Skrydžiai į Glazgą

Pigūs skrydžiai į Jungtinę Karalystę

Pigūs skrydžiai į Glazgą – didžiausią Škotijos miestą. Šį švietimo bei mokslo dvasią puoselėjantį miestą aplankyti tiesiog būtina. Atvykus į Glazgą neabejotinai būsite nustebinti pilių bei teatrų gausa, viduramžiais dvelkiančia atmosfera.

Kodėl keliauti? Jus nustebins itin platus bei alternatyvus laisvalaikio praleidimo spektras: čia ypač gausu įvairiausių koncertų, rengiamos įvairaus pobūdžio ekskursijos, klęsti turistus viliojančios suvenyrų parduotuvės, įvairiausi, ore tvyrantys aromatai kviečia apsilankyti restoranuose, muzika, skambanti klubuose įtraukia į naktinį didžiausio Škotijos miesto gyvenimą.

Kada keliauti? Kelionė į Glazgą patraukliausia vėlyvą pavasarį ir ankstyvą rudenį, kai miestas gaubiamas pastelinių spalvų, džiugina palankus oras ir gatvių neužplūsta turistai. Tokiu metu bilietai internetu į Škotiją išties pigūs, keliautojus džiugina žemos kainos bei atsinaujinančios lėktuvų bilietų akcijos.

Ką pamatyti? Pasiruoškite, jūsų kelionės tvarkaraštis bus kupinas įdomybių. O čia – preliminarus turo žemėlapis: aplankykite gotikinę Glazgo katedrą, pažvelkite į miestą nuo Glazgo švyturio viršūnės, pašėlkite King Tut’s gyvos muzikos klube, įsiamžinkite Glenlee muziejiniame laive, surenkite pikniką žaliajame Glazgo parke bei nepamirškite Lanark sodų.

 Glazgas

 

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Glazgą:

Šeimos atostogos: kelionės su šeima į Jungtinę Karalystę, o konkrečiau – į didžiausią Škotijos miestą Glazgą. Viduramžių senove spinduliuojantis miestas stulbins savo lankytinų vietų pasirinkimo gausa. Keliaukite visa šeima į Glazgą ir ten aplankykite Glasgow Science Center – visai nesvarbu ar esate įgudęs mokslo srity, ar pradinukas - ši vieta domins įvairaus amžiaus lankytojus. Nepamirškite dairytis miesto gatvelėse – čia slypi magiška miesto dvasia...

Draugų kelionė: atostogos su draugais kerinčiame Glazge – pigių skrydžių bendrovių siūlomos akcijos ir nuolaidos suteiks galimybę keliauti ir pažinti pasaulį pigiau! Vykite į Škotijos miestą ir leiskitės į nuotykių jūrą. Čia naktinis gyvenimas nerimsta - Ashton Lane gatvelė stebins barų, kavinių ir pasisedėjimo vietomis, o The Art School naktinis klubas neleis užmigti visą naktį. Pigūs skrydžiai į Glazgą norintiems pažinti Škotijos kultūrą ir didžiausio miesto gyvenimą!

Romantikams: keliauti dviese pažinti pasaulio – pigiais lėktuvų bilietais įveikiama užduotis! Glazgas, Škotijos miestas, kuriame gausu atpalaiduojančių parkų, istorinių objektų, senus laikus menančių pilių ir vaizdų. Čia laikas neprailgs, o gal net ir per greitai bėgs, todėl skubėkite apžiūrėti miesto siūlomus, akį maloninančius vaizdinius ir įsiminkite – atostogos, tai laikas skirtas jums, todėl praleiskit jį prasmingai keliaudami Glazge!

Senjorams: iš pirmo žvilgsnio, Glazgo miestas atrodo paprastas, bet neapsigaukite – jame daugybė vietų, kurios jūsų išvykai pridės nepamirštamo žavesio. Botanikos sodas šiame Škotijos mieste yra miesto medelynas ir viešasis parkas. Jame stūkso Kibble rūmai – didžiulė oranžerija, kurioje turėsite progą paklaidžioti palmių nusėtais takeliais. Planuokite atostogas žaliuojančia gamta besipuikuojančiame Glazge!

Kiti Jungtinės Karalystės miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai