Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Pigūs skrydžiai Vilnius  Tel Avivas

Šiltas, judrus ir įdomus – toks yra Tel Avivas

Griebkite pigius lėktuvų bilietus ir keliaukite į Tel Avivo miestą Izraelyje! Miestą, kuris svečius pasitinka tik teigiama temperatūra, saule, Viduržemio jūros paplūdimiais, įdomiu kultūriniu ir judriu naktiniu gyvenimu! Atraskite Izraelį Tel Avive! >>>

Šiltas, judrus ir įdomus – toks yra Tel Avivas

Griebkite pigius lėktuvų bilietus ir keliaukite į Tel Avivo miestą Izraelyje! Miestą, kuris svečius pasitinka tik teigiama temperatūra, saule, Viduržemio jūros paplūdimiais, įdomiu kultūriniu ir judriu naktiniu gyvenimu! Atraskite Izraelį Tel Avive!

Atraskite kitą Tel Avivo miesto pusę

Vidutinė jūros temperatūra Tel Avive yra 18–20 °C! Čia nuolat šviečia saulė, kiekvieną vakarą vyksta koncertai ir kiti įvairūs renginiai. Bet juk turistus traukia ne tik linksmybės naktiniuose klubuose.

  • Jafos uostamiestis pasižymi istorija ir senove. Pasivaikščiokite senosiomis uosto gatvelėmis, apsilankykite Jafos turguje, atraskite simpatiškas parduotuvėles ir kavines.
  • Tel Avivo rajonas, kurį vadina baltuoju miestu, žymus dėl bene didžiausios pasaulyje tarptautinio architektūros stiliaus (angl. International style) bauhaus pastatų kolekcijos. Ją įvertino ir tarptautinė UNESCO organizacija.

Skrendu.lt skrydžių ekspertai padės pasirūpinti viskuo, ko gali prireikti perkant lėktuvų bilietus. <<<

Izraelio virtuvės patiekalai

Izraelyje ragaukite tradicinių patiekalų. Kai kurie iš jų jau spėjo išpopuliarėti ir Europoje.

  • Humusas – trintų avinžirnių užkandis su sezamo sėklų padažu, alyvuogių aliejumi, citrinų sultimis, česnaku, paprika. Izraelyje itin mėgstama humusą valgyti su šviežia šilta duona.
  • Falafeliai arba avinžirnių maltinukai gali būti patiekiami įvairiai: su marinuotomis daržovėmis, humusu, pita duona, salotomis.
  • Kanafeh desertas arba saldus sūrio pyragaitis, mirkstantis sirupe, yra tikrų tikriausia kiekvieno smaližiaus svajonė.

Kainos Tel Avive

Nebrangiame Tel Avivo restorane pagrindinis patiekalas vidutiniškai kainuos apie 12 Eur. Kelionė viešuoju transportu kainuos kiek daugiau negu Vilniuje – 1,36 Eur. Už kapučino kavos puodelį sumokėsite apie 2,70 Eur. >>>