Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Fuerteventūrą

Pigūs skrydžiai į Fuerteventūrą

 

Pigūs skrydžiai į Fuerteventūrą – seniausią Kanarų salą Atlanto vandenyne. Tai išskirtinis vulkaninės kilmės kraštas, kurio sostinė – Puerto de Rosario. Kiekvienais metais Fuerteventūra vilioja vandens sporto fanatikus bei kitoniškos gamtos mylėtojus, o pigių skrydžių bendrovės užtikrina žemas kainas, akcijas, nuolaidas internetu.

Kodėl keliauti? Turistus nustebins ne tik įvairiausios pramogos, sukviečiančios vandens mėgėjus, banglenčių sporto entuziastus, buriuotojus, jėgos aitvarų mylėtojus. Atostogaudami čia suprasite, jog tai tikrų tikriausias poilsio rojus. Rytinėje salos pusėje Fuerteventūros paplūdimiai tinkamiausi šeimoms su vaikais, vandenynas itin ramus, smėlis šilkinis, o saulė lepinanti.

Kada keliauti? Vasarą oro temperatūra šokteli net iki 30°C, o žiemą svyruoja apie 20°C, todėl į salą turistai traukia visus metus. Patogioje vietoje įsikūręs oro uostas, puikus susiekimas – ypač džiugina keliautojus, leidžia greičiau atsidurti įvykių centre.

Ką pamatyti? Įspūdžiai užvaldys kiekvieną jūsų atostogų dieną. Tikimės, jog žemėlapis jau rankose ir jūs pasirengę naujiems potyriams: nuklyskite į El Cotillo žvejų pakrantę, pasimėgaukite laukiniais paplūdimiais, lagūnomis, išvyskite aloe vera laukus, fiksuokite akimirkas atvykę į Oasis Park, užsukite į erdvųjį Corralejo rezervatą, nustebinkite save druskos muziejuje, pamaitinkite vietines salos voveraites.

 Fuertaventura papludimiai

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Fuerteventūrą:

Šeimos atostogos: prie Afrikos žemyno krantų esanti sala kvies mėgautis teikiamais malonumais kūnui ir sielai. Ši sala puikiai tiks atpalaiduojančiai šeimos kelionei dėl savo ramios atmosferos. Glostančio pėdas smėlio švelnumas ir kerinčio grožio paplūdimiai privers pamiršti visus rūpesčius ir leis mėgautis laiku šeimos kompanijoje. Corralejo, Caleta de Fuste, La Concha ir kiti salos paplūdimiai suteiks galimybę pažvelgti į smaragdinės spalvos vandens lydimus tolius. Nusprendę ilsėtis šioje, Kanarų salynui priklausiančioje, saloje nesuklysite!

Draugų kelionė: vykite su draugais į Ispanijai priklausiantį Kanarų salyną ir patirkite begalę nuotykių Fuerteventūroje. Šioje saloje suras veiklos kiekviena draugų kompanija – ilsėkitės balto smėlio paplūdimiuose, stebėkite jūros bangų šokius, išbandykite nardymo paslaugas ar populiarų vandens sportą, ragaukite šviežių jūros gėrybių patiekalų ir pramogaukite nuotaikingoje saloje! Pigūs skrydžiai į Fuerteventūrą – nepraleiskite progos pasidžiaugti vieno kito draugija ypatingoje saloje!

Vandens sporto mylėtojams: ieškant informacijos apie Fuerteventūrą susiduriame su gausybę vandens sporto siūlomų paslaugų. Ši sala garsi savo paplūdimių gausa, kurie suteikia progą kiekvienam norinčiam išmėginti vandens sportą ir pajausti jo malonumą. Sotavento paplūdimyje kasmet vykstančios burlenčių ir jėgos aitvarų varžybos pritraukia gausybę turistų, taip pat, šiuos sportus galima išmėginti ir pradedantiesiems. Paplūdimyje leidžiama išmėginti ar pasipraktikuoti irkluoti stovint ar skrosti bangas naudojantis banglentėmis. Šioje saloje siūlomos vandens sporto pramogos įtrauks į aktyvią ir smagią veiklą – keliaujam išbandyti!

Romantikams: pigių skrydžių bendrovių siūlomos kelionės į Fuerteventūrą – galimybė praleisti svaiginančias atostogas dviese. Išbandykite vandens sporto teikiamas pramogas, pramogaukite nardydami Puerto del Rosari pakrantėse ir ilsėkitės atpalaiduojančiuose paplūdimiuose. Mėgaukitės savo atostogų laiku kartu su artimuoju žmogumi – Kanarų salynuose esantis pasakiškos gamtos kraštelis jums neleis nė minutei pagalvoti apie rūpesčius...

Etiketas ir bendravimo kultūra Ispanijoje

Ispanijoje, kaip ir daugelyje pietinių šalių, žmonės labai šilti ir draugiški. Nereikėtų nustebti jei nepažįstamieji restorane prisės prie jūsų ir užkalbins. Gerai pagalvokite, ar verta veltis į karštas diskusijas ir ginčus su ispanais – juk ši tauta itin temperamentinga. Lankydamiesi šventose vietose įsitikinkite, ar tuo metu nevyksta pamaldos ar kitos religinės apeigos. Turistai, vykstant šioms ceremonijoms, bažnyčiose ir vienuolynuose nėra laukiami.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Fuerteventūrą

Keliaujantiems į Fuerteventūrą reikės pasirūpinti galiojančiu asmens tapatybę patvirtinančiu dokumentu. Tiesioginis skrydis į Fuerteventūrą iš Vilniaus oro uosto nėra vykdomas, tačiau į šią salą galite nuvykti su trumpu persėdimu. Tiesioginiai skrydžiai į Fuerteventūrą yra vykdomi iš Varšuvos, Londono, Berlyno, Amsterdamo ir kitų šalių oro uostų. Keliaudami į šią salą galite nesirūpinti dėl valiutos keitimo, o laiko skirtumas yra vos dvi valandos.

Viešasis transportas Fuerteventūroje

Susisiekimas šioje saloje puikus ir nebrangus. Kelionė autobusu iš oro uosto į miesto centrą ar kitus aplinkinius rajonus kainuos apie 2 eurus. Šios salos pagrindinė viešojo transporto priemonė yra autobusai. Žinoma, ji yra ne vienintelė, galėsite plaukti valtimis ar net išbandyti jodinėjimą kupranugariais.

Kiti Ispanijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai