Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Valensiją

Pigūs skrydžiai į Valensiją

Lėktuvų bilietai į Valensiją tai ne tik pigūs skrydžiai, tai kelionė, kurios metu susipažinsite su Ispanijos kultūra, virtuve, bei pačiais ispanais. Valensija – tai gyvas miestas, kuris turi labai ilgą ir turtingą istoriją, sparčiai augantis pastaruosius metus. Šiandien tai tampa puikia alternatyva Madridui ar Barselonai. Valensija garsėja savo menų ir mokslų miestu – penkių statinių architektūrinių kompleksu, kuris yra pastatytas ant nusausintos Turijos upės dugno, suprojektuotu Santjago Kalatravos. Čia įsikūręs operos teatras, kuriame rengiami klasikinės ir šiuolaikinės muzikos koncertai. Ši moderni bei puikios akustikos salė tapo urbanistinio kraštovaizdžio dalimi, kuria vien iš išorės galima žavėtis, taip pat lazerių teatras, galerija-sodas, mokslo muziejus bei okeanografijos parkas po atviru dangumi, kuriame įsikūręs ir delfinariumas. Valensijoje Las Arenas ir Malvarrosa paplūdimiais galima mėgautis ištisus metus, vasara smėlis taip įkaista, kad kartais net sunku būna išgulėti, tad reikia ieškotis pavėsio. Išvargę po kaitrios dienos nueikite pavakarieniauti į restoraną, kuriame užsisakykite nacionalinio ispanų patiekalo – paelijos bei ispaniško vyno, kuris itin dera prie šio patiekalo. Šis patiekalas gaminamas iš ryžių, vištienos ar triušienos ir būtinai kepamas ant ugnies, kurios suteikia liepsnojantis medis. Saulei nusileidus neskubėkite namo, tada tik prasideda tikrasis gyvenimas, žmonės visą dieną slėpęsi nuo didžiulio karčio išeina į gatves, brazdina gitaras bei traukia įvairiausias ispaniškas melodijas, klubuose skambanti muzika tiesiog kvieste kviečia pašokti bei atsipalaiduoti, tad nepraleiskite progos ir užsukite. Pigūs skrydžiai į Valensiją suteiks jums nuostabų poilsį tiek paplūdimiuose, tiek smagiausiuose vakarėliuose. Įsigytas pigus bilietas į Ispaniją sužadins jūsų norą grįžti čia dar kartelį, jus pakerės užburianti savo gera nuotaika, smagiu juoku bei aistringu šokiu Ispanijoje tvyranti atmosfera.

Pigūs skrydžiai į Valensiją

Kodėl keliauti? Valensija patiks visiems: čia puikiai laiką praleis mėgstantys ramų poilsį paplūdimyje ar smagias maudynes žydroje jūroje. Šis Ispanijos miestas sudomins architektūros, istorijos ir meno mėgėjus, o gamtos vaizdai Valensijoje suteiks tikrą atgaivą akims. Naktinis miesto gyvenimas čia kupinas linksmybių ir jaunatviško šurmulio, o Valensijos virtuvė tiesiog nepalieka abejingų!

Kada keliauti? Vykti į Valensiją rekomenduojama balandžio ir gegužės mėnesiais, taip pat ankstyvą rudenį – tuomet šiame mieste vyrauja maloniai šilti orai, leidžiantys aktyviai pramogauti ir džiaugtis paplūdimio malonumais. Vasarą Valensijoje būna karšta, tad pažintinės kelionės ir aktyvūs užsiėmimai gali šiek tiek varginti, tačiau norintys ramaus poilsio turistai čia tikrai puikiai jausis ir vasaros metu.

Ką pamatyti? Valensija neabejotinai žavi senamiesčiu: čia pamatysite gotikinę miesto katedrą ir kitus architektūros paminklus, taip pat daug gatvės meno kūrinių. Menų ir mokslų miestas (Ciudad de las Artes y las Ciencias) – nuostabus moderniosios architektūros pavyzdys. Tai 5 pastatų kompleksas, kuriame įkurtas planetariumas, mokslo muziejus, taip pat lankytojus čia domina okeonografijos parkas ir augalų galerija. Centrinis Valensijos turgus (Mercado Central) – vieta, kurioje pajusite tikrąjį miesto alsavimą ir galėsite įsigyti šviežios žuvies ar niekur kitur nematytų vaisių ir daržovių. Turijos parkas (Jardín del Turia) nustebins nuostabiais žalumos plotais pačiame Valensijos centre: čia populiaru ramiai pasivaikščioti pušų ir apelsinmedžių giraitėse, pasigrožėti nuostabiais parko vaizdais. Ką  jau kalbėti apie Valensijos paplūdimius – tai tikra miesto puošmena ir turistų traukos centras: neįtikėtinai žydra Viduržemio jūra ir švelnus smėlis čia leidžia pasijusti tarsi rojuje. Užuot maloniai poilsiavę paplūdimyje, mieliau renkatės aktyvias pramogas? Tuomet Valensijoje tikrai nenuobodžiausite: šiame mieste yra daug dviračių takų, tad galėsite lengvai apvažiuoti senamiestį ar pasimėgauti vaizdingais pajūrio vaizdais ir pasivažinėti atokesniuose Valensijos paplūdimiuose. Ar žinojote, kad garsioji paelija kilusi būtent iš Valensijos? Tik šiame mieste esančiuose autentiškuose restoranuose galėsite pajusti tikrąjį šio tradicinio patiekalo skonį – jau vien dėl to verta atvykti į Valensiją!  

Kiti Ispanijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai