Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai į Daniją

Kelionės į Daniją įspūdžiai išliks ilgam jūsų atmintyje. Ne tik pigių kelionių pasiūlymai, tačiau ir turistų pamėgti maži jaukūs atostogų nameliai, gerai sutvarkytos kempingo aikštelės ir puikias paslaugas teikiantys viešbučiai vilioja kitataučius atvykti ir atostogas praleisti būtent čia. Apsilankę šiltuoju metų laiku nesuklysite, nes gėlių pievos čia sužydi įvairiausiomis spalvomis, oras puikus mėgautis maudynėmis jūros pakrantėje, o taip pat įsižiebusių žibintų šviesoje nuostabu klausytis gyvo garso koncertų. Mėgstantiems linksmintis  siūlau rezervuotis lėktuvo bilietą iš anksto, juk ne kur kitur, o Danijoje vyksta nepertraukiami muzikos festivaliai, vos vienam pasibaigus seka kitas. Čia jų tokia gausybė, kad kiekvienas galės išsirinkti pagal savo mėgstamą stilių – džiazas, rokas, kantri, klasikinė, airiška muzika ir kt. Kelionės į Daniją metu galėsite išpildyti galbūt vieną iš svajonių – leistis į nuotykį su vikingu buriniu laivu, sukonstruotu pagal archajinį laivo pavyzdį, po Danijos fiordus. Susipažinus su danais, ne retas lietuvis nustemba jų būdu – mandagūs, nuolat besišypsantys, paslaugūs, įdomiausia, kad besąlygiškai paklusnūs įstatymams. Pigūs skrydžiai ir paskutinės minutės kelionės suteiks įstabių reginių akims, o sielą pripildys pilnatvės.

Reikalingi dokumentai Danijoje

Keliaujant į Daniją su savimi reikia turėti tik asmens tapatybės kortelę arba pasą. Tiesioginiai skrydžiai į Kopenhagą, Bilundą, Eindhoveną ir kitus Danijos miestus vykdomi iš Kauno ir Vilniaus oro uostų.

Ko paragauti Danijoje?

Vienas populiariausių užkandžių Danijoje yra dešrainiai. Jų nusipirkti galėsite beveik visame mieste išsibarsčiusiuose dešrainių kioskuose. Taip pat danai ypač mėgsta juodos duonos sumuštinius su įvairiausiais priedais. Šiuos užkandžius gardina daržovėmis, mėsa, jūros gėrybėmis ir net vaisiais. Ir žinoma, būtinai paragaukite tradiciškai paruoštos silkės.

Populiarūs viešbučiai Danijoje

Didžiausią viešbučių pasirinkimą rasite Danijos sostinėje Kopenhagoje. Viešbučių kainos Danijoje, kaip ir daugelyje kitų Skandinavijos šalių, nėra mažos, tačiau geriau paieškojus visada galima rasti pigesnių alternatyvų. Pavyzdžiui, nakvynė miesto centre arba aplinkiniuose rajonuose esančiame viešbutyje su puikiu aptarnavimu ir viešbučio restoranu dviems asmenims kainuos apie 100 eurų. Puikių pasiūlymų ieškokite Bertrams Guldsmeden, Axel Guldsmeden,  Hotel Kong Arthur viešbučiuose ir daugelyje.

Etiketas ir bendravimo kultūra Danijoje

Danai yra labai punktualūs žmonės, todėl susitarę susitikti, pasistenkite atvykti laiku. Keliaujant šioje šalyje nereikia rūpintis dėl viešojo transporto vėlavimo, autobusai, metro ir traukiniai čia atvyksta laiku. Jei keliavimui mieste nuomojatės dviratį, pasidomėkite dviračių eismo taisyklėmis, kad nesukeltumėte nemalonių ir pavojingų situacijų aplinkiniams.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Daniją

Pigūs skrydžiai į Daniją suvilioja nemažai keliautojų. Ši šalis gali pasidžiaugti savo kultūra, tradicijomis ir išties nuostabiu gamtovaizdžiu. Žinoma, keliaudami į Daniją turėtumėte pasirūpinti valiuta. Eurus į Danijos kronas galėsite išsikeisti bankuose ir valiutų keityklose. Daugelyje vietų galima atsiskaityti ir banko kortelėmis.

Viešasis transportas Danijoje

Viešajam transportui Danijoje yra keliami aukšti standartai. Keliaujantiems Kopenhagoje bus labai patogu keliauti vietiniais traukiniais ir metro. Kiti didieji miestai jums pasiūlys patogų susisiekimą autobusais. Taip pat galėsite naudotis taksi paslaugomis, kuriuose galėsite atsiskaityti grynaisiais pinigais ar banko kortele. Arbatpinigiai jau yra įskaičiuoti į galutinę kelionės kainą.   Danijos miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai