Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Tel Avivą

Pigūs skrydžiai į Tel Avivą

Pigūs skrydžiai į Tel Avivą – miestą, įsikūrusį viduržemio jūros pakrantėje. Daugelio manymu, Tel Avivas yra šalies finansų, ekonomikos ir verslo sostinė. Tikrai taip, tačiau vertėtų pridurti, jog šis miestas - žydų kultūros, mados, prekybos ir pramogų centras. Savo daugialypiškumu Tel Avivas traukia smalsuolius, Izraelis tampa itin mėgiama turistų vieta, todėl pigių skrydžių bendrovės siūlo išskirtines akcijas, žemas kainas, pigius kelionės bilietus.

Kodėl keliauti? Tel Avivas paruošė Jums daug staigmenų. Ar kada įsivaizdavote, jog centrinė miesto autobusų stotis yra pati didžiausia visame pasaulyje, o netoliese Tel Avivo esantis Latrun miestelis saugo Izraelio miniatiūrų parką!

Kada keliauti? Tinkamiausias laikas išvysti Tel Avivą – vėlyvas pavasaris arba ankstyvas ruduo. Tokiu metu oro temperatūra optimali, o turistų srautas dar nėra didelis. Tiems, kurie nemėgsta grūsčių ir stovėti eilėse, vasarą keliauti nerenkomenduojame.

Ką pamatyti? Lankytinos vietos išties vertos dėmesio. Patikimas žemėlapis taps didžiausiu jūsų pagalbininku, todėl atidžiai užsirašinėkite: apsilankykite Tel Aviv Jaffa istorijos muziejuje, išvyskite eksliuzyvinę Dvir galeriją, suvalgykite skaniausio humuso Ali Karavan užkandinėje, pasigrožėkite UNESCO paveldu - White City miesto dalimi, ištirkite Bauhaus architektūros bei dizaino stilių.

Reikalingi dokumentai Izraelyje

Izraelis palaiko draugiškus santykius su Europos Sąjunga. Kaip žinoma, keliaujant į Izraelį būtina turėti galiojantį pasą. Tiesioginis skrydis Vilnius – Tel Avivas jums netruks net 4 valandų, tačiau pasiruoškite, nes prie pasų patikros jums reikės atsakyti į kelis klausimus apie savo kelionę.

Ko paragauti Tel Avive?

Per šias savo atostogas jūs tiesiog negalite išvažiuoti neparagavę humuso, falafelių bei šviežių egzotinių vaisių ir daržovių. Nuo ankstyvo ryto veikiantis turgus miesto centre jums pasiūlys įvairiausių šviežių žalumynų, kurie bus puikūs užkandžiai leidžiant laiką prie jūros. Tel Avivas yra tiesiog pamišęs dėl falafelių ir humuso užkandinių, kurios siūlys jums paragauti falafelių pitoje, lėkštėje su daržovėmis, rasite ant kiekvieno kampo. O skonis tikrai bus nepalyginamas su tuo, ką esate ragavę. Tad rekomenduojama atsipalaiduoti ir pasinerti į šią skonių kelionę.

Populiarūs viešbučiai Tel Avive

Planuojate atostogas Tel Avive, tačiau dar nenusprendėte, kur apsistosite? Kadangi tai yra vienas iš brangiausių Europos miestų, kainos kartais tikrai gali nustebinti. Bet nenorintiems sumažinti savo atostogų lūkesčių siūloma peržvelgti, ką Poli House Tel Aviv jums gali pasiūlyti. Nakties kaina dviem yra apie 100 eurų. Galėsite kiaurus metus maudytis ir degintis saulėje ant stogo esančiame baseine, taip pat viešbutis jums siūlo jame esantį SPA centrą. Viešbutis yra visai netoli miesto centro ir prie jūros, kurią galėsite matyti pro savo kambario langus. Puikus aptarnavimas, restoranas bei viešbučio baras. Čia galėsite valgyti pusryčius bei atsipalaiduoti po ilgos ir pilnos įspūdžių dienos.

Etiketas ir bendravimo kultūra Izraelyje

Tai gana konservatyvi ir savas taisykles turinti šalis, kurioje geriau nediskutuoti apie religiją ir politiką. Taip tikrai išvengsite nemalonių socialinių situacijų. Lankantis šventose vietose: bažnyčiose, cerkvėse, mečetėse, būtina būti tinkamai apsirengus, nerodyti nuogo kūno bei, žinoma, gerbti tylą ir ramybę.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Tel Avivą

Tiesioginis skrydis į Tel Avivą – paprasčiausias ir greičiausias būdas pradėti savo atostogas Izraelyje. Iš anksto išsikeiskite pinigus, kadangi ATM automatuose ir valiutų keityklose jūsų lauks labai nepalankus valiutos kursas, o, kaip žinoma, geriausios lauktuvės artimiesiems jūsų lauks turguje. Įvairiausi prieskoniai, šviežia riešutų chalva, Juodosios jūros produkcija – tai ir dar daugiau, kuo galėsite nustebinti savo artimuosius.

Viešasis transportas Tel Avive

Greičiausias būdas iš oro uosto patekti į miesto centrą yra naudojantis traukiniais. Iki centrinės stoties kelionė jums truks apie pusvalandį, o kainuos apie 2 eurus. Geriausias ir greičiausias būdas keliauti Tel Avive yra naudojantis mikroautobusais. Jų kaina priklausomai nuo paros laiko svyruoja maždaug 1 euro skirtumu. Jais galėsite naudotis ir per šabą bei naktimis. Įlipant svarbu pasakyti gatvę, į kurią keliaujate, taip vairuotojas galės paleisti jus artimiausiame sustojime prie jos.

Kiti Izraelio miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai