Mano skrendu.lt
Ieškok
Pagalba
DUK
Bendraukime
Apie

Skrydžiai į Glazgą

Pigūs skrydžiai į Glazgą

Pigūs skrydžiai į Glazgą – didžiausią Škotijos miestą. Šį švietimo bei mokslo dvasią puoselėjantį miestą aplankyti tiesiog būtina. Atvykus į Glazgą neabejotinai būsite nustebinti pilių bei teatrų gausa, viduramžiais dvelkiančia atmosfera.

Kodėl keliauti? Jus nustebins itin platus bei alternatyvus laisvalaikio praleidimo spektras: čia ypač gausu įvairiausių koncertų, rengiamos įvairaus pobūdžio ekskursijos, klęsti turistus viliojančios suvenyrų parduotuvės, įvairiausi, ore tvyrantys aromatai kviečia apsilankyti restoranuose, muzika, skambanti klubuose įtraukia į naktinį didžiausio Škotijos miesto gyvenimą.

Kada keliauti? Kelionė į Glazgą patraukliausia vėlyvą pavasarį ir ankstyvą rudenį, kai miestas gaubiamas pastelinių spalvų, džiugina palankus oras ir gatvių neužplūsta turistai. Tokiu metu bilietai internetu į Škotiją išties pigūs, keliautojus džiugina žemos kainos bei atsinaujinančios lėktuvų bilietų akcijos.

Ką pamatyti? Pasiruoškite, jūsų kelionės tvarkaraštis bus kupinas įdomybių. O čia – preliminarus turo žemėlapis: aplankykite gotikinę Glazgo katedrą, pažvelkite į miestą nuo Glazgo švyturio viršūnės, pašėlkite King Tut’s gyvos muzikos klube, įsiamžinkite Glenlee muziejiniame laive, surenkite pikniką žaliajame Glazgo parke bei nepamirškite Lanark sodų.

 Glazgas

 

Specialūs maršruto pasiūlymai, vykstantiems į Glazgą:

Šeimos atostogos: kelionės su šeima į Jungtinę Karalystę, o konkrečiau – į didžiausią Škotijos miestą Glazgą. Viduramžių senove spinduliuojantis miestas stulbins savo lankytinų vietų pasirinkimo gausa. Keliaukite visa šeima į Glazgą ir ten aplankykite Glasgow Science Center – visai nesvarbu ar esate įgudęs mokslo srity, ar pradinukas - ši vieta domins įvairaus amžiaus lankytojus. Nepamirškite dairytis miesto gatvelėse – čia slypi magiška miesto dvasia...

Draugų kelionė: atostogos su draugais kerinčiame Glazge – pigių skrydžių bendrovių siūlomos akcijos ir nuolaidos suteiks galimybę keliauti ir pažinti pasaulį pigiau! Vykite į Škotijos miestą ir leiskitės į nuotykių jūrą. Čia naktinis gyvenimas nerimsta - Ashton Lane gatvelė stebins barų, kavinių ir pasisedėjimo vietomis, o The Art School naktinis klubas neleis užmigti visą naktį. Pigūs skrydžiai į Glazgą norintiems pažinti Škotijos kultūrą ir didžiausio miesto gyvenimą!

Romantikams: keliauti dviese pažinti pasaulio – pigiais lėktuvų bilietais įveikiama užduotis! Glazgas, Škotijos miestas, kuriame gausu atpalaiduojančių parkų, istorinių objektų, senus laikus menančių pilių ir vaizdų. Čia laikas neprailgs, o gal net ir per greitai bėgs, todėl skubėkite apžiūrėti miesto siūlomus, akį maloninančius vaizdinius ir įsiminkite – atostogos, tai laikas skirtas jums, todėl praleiskit jį prasmingai keliaudami Glazge!

Senjorams: iš pirmo žvilgsnio, Glazgo miestas atrodo paprastas, bet neapsigaukite – jame daugybė vietų, kurios jūsų išvykai pridės nepamirštamo žavesio. Botanikos sodas šiame Škotijos mieste yra miesto medelynas ir viešasis parkas. Jame stūkso Kibble rūmai – didžiulė oranžerija, kurioje turėsite progą paklaidžioti palmių nusėtais takeliais. Planuokite atostogas žaliuojančia gamta besipuikuojančiame Glazge!

Etiketas ir bendravimo kultūra Glazge

Sudomino tiesioginiai skrydžiai į Glazgą? Tada tikrai verta pasidomėti, ką daryti ir ko vengti šiame mieste. Glazgo gyventojai laikomi draugiškais, bet santūriais žmonėmis. Jus taip pat gali nustebinti stiprus Glazgo akcentas laikoma nemandagu per daug atkreipti į tai dėmesį.

Informacija ir patarimai keliaujantiems į Glazgą

Oro uostai Glazge. Tiesioginis skrydis į Glazgą nuskraidins jus į Glazgo oro uostą arba Glasgow Prestwick Airport oro uostą.

Laikas Glazge: Grinvičo laikas (UTC 0).

Valiuta Škotijoje: svaras sterlingas (GBP).

Gyventojų skaičius Glazge: 621 020.

Glazgo plotas: 175 km².

Glazgo įkūrimo data. Nors žmonės šiose vietose gyveno tūkstančius metų, manoma, kad Glazgo miestas buvo įkurtas apie VI a.

Viešasis transportas Glazge

Pagrindinės viešojo transporto priemonės Glazge tai autobusai bei metro. Tam, kad galėtumėte naudotis viešuoju transportu, reikalingos kelionių kortelės. Glazge jų yra trys: SmartCard, ZoneCard bei Day Tickets. SmartCard kortelė yra skirta metro sistemai ja patogu ir paprasta naudotis. Be to, ją galima gauti nemokamai, tereikia užsiregistruoti Glazgo viešojo transporto interneto svetainėje. ZoneCard kortelė veikia pagal suskirstytas miesto zonas ir padeda naudotis beveik visu viešuoju transportu. Pavyzdžiui, vienos savaitės trukmės bilietas dviem zonoms kainuoja 19,70 £. Yra skirtingų Day Tickets, apie kuriuos galima daugiau sužinoti Glazgo viešojo transporto interneto svetainėje.

Kiti Jungtinės Karalystės miestai, kurie Jums gali patikti

Komentarai