje paragaukite tradicinių gėrimų, pavyzdžiui, sangrijos ir kt. Jaukiose kavinukėse išgerkite gardžios kavos ar arbatos.

Populiarūs viešbučiai Ispanijoje

Pigūs tiesioginiai skrydžiai į Ispaniją – norite krautis lagaminą ir skristi nuotykių link? Populiariausio Ispanijos kurorto reputaciją tarp Lietuvos gyventojų neabejotinai turi Maljorka. Šią salą tiek žiemą, tiek ir vasarą lanko daugybė Lietuvos gyventojų. Šioje saloje Ispanija atsiskleidžia visu grožiu: ban­gų skalaujami skar­džiai ir smėlio pakrantės. Ši sala įtiks bet kurio poilsio ieškantiems žmonėms. Pasirinkti viešbutį visada yra sudėtinga. Jei planuojate daug laiko praleisti paplūdimyje su artimaisiais, siūlome rinktis Hotel Caballero (4*). Labai populiarus ir daug gerų atsiliepimų sulaukiantis viešbutis, esantis netoli ilgo ir plataus smėlio paplūdimio bei netoli oro uosto. Čia galėsite mėgautis pusryčiais, atsipalaiduoti baseine ir atsigaivinti bare siūlomais įvairiais gėrimais.

Etiketas ir bendravimo kultūra Ispanijoje

Ispanijoje gyvena temperamentingi ir nuoširdūs žmonės, kaip ir visame pasaulyje. Čia įprasta sveikinantis apsikabinti ir draugiškai pasibučiuoti į abu skruostus. Autobuse ar kitose viešojo transporto priemonėse yra įprasta užleisti vietą vyresnio amžiaus žmonėms. Punktualumas – čia reta savybė, todėl į susitikimus galite neskubėti. Stenkitės nesivelti į pokalbius apie Ispanijos politiką, jei gerai jos neišmanote ir nesate susipažinę su šalies istorija.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Ispaniją

Oficiali ir pagrindinė kalba Ispanijoje – ispanų kalba. Kaip ten bebūtų, šalyje kalbama net keliomis kalbomis, priklauso nuo to, kuriame regione lankotės. Tačiau čia galima susišnekėti ir angliškai, tad turistams problemų tikrai nekils. Ispanijos valiuta euras, kainos europietiškos. Būdami Ispanijoje galite įsigyti įvairiausių suvenyrų ir tradicinių prekių. Patariame įsigyti ispaniškų tradicinių gėrimų, alyvuogių aliejaus, alyvuogių, saulėje džiovintų pomidorų, šafrano. O norintiems įdomesnių suvenyrų patariame įsigyti tradicinės flamenko muzikos įrašų, keraminių lėkščių, odos gaminių.

Viešasis transportas Ispanijoje

Ispanija turi visas transporto rūšis, todėl keliauti labai patogu. Ispanijoje yra kelių tipų traukiniai, traukinių bilietų kaina skiriasi priklausomai nuo savaitės dienos ir metų laiko. Šalyje patogu keliauti autobusais, kurie jungia daugelį Ispanijos miestų. Autobusų tvarkaraščius galima rasti stotyse, stenduose netoli stotelių. Didžiuosiuose Ispanijos miestuose yra metro, tai yra greitas būdas nuvykti iš vienos miesto vietos į kitą. Taksi Ispanijoje dažomi juoda ir geltona spalvomis. Galima sustabdyti gatvėje, rasti taksi aikštelėse, išsikviesti telefonu arba internetu.Ispanijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai